بهترین محصولات مراقبت از پوست زیر 10 پوند

[ad_1]

من 16 ساله بودم ، این اولین کار مناسب من بود و کاملاً بی فایده بودم (نه به دلیل کمبود تلاش). نوعی از افراد را تصور کنید که بعد از پاک کردن کابینت ، ظاهر آن مسخره تر از قبل بود – این من بودم (و هنوز هم باید انصاف داشته باشم). من دست و پا چلفتی بودم ، فاقد عقل سلیم و بی امان حرف اشتباه را می زدم ، بدترین حالت این بود که C-word مخوف را said ارزان گفتم. مالک قبل از اینکه حتی جمله ام را تمام کنم ، تصحیح کرد: “ارزان نیست ، مقرون به صرفه است” – 14 سال بعد و آن لحظه در ذهن من مسدود شده است.

به یاد می آورید که آنها قبلاً تلویزیون های کوچکی را در وولورث داشتند ، آنهایی که تبلیغات را به صورت تکراری پخش می کردند؟ من یک خاطره ضعیف از ایستادن در راهرو دارم که توسط یک روسری جادویی JML مسحور می شود – منظور من ، تمام راه های پوشیدن آن است! حالا این ارزان بود. اما مقرون به صرفه و مقرون به صرفه وقتی به چیزی برخورد می کنید که کیفیت آن قیمت را نادیده می گیرد ، چیزی که باعث می شود احساس کنید باید قبل از به وجود آمدن نام تجاری برای ادامه پرداخت فشار دهید. این چیزی است که من اینجا هستم تا امروز با شما 10 ، زیر 10 پوند به اشتراک بگذارم. ویرایشی از محبوب ترین محصولات زیبایی من ، هیچ روسری جادویی در چشم نیست.

من صدها محصول را در قفل کردن امتحان کرده ام و این 6 کالایی است که در سال 2020 کشف کردم

اکنون ، آنچه در اینجا از شما می خواهم انجام دهید پاک کردن تمام خاطرات موس مشهور فوق العاده تاریک St Moriz است ، این محصول هیچ چیز مانند آن نیست. این یک رنگ زیتونی آفتابی است ، بسیار ظریف و واقعا پوست من را درخشان تر می کند. به نظر می رسد که با استفاده از برخی از براق کننده های پوست ، پوست من از استفاده از آنها کدرتر به نظر می رسد ، این واقعا برعکس است. یک یا دو قطره تمام چیزی است که شما برای کل صورت نیاز دارید. بعداً در این مورد متشکرم

الان بخرش

احتمالاً بهترین محصول با ارزش از کل برند. ممکن است شما ندانید که Beautypie به اعضای خود فرمول های لوکس ، ساخته شده در همان آزمایشگاه هایی که مارک های بوجی مورد علاقه شما را تولید می کنند ، برای کسری از قیمت ارائه می دهد. این پدهای لایه بردار از قبل خیس شده حاوی 5٪ اسید گلیکولیک و آنزیم های میوه برای سطح دوباره پوست هستند ، همراه با نیاسینامید برای کاهش منافذ بزرگ پوست و تقویت سد پوست. یک گوهر پنهان واقعی

الان بخرش

این بدون شک محصول مورد علاقه من از لیست Inkey است. دلایل این امر این است که ابعاد آن کاملاً بزرگ است (بقیه محصولات آنها به اندازه کوچک سیلوانیان است) و در نهایت – پوست را بسیار کارآمد پاک می کند در حالی که آن را نرم ، لطیف و به هیچ وجه سفت و ناراحت کننده می گذارد. به ویژه پوست های حساس ، این یکی برای شما مناسب است.

الان بخرش

از گوآ شا گرفته تا مراقبت از پوست برای طراحان ، اینها محصولات زیبایی مد هستند که در واقع مطابق با هیاهو هستند

می خواهم نامه ای عاشقانه برای این ماسک مو بنویسم. موهای من از نوع کاملاً پیچیده ای است – ریشه های آن چرب است و در انتهای آن برای رطوبت گریه می کند. تارهای موی من نازک است اما تعداد زیادی از آنها را دارم. بنابراین من در مورد مراقبت از مو بسیار منتقد هستم و این یک ماسک مو است که کیفیت آن را تضمین می کند آن را با دو برابر قیمت بفروشند. این ماده موها را به کمال و بدون کمی باقی مانده یا وزن تغذیه می کند. آنها همچنین آن را در ظرف بزرگ تری (و دسترسی به آن بسیار آسان تر) که همیشه در دوش من است ، می فروشند.

