بهترین فعالیت های فضای باز برای انجام با دوستان

[ad_1]

با روشن شدن نور (در نهایت) در انتهای این تونل طولانی و طولانی قفل ، به زودی می توانیم دوباره دوستان خود را ببینیم.

پس از آنکه بوریس جانسون در اوایل این هفته برنامه چهار مرحله ای دولت برای راحت کردن انگلیس از قفل حبس را اعلام کرد ، احساس یک چشمه در گام خود کردیم زیرا این بدان معناست که فقط در مدت بیش از یک ماه می توانیم با دوستان خود در یک باغ آبجو معاشرت کنیم.

این طرح ، همانطور که موجود است ، حکم می کند که از 8 مارس شما می توانید با یک شخص دیگر در خارج از خانه خود و در خارج از کشور برادرانه شوید.

در اینجا یک راهنمای فوق العاده ساده برای نقشه راه چهار مرحله ای بوریس جانسون برای خارج شدن از قفل وجود دارد

از 29 مارس (در اولین فرصت) مجاز به ملاقات با تعداد دیگری از افراد در پارکها و باغها هستید ، یا تحت “قانون شش” یا بین دو خانوار. این همچنین زمانی است که امکانات ورزشی در فضای باز مانند تنیس و بسکتبال دوباره باز می شوند.

از 12 آوریل ، مکانهای مهمان نوازی (یعنی میخانه ها) فقط برای خدمات در فضای باز می توانند بازگشایی شوند و افراد می توانند تحت “قانون شش” یا دو خانوار از آنجا بازدید کنند.

سپس ، از 17 مه ، بیشترین محدودیت های معاشرت در فضای باز برداشته می شود و از 21 ژوئن ، کم و بیش ، آزاد خواهیم بود. هورا البته همه اینها به عملکرد انگلیس در این تاریخها بستگی دارد و ما فقط در صورت گذراندن یک سری آزمایشات که در نهایت نشان می دهد میزان عفونت در حال پایین آمدن است ، به مرحله بعد خواهیم رفت.

در ضمن ، این دلیل جشن گرفتن است بنابراین ما 22 فعالیت در فضای باز را که می توانید با دوستان خود انجام دهید در زیر لیست کرده ایم.

1. به پیاده روی بروید

ابتدا باید بارزترین پیشنهاد را از سر راه خود بیرون می آوردیم. پیاده روی یک فرصت عالی برای پیشرفت IRL و همچنین رفع مشکلات روزمره شماست.

چرا پیاده روی می تواند آسانترین (و ارزانترین) راه مراقبت از سلامت روانی شما باشد

2. از سواحل دیدن کنید

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در کنار یک ساحل زندگی می کنید ، چرا روزهای خود را با تنفس در ریه های هوای تازه دریا سپری نمی کنید؟ تسکین دهنده روح است.

3. در پارک پیک نیک بزنید

هرچه هوا گرمتر می شود ایده پیک نیک فریبنده تر می شود. نزدیکترین دوستان خود را جمع کنید و مجموعه ای از مواد قنادی (و شراب) را برای نوشیدن به همراه داشته باشید – پتو را فراموش نکنید.

4. یک شب فیلم در باغ خود داشته باشید

همه آنچه شما نیاز دارید یک ورق سفید ، پروژکتور ارزان و چند پتو است و همه چیز را برای یک شب فیلم در فضای باز آماده کرده اید.

5. میزبان یک باشگاه کتاب در فضای باز باشید

Lockdown زمان مناسبی را برای بازگشت به مطالعه فراهم کرده است ، پس چرا این مهارت ها را با باشگاه کتاب تیز نمی کنید؟ شنبه های آفتابی با دوستان خود در پارک ملاقات کنید و در مورد کتاب انتخابی آن ماه گپ بزنید.

در اینجا 58 کار واقعاً سرگرم کننده ای که شما * نیاز به انجام آنها در خانه دارید قبل از اینکه ما اجازه قفل کردن داشته باشیم وجود دارد

6. یک عصرانه شراب و پنیر در کنار رودخانه مورد علاقه خود بخورید

یا هر بدن آب واقعاً. هنگام صرف غذا در بهترین جفت شدن غذا در جهان ، در محیط های زیبا شگفت زده شوید.

7. به بازار غذا بروید

این مورد مخصوصاً برای کسانی که در لندن زندگی می کنند بسیار عالی است زیرا بازارهای غذایی زیادی برای انتخاب وجود دارد. خواه در جنوب زندگی کنید (بورو ، خیابان مالتبی و هرن هیل عالی هستند) یا در شمال تیمز (بازارهای کارخانه آبجو سازی کامدن و ترومن در Brick Lane بسیار عالی هستند) ، بازارهای زیادی برای گشت و گذار وجود دارد.

