بهترین محصولات زیبایی Jumbo با اندازه فوق العاده برای ماندگاری بیشتر

[ad_1]

در تلاش برای زندگی پایدارتر ، همه ما مجبور شدیم عادات خرید خود را بررسی کنیم ، از جمله در مورد خرید محصولات زیبایی ما. برخی از ما تصمیم گرفته ایم برای کاهش مسئله آلودگی اقیانوس ها ، بدون پلاستیک استفاده کنیم و به جای آن محصولاتی را انتخاب کنیم که در بسته بندی قابل تجزیه یا زیست تخریب پذیر باشند. برخی از ما نسبت به مواد تشکیل دهنده محصولات آرایشی خود آگاهی بیشتری پیدا کرده ایم و از هر فرمولی که حاوی میکروپلاستیک یا مواد شیمیایی مضر برای محیط زیست است مانند اکسی بنزون ​​و اوکتینوکسات اطمینان حاصل می کنیم. اکنون ، یک راه دیگر برای پایدارتر کردن رژیم زیبایی شما وجود دارد – و همچنین باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد.

زیبایی فوق العاده بزرگ ، روند رو به رشدی که مراقبت از پوست ، مو و مراقبت های شخصی مورد علاقه روزمره شما را در اندازه سپر مشاهده می کند. چرا؟ خوب ، با فروش مقادیر بیشتر ، تعداد سفارشات را کاهش می دهید ، این به معنی انتشار کمتر از تحویل کالا و همچنین بسته بندی کمتر و در مورد شارژ مجدد ، پمپ های پلاستیکی کمتری است. به علاوه ، خرید عمده محصولات روزمره به این معنی است که احتمال کمتری در شما وجود دارد یا بدون آن گرفتار می شوید ، و برخی از مارک ها حتی خدمات اشتراک را ارائه می دهند بنابراین دیگر هرگز نیازی به فکر دوباره شارژ نیست. اوه ، و احتمالاً شما هم پس انداز خواهید کرد ، نه تنها از پرداخت هزینه های زیادی برای تحویل جلوگیری می کنید بلکه خرید عمده به این معنی است که محصولات مورد علاقه خود را با هزینه کمتری دریافت می کنید.

از شستن دست ، شامپو و نرم کننده ها ، تا مرطوب کننده های بدن و دئودورانت ها ، به پیمایش ادامه دهید تا از بهترین محصولات زیبایی با اندازه فوق العاده که اکنون سفارش می دهید ، مطلع شوید و رژیم خود را به یک رژیم پایدارتر تبدیل کنید.

بیشتر به دنبال نکات زیبایی دوستدار محیط زیست هستید؟ در اینجا پنج مبادله ساده برای ایجاد رژیم پایدارتر برای رژیم شما وجود دارد و اگر در مورد اینکه با همه تخلیه های خود چه کاری باید سردرگم باشید گیج هستید ، در اینجا راهنمای نهایی شما برای بازیافت صحیح محصولات آرایشی خود آورده شده است تا مطمئن شوید به سرانجام نمی رسد محل دفن زباله

5 مبادله فوق العاده ساده و پایدار برای اینکه زندگی روزمره شما بیشتر دوستانه باشد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>