بهترین فیلم های برنده جایزه برای سال 2021

[ad_1]

در حالی که برنامه های فیلمبرداری طی 12 ماه گذشته با تاخیرهای بیشماری همه گیر مواجه شده است ، اما به نظر نمی رسد طرفداران فیلم به شدت رنج برده اند. در حقیقت ، در حالی که سفرهای سینمایی کنار گذاشته شده اند ، برخی از فیلم های درخشان از Netflix ، Amazon Prime و Apple TV منتشر شده است که ما توانسته ایم از خانه لذت ببریم و ما را در طول هر سه قفل سرگرم کنیم. و برای آن سپاسگزاریم

این فیلم ها در حالی هستند که در طول فصل جوایز 2021 شناخته می شوند – تا کنون ما جوایز منتقدان و گلدن گلوب را داشته ایم – جایی که حکم بهترین فیلم های برنده جوایز سال 2021 صادر شده است.

به دنبال binge-sesh بعدی خود هستید؟ اینها نمایش های تلویزیونی برنده جایزه هستند که ارزش تماشای آنها را دارند

یکی از بزرگترین برندگان در فصل جوایز امسال بوده است عشایر. نه تنها کارگردان Chloe Zhao اولین زنی شد که برنده جایزه بهترین کارگردانی در گلدن گلوب از زمان برنده شدن باربارا استرایزند در سال 1984 برای ینتل، این فیلم همچنین بهترین فیلم متحرک و همچنین چهار جایزه بزرگ منتقدان از جمله بهترین فیلمبرداری و بهترین فیلمنامه اقتباسی را از آن خود کرد. در این فیلم فرانسیس مک دورماند به عنوان بیوه 60 ساله ای در ایالت نوادا بازی می کند که خانه خود را در دوران رکود اقتصادی بزرگ از دست داده و سفری را در غرب آمریکا آغاز می کند و به عنوان یک عشایر امروزی در ون زندگی می کند.

برنده جایزه مهم دیگر بوده است Borat Moviefilm بعدی، که تاکنون سه جایزه را در این سال جلب کرده است. گلدن گلوب بهترین فیلم سینمایی کمدی با بازی ساچا بارون کوهن بهترین بازیگر مرد در همین گروه را انتخاب کرد و ماریا باکالووا نیز جایزه منتقدان بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به خانه برد. این فیلم بورات ، خنده دار قزاقستانی را می بیند که از زندان آزاد شده و خارج می شود تا وقتی با دختر 15 ساله اش به آمریکا برمی گردد ، هرج و مرج بیشتری ایجاد کند.

از دیگر فیلم های دارای رتبه برتر امسال می توان به فیلم های برتر اشاره کرد پایین سیاه ما راینی که تاکنون چهار جایزه از جمله دو جایزه برای بازیگر چادویک بوزمن کسب کرده است. اولین کارگردانی زمرد فنل ، زن جوان امیدوار کنندهبا بازی کری مولیگان نیز مورد علاقه خود قرار گرفت ، مولیگان جایزه منتقدان بهترین بازیگر زن را گرفت و فیلم بهترین فیلمنامه اصلی را دریافت کرد.

جوایز Bafta Film Awards 2021: پس از #BaftasSoWhite سال گذشته ، آکادمی انگلیس متنوع ترین لیست نامزدی های خود را نشان داده است

بنابراین ، اگر دنبال فیلم جدیدی هستید تا درگیر آن شوید ، در اینجا خلاصه ای از بهترین فیلم های برنده جایزه برای سال 2021 را مشاهده می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>