بهترین مارک های مد متعلق به خانم ها برای پشتیبانی

[ad_1]

در GLAMOR ، همه ما در مورد تجلیل از زنان و دستاوردهای آنها – اعم از اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی یا سیاسی – در هر روز از سال هستیم. اما داشتن یک روز اختصاص داده شده به نه تنها تجلیل از این دستاوردها ، بلکه افزایش آگاهی در مورد تعصب جنسیتی و ارتقا equality برابری ، چیزی است که ما نیز با آن موافق هستیم – بنابراین ما تمام وزن خود را به پشت این روز جهانی زن در 8 مارس می اندازیم.

روش های زیادی برای حمایت از روز و آنچه در آن ایستاده است وجود دارد ، مانند گوش دادن به خود و آموزش پادکست های فمینیستی و جشن گرفتن و اعتلای زنان در زندگی. اما در حالی که همه ما به دنبال تازه سازی کمد لباس خود هستیم و یک بار دیگر لباس خود را می پوشیم دیگر از لباس راحتی برای پایان قفل کردن ، یکی از ساده ترین و موثرترین راه ها برای حمایت از جنبش قرار دادن پول خود در جایی است که اعتقادات شماست. خرید این روز جهانی زن از یک مارک تجاری متعلق به خانم ها یا خانم ها ، روشی عالی برای استفاده از توان هزینه ای خود برای کالاهای جمعی ، فمینیستی است – البته همه در عین حال شیک.

5 کتاب سیاسی درخشان از زنان سیاه پوست برای خواندن سریع

از خیابان های بزرگ گرفته تا طراحان و مارک های کوچک مستقل ، مارک های مد متعلق به زنان بی پایان ، الهام بخش و متعصبانه برای خرید وجود دارد. ASOS ویرایش 22 مارک لباس و لوازم جانبی متعلق به خانم ها را سرپرستی کرده است. این پیشنهادات شیک همه با یک قیمت مقرون به صرفه شامل Never Fully Dressed و لباسهای چاپی برجسته آنها و لباسهای زیر زنانه با اندازه زیبا و متنوع We Are We Wear.

Net a Porter علاوه بر تهیه انبوهی از مارک های مورد علاقه ما به رهبری زنانه مانند Amina Muaiddi و Sleeper ، ویرایش انحصاری روز جهانی زن را ایجاد کرده است ، با 13 مارک تجاری تفسیر شخصی طراحان از توانمندسازی زنان است. این مجموعه کاملاً شیک شامل یک گردنبند اندود شده طلای Artemis از برند روش ماهتانی ، Alighieri ، سه راهی زنانه به سبک 90s از Tove و سه دستبند Roxanne Asouline با رنگ های روشن است که با شعار “Woman Kind” طراحی شده است. علاوه بر حمایت از این مارک های باورنکردنی متعلق به زنان ، 100٪ سود هر یک از قطعات خریداری شده از ویرایش به زنان بین المللی برای زنان تعلق می گیرد. خوب به نظر رسیدن هرگز اینقدر خوب نبوده است.

23 هدیه فمنیستی برای توانمند سازی زنان بدخواه در زندگی شما در روز جهانی زن

اگر واقعاً می خواهید در این روز جهانی زن قدرت خرج شما نیرویی خوب باشد ، تعدادی از مارک های مستقل مورد علاقه زنان متعلق به ما نیز هستند که در جشن روز به آنها بازپرداخت می کنند. با درآمد حاصل از خیریه هایی که از زنان و دختران در سراسر جهان حمایت می کنند ، مارک هایی مانند طراح جواهرات ارزان قیمت PDPAOLA و DeMellier (معروف به کیف های مدرن و شیک خود) اهدا می کنند. همه سود حاصل از فروش طرحهای محدود آنها به دلایل ارزشمند. بنابراین وقتی در این روز جهانی زن از یک زن حمایت کنید ، در واقع تعداد بیشماری دیگر را حمایت خواهید کرد.

این پروژه عکاسی در مورد توانمند سازی بدن زنان دقیقاً همان چیزی است که اکنون باید ببینیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>