بهترین ظاهر آرایش و آرایش از جوایز گرمی 2021

[ad_1]

شما می توانید به جوایز گرمی اعتماد کنید تا یک شب پر ستاره باشد ، جایی که بزرگترین هنرمندان موسیقی جهان به دلیل خدمات برجسته سال گذشته خود شناخته می شوند. و مطمئناً ، چنین موقعیت فرخنده ای بهترین جذابیت و درخشش را به همراه دارد ، به طوری که افراد مشهور از بهترین صنایع زیبایی برای ایجاد موهای جلوه دهنده و آرایش چشم دعوت می کنند.

ترکیب امسال قرار است به ویژه حماسی باشد و در این مراسم اجراهایی از BTS ، تیلور سویفت و هری استایلز حضور داشته باشند. اگر این برای روحیه دادن شما کافی نبود ، Dua Lipa ، Megan Thee Stallion ، Bad Bunny ، Doja Cat ، Cardi B و Billie Eilish نیز به صحنه می آیند.

سالهای گذشته افراد مشهوری در آغوش فرصتی برای به نمایش گذاشتن زیبایی و مد زیبایی و تجربی دنباله دار بودند (به طور مثال ، لحظه تخم مرغ لیدی گاگا و ناخن های تابوتی شکل گولی پوش بیلی الیش).

جوایز گرمی 2021: هر آنچه لازم است بدانید

در این سال ، خواننده Doja Cat اثبات می کند که کفال به طور رسمی برگشته است و Megan Thee Stallion زیبایی کلاسیک هالیوود را با یک آپدیت پیچیده و چشمانی نرم و دودی پخش می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>