بهترین عطرهای پس از شیوع بیماری برای مراقبت از خود

[ad_1]

من در مورد برداشتن قفل بسیار خوب هستم. من کاملاً در مورد برداشتن قفل خوب نیستم.

من نیاز دارم که در یک باغ میخانه با سطل گل رز یخی و بسته های تکه تکه تکه تکه شده شیک بنشینم و ساعتها گپ روح و روان با دوستان خود داشته باشم.

من نمی توانم با مفهوم جمعیت یا مسافرتی که وقت گرانبها و فضای شخصی من را می دزدند کنار بیایم. یا میکروب. اکنون کاملاً از میکروب ها آگاه هستم ، حتی تصور فشار دادن دکمه بالابر را خفه می کنم.

من می خواهم در یک کلوپ شبانه برقصم و سرخوشی ناب را عرق کنم. من آخر هفته های خالی را دوست دارم که مجبور نیستم دروغ های مفصلی برای بیرون آمدن از دعوت نامه ها ابداع کنم.

ما بیش از 500 عطر را بو کرده ایم تا بهترین عطرها را پیدا کنیم و این نتایج بود

من یک جوزا هستم این زمان واقعا خوبی برای Geminis است.

اگر شما نیز احساسات کاملاً متناقضی در مورد چند هفته آینده دارید ، دستان را بالا می کشید؟ لطفاً کسی دست شما را بالا بکشد

خوب ، بنابراین شما آن را دریافت کنید. شما خوشه ای مطلق را دریافت می کنید که احساسات بسیاری از مردم (“فکر می کنم) در مورد” ورود مجدد به جامعه “چیست. به همان روشی که بهار 2020 یک تعدیل آسیب زا بود ، هم برای معیشت و هم برای سلامت روان ، ما در همان مسیر ناپایدار هستیم اما تا بهار 2021 عقب هستیم. ما یاد گرفتیم که محدودیت ها را بپذیریم و در محیط زندگی کنیم. اکنون ما باید یک زندگی در طبیعت را بیاموزیم. من کاملاً معتقدم که اختلال استرس پس از همه گیری با تأیید بالینی وجود خواهد داشت که بسیاری از ما ، در درجات مختلف در مراحل مختلف ، به آن مبتلا خواهیم شد – اگر قبلاً این کار را نکرده باشیم.

هر صنعت با روش های دلسوزانه ای برای عادی سازی این دلهره – از جعبه ابزار آنلاین Headroom بی بی سی تا کمپین راه اندازی شده مجدد “UOKM8” LADBible پاسخ می دهد و دنیای عطر نیز بر روی آن تأثیر دارد. این موضوع را درک می کند ، زیرا این یک صنعت کاملاً مثبت است و در آن افراد بسیار احساسی که بینش عمیقی در مورد عوامل نوستالژیک سروتونین دارند ، تشکیل شده است.

کارمندان فروش عطر در پیشخوان ها دقیقاً می دانند که چگونه می توانند به خاطرات ریشه دار و لایه های لایه ای از شخصیت شما بپردازند تا تنظیمات عطر و طعم را که در دوران کودکی ایجاد کرده اید باز کنید. عطاری ها ، مانند آهنگسازان موسیقی ، هنرمندان یا سرآشپزها ، به بافت ها ، رنگ ها و ریتم ها متکی هستند و تعادل حسی ایجاد می کنند که – اگر به طرز چشمگیری انجام شود – می تواند اشک شما را بگیرد یا پوست شما را سوز کند. مدیران بازاریابی عطر از Spidey-sense پیش بینی منحصر به فردی دارند که رایحه ای خاص را درست در زمان مناسب به بازار عرضه می کند ، زیرا منعکس کننده خلق و خوی عمومی است. (Les Exclusifs Le Lion از Chanel یک نمونه عالی از این مورد بود: یک عطر بزرگ ، پنجه محافظ ، پتوی امنیتی از کهربا درخشان ، رزین های معنوی و وانیل مادرانه تا از طوفان sh * ژانویه ما را بغل کند). بنابراین اگر کسی در زمینه زیبایی وجود داشته باشد که واقعاً بخواهد فضای فعلی ما را حفظ کند اما هنوز هیجان ندارد ، این مردم عطر هستند.

