بهترین لباس زیر پنبه ای: 17 بند پنبه و بند

[ad_1]

لباس زیرهایی که به شما احساس اعتماد به نفس و سکسی می دهند همیشه هنگام خرید لباس زیر اولویت خواهند داشت – چه کسی نمی خواهد احساس خوبی در مورد خود داشته باشد؟ پس از گفتن این ، برخی از ol خوب لباس زیر پنبه ای شما را از جنبه عملی تر زندگی می بیند. فکر کنید: وقتی عادت ماهانه دارید ، وقتی روز لباس راحتی دارید و فقط می خواهید راحت باشید یا فقط کمی بیشتر به تنفس احتیاج دارید.

وقتی به لباس زیر پنبه ای فکر می کنید ، ممکن است ذهن شما به سمت عظیم تبدیل شود بریجیت جونز– جفتهای الهام گرفته شده – اما نیازی به این نیست. انواع مختلفی از سبک ها ، اشکال و رنگ های لباس زیر پنبه ای قابل تنفس وجود دارد که به همان اندازه که لباس توری مورد علاقه شما شاداب است (و احتمالاً بسیار راحت نیز هست). جرات می کنیم بگوییم یک بار پنبه بروید ، ممکن است هرگز برنگردید.

بهترین ست لباس خواب برای خرید در حال حاضر و زندگی در کل تابستان

چرا لباس زیر پنبه ای بهترین است؟

حقیقت این است که ، همانطور که ابریشم یا ساتن احساس زیبایی می کند (و به نظر می رسد) ، بهترین پارچه برای واژن شما به احتمال زیاد پنبه است. این پارچه کم تحریک کننده پوست است – زیرا ، بیایید بپذیریم ، منطقه حساس آن پایین است – و بسیار سبک وزن و مطبوع است ، به این معنی که کمتر در معرض خطر عفونت هستید.

بسیاری از پارچه های مصنوعی قابل تنفس نیستند ، بنابراین پنبه ماده ای است که باید به دنبال آن بگردید اگر فردی هستید که حساسیت دارد یا مستعد ابتلا به عفونت های مخمری هستید. این به این دلیل است که ، به بیان صریح ، مخمر از طریق رطوبت رشد می کند. اگر از ابریشم یا موارد مشابه استفاده می کنید ، رطوبت را به دام می اندازید و اساساً زمینه تولید مخمر را ایجاد می کنید. حداقل ، پوشش پنبه ای چیزی است که همه باید هدف آن را بگیریم.

20 واقعیت شگفت انگیز در مورد واژن ما شرط می بندیم که شما نمی دانید

ما به اندازه نفر بعدی ست لباس زیر زنانه مطابق را دوست داریم – پوشیدن آن بلافاصله روحیه شما را بالا می برد و باعث می شود احساس راحتی بیشتری داشته باشید – اما بالاتر از هر چیزی ، ما سعی می کنیم راحت باشیم. به همان زیبایی که هست ، گاهی اوقات توری ، مش ، برش و زنجیرها یکی نیست. راحتی این نکته مهم است ، همانطور که ثابت شده است که ما چقدر سوتین بی سیم قابل اعتماد و سوتین خواب خود را دوست داریم ، و به نظر می رسد پنبه راه پیشرفت است.

به دنبال محتوای لباس زیر بیشتر هستید؟ شما جای درست آمده اید. ما یک لباس زیر گردن M&S ، لباس زیر سایز بزرگ ، بندهای راحتی ، لباس زیر زنانه رنگارنگ و بهترین ست لباس زیر زنانه سکسی داریم. برای سوتین ، نگاهی به انتخاب های ما برای بهترین سوتین های فشار آور ، بهترین سوتین های فنجانی DD ، بهترین سوتین های پرستاری برای ماماهای جدید ، مجموعه ای از سوتین های ورزشی و سوتین های نیم تنه کوچک بیندازید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

تا جمع آوری بهترین لباسهای زیر نخی برای شما و البته مدل V خود ادامه دهید.

بیش از سوتین خود را آماده اما بدون حمایت آماده نیست؟ این گزینه های سوتین بسیار زندگی را تغییر می دهند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>