بهترین محصولات زیبایی خنک کننده برای دیدن شما از طریق موج حرارت

[ad_1]

اوضاع در اینجا گرم می شود و اگر پیش بینی برای انجام پیش بینی شود ، به نظر نمی رسد که به زودی جیوه کاهش یابد. و در حالی که همه ما علاقه مند به آب و هوای گرم و روزهای آفتابی هستیم ، اگر بگوییم موج های گرم بریتانیا همیشه قایقرانی صاف دارند ، دروغ خواهیم گفت. چه بخواهید بخوابید و چه با آفتاب سوختگی دست و پنجه نرم کنید ، تلاش برای پیمایش در زندگی معمول ما و ریختن دمای بیش از 20 درجه به داخل مخلوط کار آسانی نیست. و اکنون که بسیاری از ما در خانه کار می کنیم و از تسکین هوای مطب مطبوعاتی غافل می شویم (به نظر می رسد زندگی اداری مزایای خود را دارد) ، احتمال دارد امسال سخت تر از اکثر افراد باشد.

عرق ، قرمزی ، لکه بینی یا فقط احساس خیلی ناخوشایند بودن ، تلاش برای ایجاد فضای خنک ، آرام و جمع شده در هنگام موج گرما کار ساده ای نیست. با آب شدن آرایش صورت ، غیرقابل کنترل بودن مو در رطوبت و کرم ها و لوسیون ها فقط به چسبندگی کمک می کنند ، قابل درک است که آیا روند زیبایی شما آخرین چیزی است که می خواهید به آن فکر کنید.

یک متخصص پوست دقیقاً نحوه جلوگیری از کندن پوست پس از آفتاب سوختگی را نشان می دهد

اما اگر به شما بگوییم که در واقع ، محصولات زیبایی شما می توانند کمک کنند چه می کنید؟ همانطور که در زمستان ، هنگامی که ما فرمول های سبک وزن برای بافت های غنی تر را عوض می کنیم ، منطقی است که برخی از تغییرات در زمینه زیبایی شما را در تابستان انجام دهیم تا کمی زندگی را آسان تر کنیم. چه در منزل خود به میز خود گره خورده باشید ، چه در یک راهپیمایی تازه با آفتاب سوزان مبارزه می کنید یا ناامیدانه سعی در کاهش دمای بدن خود با دوش یخ زده برای ناهار دارید ، یک محصول زیبایی خنک کننده وجود دارد که مطمئناً به شما کمک خواهد کرد.

از مه شاداب کننده های صورت که برای تقویت درخشش و سطح آبرسانی به مرطوب کننده های یخی کمک می کند و می توانید مستقیماً از فریزر بیرون بیاورید (بله ، واقعاً) برای یک احساس خنک سازی با سرعت زیاد ، محصولات زیادی وجود دارد که می توانید به آنها مراجعه کنید هر زمان که شما (یا پوست خود) به نفس نفس افتاده از تابش آفتاب تابستان نیاز دارید. این کیت نهایی زیبایی موج گرما را در نظر بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>