بهترین لباس شنای متوسط: 11 لباس شنای متوسط ​​2021

[ad_1]

تاریخی، لباس شنای متوسط هیچ دسته خریدی با تعداد دلخواه برای کسانی که در جستجوی آن هستند ، نبوده است. اما با مد متوسط ​​حرکتی با رشد سریع (جستجو برای اصطلاح تا 500٪ در Pinterest UK اواخر) ، و تابستان * مناسب (امیدوارم؟) بر ما ، کاملاً درست به نظر می رسد که لباس های شنای متوسط ​​در بخش های لباس شنا در فروشگاه های لباس آنلاین مورد علاقه ما تبدیل به پایه اصلی شوند.

مطمئنا ، حیا میکند برای همه معنای متفاوتی دارد و دلایل همه برای حفظ آن متفاوت است – از معیارهای مذهبی گرفته تا ترجیحات شخصی. اما آنچه برای شما متواضعانه باشد ، یافتن لباس شنا که باعث نمی شود در معرض قرار نگیرید دشوار است. به همین دلیل است که ما پیدا کردن مجموعه ای از آنها را به عهده خود گرفته ایم لباس شنای متوسط ​​و زیبا تا در این فصل لیدو پوشیده و راحت باشید.

بهترین لباس های شنای ورزشی برای سبک شدن سینه شما ، زیرا بیشتر ما شنا را برای تابستان انجام می دهیم

خوشبختانه ، برخی از خرده فروشان هستند شروع به یادداشت کردن افزایش تقاضا. نمونه مورد: راه اندازی مجموعه Victory 2.0 توسط نایک. سال گذشته نایک شنا با لباس پیروزی انقلابی در لباس شنای متوسط ​​ایجاد کرد: یک لباس شنای متوسط ​​تا سر انگشت تا نوک پا که برای جریان آب یکپارچه طراحی شده است. در حال حاضر ، مارک لباس فعال ، مجموعه پیروزی 2.0 خود را به بازار عرضه کرده است ، یک خط پوشش کامل ، لباس شنا با عملکرد که برای توانمند سازی زنان در آب طراحی شده است. و به طور جدی شیک است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مجموعه جدید Nike Swim Victory با الهام از روحیه های بی پایان و با بازخورد از ورزشکاران جهانی ، هدف این است که به زنان از هر زمینه ، نوع بدن ، توانایی و آرزو فرصت شرکت راحت در ورزش های آبی را بدهد. آره. به جای فدا کردن حرکت برای عفت ، ورزشکاران زن (یا شناگران آماتور – * دستان بالا! *) اکنون می توانند در استخر ، شنای وحشی ، موج سواری بدن یا حرکت در یک مسیر در لباس های شنای ورزشی که عملکرد آنها را ترک نمی کند ، غواصی کنند. با کشیدن یا مبارزه برای حفظ حجاب در جای خود. لباس های شنا به رنگ صورتی ، شلوار چسبان شنا که با چاپ های مارک تک رنگ و حجاب های ضد آب تزئین شده اند (با رنگ های توت تقویت کننده خلق و خوی ، نه کمتر) برای بوت وجود دارد. نایک به ما گفت: “هر چه بیشتر گوش می دادیم ، امکان بیشتری را برای خدمت به زنان ورزشکار در ابعاد جدید می دیدیم.” زمین شکن؟ شرط می بندی.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگرچه هر یک از سبک هایی که در زیر پیدا خواهید کرد مناسب نیست کامل پوشش سر تا پا ، لباس های شنای آستین بلند و شلوارهای شنا وجود دارد که محافظ بیشتری نسبت به لباس شنای متوسط ​​بیکینی یا یک پارچه شما دارند.

در حالی که فرانسه رأی به ممنوعیت حجاب برای افراد زیر 18 سال می دهد ، این زنان مسلمان فاش می کنند که چرا برای پوشیدن یا عدم استفاده از آنها از حجاب در جامعه امروز تصمیم گرفته اند

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>