بهترین طرح داستانی فیلم در همه زمان ها

[ad_1]

هشدار: هر اینچ این مقاله حاوی اسپویلر است.

همه اولین باری که دیدند را به یاد می آورند حس ششم. بینندگان در بیشتر فیلم به دلیل عدم اطمینان کاذب خسته می شوند و معتقدند که این فیلم فقط یک فیلم ترسناک و ترسناک درباره بچه ای است که “می تواند افراد مرده را ببیند”. نمی دانستیم که در شرف مشاهده یکی از بزرگترین پیچ و تابهای سینمایی در تمام دورانها هستیم: بروس ویلیس یک شبح است.

این یکی از فیلم هایی است که شما مجبور هستید دوباره آن را تماشا کنید ، فقط برای دیدن اینکه همه چیز کاملاً واضح است حالا که پیچ و تاب را می دانید – و فیلمی که دوستانتان را تماشا می کنید فقط برای دیدن ظاهر شوک در چهره آنها پخش می شود.

ما فیلم های بسیار خوبی داریم که می توان در سال 2021 منتظر آنها بود ، از جمله فیلم لوتر!

فیلم ها بخاطر پیچ و تاب های داستان هایشان به یاد می آورند و مورد احترام قرار می گیرند – این یک قسمت لاینفک از فرهنگ فیلم است. پیچ و تاب خوب آن است که شما هرگز آمدن آن را نمی بینید و می تواند تفاوت بین یک ضربه و یک فرقه را تقویت کند.

برخی از پیچش های توطئه از هیچ جا به شما ضربه می زنند ، مانند شاید معروف ترین پیچ و تاب از همه – آشکار کردن اینکه دارت ویدر پدر لوک اسکای واکر است Star Wars: the Empire Strikes Back. در حالی که پیچ و تاب های دیگر بیشتر به صورت سوختگی آهسته است ، مانند زمانی که متوجه می شوید شخصیت لوپیتا نیونگو در چیست ما در کودکی با نسخه زیرزمینی خود تغییر وضعیت داده بود – تأیید ناراحتی شما در طول 90 دقیقه منتهی به آن.

فقط تریلرها نیستند که حاوی پیچش های داستانی هستند. رام-کام دیوانه ، احمق ، عشق بینندگان را به این باور رساند که تنها ارتباط بین دو شخصیت برجسته مرد ، استیو کارل و رایان گاسلینگ وضعیت تغییر شکل آنها بود اما بینندگان بعداً کشف کردند که دوست دختر روی صفحه ، اما استون ، در واقع دختر بزرگسال شخصیت کارل است ، و تمام فیلم را به هم گره می زند .

آیا به دنبال چیزی برای تماشای شب دیگری هستید؟ اینها فیلمهای برنده جایزه برای تماشای امسال هستند

حتی فیلم های دیزنی هم از آن اکشن پیچش پیچیده پریده اند. چه زمانی منجمد ما در سال 2013 به بازار آمدیم ، ما فکر می کردیم پرنس هانس (علاقه عاشقانه پرنسس آنا) فقط یک شاهزاده جذاب معمولی است ، یک موقعیت واقعی از نوع عشق اما معلوم شد که او در تمام مدت یک شرور بود (پادزهر طراوت برای گروه بد پلید است).

اگر شما فردی شیطانی هستید و به چیزی برای تماشا نیاز دارید ، ما فیلم های مورد علاقه خود را با پیچ و تاب های جالب ستاره در زیر شرح داده ایم (اگر نمی خواهید اسپویلرها را ببینید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>