بهترین مارک های جدید مراقبت از پوست چکمه های جدید تابستان 2021: فیل و مستی

[ad_1]

چیزی در مورد آفتاب وجود دارد که ما را مجبور به وسواس مجدد در مورد محصولات مراقبت از پوست و آرایش می کند (نه اینکه ما هرگز نیستیم ، اما می دانیم ، این یک سطح کاملاً جدید است).

شاید به این دلیل است که فیلم های بسیار زیادی از پوست شیشه TikTok را تماشا کرده ایم یا به نظر می رسد روزهای آفتابی رویکردی متفاوت برای مراقبت از پوست ما دارند. ناگهان همه آن برجستگی های پوستی کوچک ، لکه های خشک و لکه های مزاحم در زیر ذره بین آفتاب ، روشن می شوند و جایی برای پنهان شدن ندارند. به نظر می رسد تلاش برای پنهان کردن عیب و نقص در استفاده از آرایش باعث بدتر شدن اوضاع می شود ، نیازی به گفتن نیست که در این گرما کششی و تعرقی که با آن روبرو هستیم (عالی است ، ما واقعاً مطبوعات مطبوع مطب RN را از دست می دهیم).

روش درمان آفتاب سوختگی: 7 هک نابغه و فوری برای درمان پوست نازک شما

آنچه چهره ما واقعاً برای آن فریاد می زند ، برخی از TLC های تابستانی است. ما نیاز به شکار گنج زیبایی احساس می کنیم ، محصولات را ردیابی می کنیم که با هر مشکلی که در حال حاضر داریم مقابله می کنیم تا بتوانیم در پوست خود احساس اطمینان کنیم و در سایه لازم مخفی نشویم (اگرچه ما برای یادآوری اینکه SPF همیشه ایده خوبی است).

خوب ، شما ممکن است بخواهید آن را به Boots (در فروشگاه یا آنلاین) ASAP برسانید ، زیرا قهرمان خیابان بالا به طور جدی قبل از آن را افزایش داده است – اکنون بیش از هر زمان دیگری مارک های زیبایی را ذخیره می کند و علائم صفر را نشان می دهد. خرده فروش به تازگی به پیت استاپ زیبایی فرقه ما تبدیل شده است و اکنون برخی از مارک های مورد علاقه ما را می فروشد از جمله Fenty Skin ، Drunk Elephant ، Allies Of Skin و Peace Out. بله ، انجام آخرین جارو برقی سالن زیبایی در یک مکان به معنای واقعی کلمه هرگز آسان نبوده است.

علاوه بر SPF ، متخصصان می گویند این آنتی اکسیدان ها مهمترین موادی هستند که باید در برنامه مراقبت از پوست شما وجود داشته باشد

بنابراین اگر هیچ یک از این سنگهای قیمتی زیبایی را امتحان نکرده اید و می خواهید مراقبت از پوست خود را برای اوج تابستان تهیه کنید ، این آخرین قطره های داغ برای خرید هستند Boots.com. شما را در صندوق می بینیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>