بهترین ماسک های لب برای سال 2021 برای آبرسانی ، تسکین و رطوبت پوست خشک

[ad_1]

هیچ چیز از خشکی لب ها بدتر نیست. آنها ناراحت کننده هستند ، اغلب می توانند دردناک باشند و مانع استفاده از رژ لب های مورد علاقه ما می شوند. مرطوب نگه داشتن و آرامش بخشیدن آنها گاهی اوقات احساس یک کار تمام وقت می کند و گاهی اوقات ، مرهم لب آن را قطع نمی کند. اگر متوجه شدید که لب های شما همیشه خشک هستند ، ماسک لب را به برنامه مراقبت از پوست خود اضافه کنید.

در اینجا در GLAMOR ، ما طرفداران پر و پا قرص محصولات سخت کوشی هستیم که جادوی خود را هنگام خواب کار می کنند و ماسک های لب می توانند این کار را انجام دهند. اکثر آنها به گونه ای طراحی شده اند که قبل از خواب استفاده شوند و برای کار به کار خود رها شوند ، بنابراین وقتی زنگ ساعت شما در روز بعد خاموش می شود ، می توانید با لب های آبرسانی و آرام ، از رژ لب پررنگ ، براقیت براق یا فقط کشیدن انگشتان بیدار شوید. مرهم لب

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ماسک برای انتخاب به سختی وجود دارد ، بنابراین ما وظیفه خود قرار داده ایم که بهترین دسته را با بسته بندی مواد مغذی ، در بودجه های کوچک و بزرگ پیدا کنیم و یک ویرایش از محصولاتی که به سادگی نمی توانیم انجام دهیم ، انجام دهیم. زندگی بدون.

بهترین درمان لب برای خشکی لب چیست؟

یک بالم لب برای استفاده روزمره بسیار مناسب است و شما می توانید 22 مورد از بهترین بالم های لب را برای لب های نرم بالشی در اینجا پیدا کنید. با این حال ، یک ماسک لب یک قدم جلوتر می رود و حاوی نرم کننده ها و مواد انسدادی بیشتری است که ترکیب ، حالت ، هیدراته ، مرطوب کننده و از عوامل محیطی محافظت می کند و می تواند در موادی مانند ویتامین E ، اسید هیالورونیک ، روغن های گیاهی و موم یافت شود. .

ویراستاران زیبایی ما هزاران مرطوب کننده را امتحان کرده اند و این 25 بهترین ماده در تمام زمان ها است

چند بار می توانید از ماسک لب استفاده کنید؟

همه اینها به مواد تشکیل دهنده آن برمی گردد اما اکثر آنها در صورت استفاده روزمره یا به دفعات مورد نیاز بی خطر هستند. قبل از استفاده از لب های خود کاملاً تمیز و عاری از هرگونه کالایی باشید ، برخی از آنها ممکن است صبح ها شسته شوند ، در حالی که برخی از آنها به طور کامل در طول شب جذب می شوند.

دیگران برای کار چند دقیقه طول می کشد ، دقیقاً مانند ماسک ملحفه ای ، و استفاده از آنها برای اطمینان از پایه نرم و مرطوب بسیار مناسب است.

برخی از ماسک های لب برجسته ما شامل این ماسک لب ملاتونین وگان یک شبانه از Milk Makeup است ، در حالی که ما همچنین لب های شیرین لوتی لندن را دوست داریم که همزمان جمع می شوند و یک رنگ شستشو می دهند. ماسک کره ای لب ها یکی دیگر از انتخاب های برتر در همه زمان ها است ، که پر از روغن نارگیل و کره انبه است و پوست نرم کودک را به شما می دهد.

تیم GLAMOR به شما اجازه می دهد سایه های رژ لب موردعلاقه خود را در همه زمان ها وارد کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>