8- به یک کلاس بدنسازی در فضای باز بپیوندید

همسر خود را بدست آورید و در یکی از بی شمار کلاس های بدنسازی و بوتکمپ در فضای باز که در آینده نزدیک ظاهر می شود ، ثبت نام کنید. هیچ چیز بهتر از اندورفین مخلوط با دوز سالم هوای تازه نیست.

9. یک تاریخ قهوه نیمکت پارک بخورید

یک قهوه را از محل خود بگیرید و به نزدیکترین پارک خود بروید تا کافئین را تسخیر کنید.

عروسی پیش می رود و این بهترین مقصدها برای ماه عسل انگلستان است – از کورنوال تا منطقه دریاچه

10. به تور پیاده روی در منطقه خود بروید

در نزدیکی دوست خود زندگی می کنید اما در منطقه ای کمی متفاوت؟ یک آخر هفته تور پیاده روی از همه مکانهای مورد علاقه خود را در منطقه خود سازماندهی کنید و آنها می توانند همان روز دیگر همان کار را انجام دهند.

11. نگاه ستاره ای

اگرچه این امر در بعضی از نقاط (* سرفه * لندن) خیلی زیاد امکان پذیر نیست ، اما اگر شما در یك قسمت كم آلوده از انگلستان زندگی می كنید ، تاریخ ستاره گذاری را تنظیم كنید و از جهان شگفت زده شوید.

12. به دوچرخه سواری بروید

دوچرخه سواری یکی از مواردی است که شما همیشه فراموش می کنید چقدر لذت می برید تا وقتی که دوباره این کار را انجام دهید – بنابراین دوچرخه ای بردارید و در شهر یا حومه خود یک چرخه بزنید.

13. یک شکار لاشخور شهر انجام دهید

تمام مکان های مورد علاقه خود را در شهر خود بنویسید و برای دوستان خود شکار بیابید تا دوستانشان ادامه دهند ، تیک تیک بزنند و سرانجام در جایی (مانند باغ آبجو) به سرانجام برسند تا یک پیشرفت خوب داشته باشند.

چه موقع می توانیم به تعطیلات برویم؟ بر اساس نقشه راه جدید بوریس ، اینجا زمانی است که می توانید در انگلیس یا خارج از کشور سفر کنید

14. تنیس بازی کنید

با باز شدن زمین های تنیس در فضای باز ، اکنون زمان تمرین سرویس شماست.

15. از زنگ های آبی دیدن کنید

فصل زنگوله در آستانه است ، این بدان معناست که شما باید به سمت نزدیکترین پچ زنگوله خود (و عکسبرداری برای گرم) ASAP بروید.

16. یک گلدان گلدان در باغ خود میزبانی کنید

غذا و دوستان ترکیب کاملی هستند ، بنابراین یک وعده ناهار ، شام ، صبحانه ، صبحانه ، دسر و هر نوع غذای دیگری را ترتیب دهید و مردم را به تهیه غذاهای مورد علاقه خود دعوت کنید.

17. به یک قرار ملاقات آبجو باغ بروید

باغ های آبجو دوباره روشن شده اند ، بنابراین یک پیمانه چنگ بزنید ، یک نیمکت را بلند کنید و ما در آنجا شما را ملاقات خواهیم کرد.

18. ساعت سگ

پارک ها برای تماشای سگ آماده شده اند ، بنابراین خود را روی یک نیمکت انتخاب کنید و سعی کنید ببینید چه کسی می تواند شیرین ترین توله سگ را تشخیص دهد.

10 مورد از بهترین کلبه های لوکس چوپان برای اقامت در مکان های اقامت در فاصله های اجتماعی

19. در باغبانی تلاش کنید

اگر آنقدر خوش شانس هستید که یک باغ یا یک مکان در یک بخش اختصاصی داشته باشید ، فصل بهار برای پرورش مهارت های باغبانی شما ایده آل است.

20. نقاط مختلف شهر را کاوش کنید

بخشی از شهر / شهر / روستای شما که قبلاً هرگز به آنجا نرفته اید؟ اکنون فرصت دیدن آن است.

21. با یک فریزبی به پارک بروید

ممکن است سخیف به نظر برسد اما پرتاب یخبندان در پارک بسیار سرگرم کننده است ، فقط سعی کنید به هیچ یک از تماشاگران پیک نیک برخورد نکنید.

22- از نقاط مخفی شهر خود دیدن کنید

به احتمال زیاد نقاط پنهان و خنک خفا در منطقه شما در کمین است – مانند خرابه های کلیسا یا باغ های جمع شده – بنابراین اکنون زمان کشف آنهاست.

ابتدا کدام یک را امتحان خواهید کرد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>