بهترین لباس های روز ولنتاین

[ad_1]

با توجه به ژانویه احساس طولانی ترین از ماه گذشته ، اینکه یک روز ولنتاین تقریباً متوجه ما شده ، کمی تکان دهنده است. مسلماً این یک تعطیلات کاملاً کلیشه ای است – تمام گل های رز قرمز ، شام هایی با قیمت ناپسند و پست های جالب توجه اینستاگرام – اما در این مرحله ، * هر * بهانه ای برای یک جشن می گیریم.

البته ، قفل شدن به این معنی است که ولنتاین امسال تا حدودی متفاوت به نظر می رسد. اگر با شخص قابل توجه خود در یک حباب نیستید ، ممکن است به معنای تاریخ بزرگنمایی باشد ، هیچ وعده غذایی فانتزی وجود نخواهد داشت (اما در عوض گزینه های زیادی برای کیت غذا وجود دارد) و اگر ترجیح می دهید Galentines را جشن بگیرید ، این فقط * کاملا * همان وقتی که نمی توانید شب را با خنده در میخانه خندیده کنار بگذارید. اما با وجود همه اینها – یا شاید بهتر بگوییم ، زیرا از آن – روز ولنتاین تقریباً بهانه ای برای لباس پوشیدن است که اکنون وجود دارد.

گلهای جعبه نامه در حین قفل کردن از درب ورودی خود رها می شوند – نه کارت پستال “ببخشید که دلم برای شما تنگ شد”

لباس های راحتی و لباس راحتی لباس اواخر لباس ما شده است ، بنابراین جای تعجب نیست که واقعی لباس ممکن است نسبتاً خارجی باشد. بنابراین ما 13 پیشنهاد لباس روز ولنتاین را جمع آوری کرده ایم که صرف نظر از اینکه برای جشن گرفتن برنامه ریزی می کنید ، مفید خواهد بود – گزینه های کمربند کش دار نیز شامل می شود.

اگر قصد دارید نیمه دیگر خود را با بیرون رفتن شگفت زده کنید ، این لباس سوزنی و نخ با پولک ، آستین های روشن و یک مینی بلند باعث می شود که شما (و شریک زندگی خود) عبارت “قفل شدن” را فراموش کنید. یا یک بدن سکسی الهام گرفته از لباس زیر را انتخاب کنید – همراه با شلوار چرمی و یک جفت پاشنه پا (به زودی پس از لباس برای دمپایی عوض شود.)

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

27 ست لباس زیر زنانه زیبا برای ولنتاین که به شما احساس اعتماد به نفس و قدرت می دهند

برای چیزی که کمی راحت تر است ، اما هنوز به همان اندازه شیک است ، یک پیراهن ابریشمی بزرگ با جوراب شلواری سازش کامل است – همانطور که یک لباس بافتنی است ، مانند این شماره قرمز مناسب از ASOS. PJ های مرتب و دارای حالت فرقه ای Sleeper یکی دیگر از موارد ایده آل برای لباس ولنتاین است – شما می توانید به راحتی پاشنه خود را لگد کرده و بعد از شام به رختخواب بروید. چه کسی گفت که ولنتاین در خانه خیلی بد است ، ها؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حالی که کمتر از یک هفته مانده است ، در اینجا بهترین هدیه های روز ولنتاین برای او آورده شده است (قول می دهیم ضد چروک باشد)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>