این 10 محبوب ترین و محبوب ترین عطرهای زنانه در تمام دوران ها هستند

به ویژه بن گورهام ، بنیانگذار عطرهای Byredo. او با جدیدترین رایحه خود ، Mixed Emotions ، به قدری واقعی کلاهبردار شده است که شبیه جلسه CBT در بطری است. او با این عطر ، و وسیله نقلیه صادقانه حماسی هنری که با آن در حال راه اندازی است ، اذعان می کند که چگونه سلامتی ذهنی ما به مکانی منتقل شده است که دیگر هیچ کس نمی داند به دنبال چه چیزی باشد ، از چه چیزی بترسد ، کی را باید اختصاص دهد یا کجا آزاد باش این عطری است که می گوید “من هنوز هم با همه اینها خوب نیستم ، اما من هم نوعی هستم.” و همچنین عطری است که به اندازه دو احساس قطبی است: یا می خواهید آن را بخواهید ، یا اصلاً نخواهید ، یا اینکه در عرض یک ساعت بین هر دو حرکت کنید.

تنها راهی که می توانم بو را توصیف کنم تصور این است که یک بطری تازه از شربت سرفه سیاه دانه دارویی را ترک کنید ، یک جرعه بنوشید و بلافاصله احساس راحتی کنید. سپس یک کبریت روشن کرده ، آن را به آتش می کشید ، تماشا می کنید که در آتش شعله ور می شود و در یک دود غلیظ ، روحانی و چسبناک نفس می کشد … سپس در نعمت خواب آلوده لرزان می شود.

این نور و تاریک ، بالا و پایین ، ناپایدار و پوشاننده است. معادل معطر اوقات آشفته و پرفراز و نشیب ما و هر کدام از قسمت های غلتک اتومبیل که باشید در آنجا با شما روبرو می شوند. من وقتی احساس سرخوشی و امیدواری کردم آن را سمپاشی کردم ، و همه توت سیاه و آبدار و براق با خوش بینی من را فرا گرفت. من آن را کاملاً بی حس کرده ام و از یاس فرو رفته ام و احساس کردم برگهای چای خشک و بی روح و زمزمه های دودی دیده شده اند. عطر باید این کار را انجام دهد. باید با احساسات شما مطابقت داشته باشد ، یا حداقل به آرامی شما را از لبه تا جایی آرام و مهربان راحت کند.

من از شما می خواهم که امروز مبارزات همراه را به عنوان لحظه ای از ذهنیت تماشا کنید. یک نشست تصادفی بین بن و کارگردان خودآموز ساکن لندن ، فن اومیل ، ایده ای برای یک فیلم کوتاه به نمایندگی از فلسفه های احساسات مختلط را برانگیخت. روایتی که توسط كای-اشعیا جمال شاعر و فعال بینایی قابل نوشتن و اجرا شده است ، هویت و بیان را بررسی می كند: هر دو ترس از بیان واقعی ، اما همچنین ترس از اتمام وقت و عدم توانایی بیان تمام وجود خود. از نظر بصری خیره کننده است. یک درس عمیق تاریخ مدرن در زمینه تغذیه فرهنگی و آنچه را که هنر در نظر دارد انجام می دهد: نمایانگر هرج و مرج درونی ما وقتی که نمی دانیم چگونه خودمان آن را بیان کنیم.

این عطرهای ارزان قیمت در واقع توسط برخی از معتبرترین عطاری های جهان ساخته شده اند

مردم عطر آن را دریافت می کنند زیرا به گریه های جهان گوش می دهند و با مهربانی در بطری پاسخ می دهند. رایحه های پس از همه گیری دیگری وجود دارد که این زمان فوق العاده متناقض را گرامی می دارند و به آن احترام می گذارند. همه آنها امیدوار هستند ، اما نه به نوعی سرگرم کننده اجباری. آنها کمی عجیب هستند و نت های صلح آمیز را با درخشش طعم های معطر ترکیب می کنند ، و در دسته بندی رایحه های سنتی کاملاً جای نمی گیرند. من فکر می کنم همین باعث می شود که آنها در حال حاضر از هر چیز دیگری زیباتر و معتبرتر باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>