الان بخرش

او ممکن است صورتی هزاره نباشد ، اما قطعاً شایسته است. غذای پوستی Weleda تا حدودی لحظه ای با دوستداران زیبایی و آرایشگران داشته است. یک محصول چند منظوره واقعی که بیشترین براقیت را برای پوست فراهم می کند ، باعث خشک شدن دست های ترک خورده می شود و همچنین می تواند با لیپی ترکیب شود و رژگونه کرم ایجاد کند. من ظاهر براق پوست را دوست دارم اما برای پوشیدن روزمره ، یک غذای سبک پوست Weleda نیز وجود دارد که از نظر قوام تقریبا نیمی از ضخامت است و به عنوان یک مرطوب کننده روزمره برای پوست خشک زمستان بسیار مناسب است.

الان بخرش

این بطری قرمز کوچک تا حدودی بدنامی برای خود مانند TikTok ایجاد کرده است. غلظت بالای اسیدهای لایه بردار AHA و BHA همانقدر که می توانید زیر پوست تناسلی جمع کنید ، به لایه برداری “در خانه” نزدیک می شود. اگر به درستی استفاده شود ، (هفته ای یکبار تاپ) معجزه می کند برای پوستی که به لایه برداری جدی نیاز دارد ، فقط با احتیاط (اجتناب از ناحیه چشم) ادامه دهید و به یاد داشته باشید که آیا شما یک ژنرال Z هستید پس پوست شما نیازی به این کار نخواهد داشت نوعی لایه برداری سنگین

الان بخرش

ستون نویس GLAMOR ، بامبی آیا زیبایی ، 30 درس زیبایی را که 30 ساله شد آموخته است

پوست حساس و واکنش دهنده با عطر صفر یا الکل ساخته شده است ، در دستان عالی این ماده است. من از وقتی یادم هست The Body Shop را پرستش کردم و هنوز هم آن را دوست دارم. آنها پوست حساس را می شناسند و این پاک کننده یکی از قهرمانان ظریف پوستی است که ایمن نیستند. اگر می خواهید بودجه 10 پوندی را بشکنید و جستجوی خود را گسترش دهید ، کره پاک کننده بابونه را نیز به سبد خرید خود اضافه کنید. من حدود یک دهه است که آن را به صورت تکراری خریداری کرده ام.

الان بخرش

کشف اخیر من AHC بوده است. این برند که از قبل مارک شماره یک زیبایی پوست است ، اکنون در انگلیس با قیمت مناسب برای فرمول های با کیفیت بالا راه اندازی شده است. ماسک ورقه ای Aqua Nourishing Sheet آنها یکی از مواردی است که باید یادداشت شود ، یکی از آن ماسکهای ملحفه ای است که از همان لحظه که پاره می کنید ، با سرم بیرون می ریزد ، چیزی که من دوست دارم. یک ضربه فوق العاده آبدار برای آبرسانی به پوست ملتهب یا تحریک شده.

الان بخرش

به یاد می آورم وقتی برای اولین بار از CeraVe استفاده کردم ، بسیار دور از بسته بندی تزئین شده لوسیون ها و معجون های مراقبت از پوست دیگر – اما این فقط خوب بود. برای کسی که پوستی خشک و حساس دارد ، چیزی راحت تر از محصولی نیست که بتوانید به آن اعتماد کنید. الف) باعث تحریک بیشتر آن و ب) ترمیم آن نشود.

الان بخرش

ستون نویس GLAMOR ، Bambi Do Beauty ، قهرمانان زیبایی * نهایی * خود در همه زمان ها است

این واقعاً یکی از آن پاک کننده هایی است که وقتی آن را داشته باشم ، بیشتر از آنهایی که قیمت آنها سه برابر است ، به دنبال آن می شوم. این برای پاک کننده از نظر بافت کاملاً غیرمعمول است (تقریباً احساس یک مرطوب کننده دارد) ، غنی از روغن اسکوالان است که می تواند برای پاک کردن آرایش یا فقط برای تمیز کردن پوست استفاده شود. من شخصاً تمیز کردن را برای پاک کردن آرایش ترجیح می دهم ، بنابراین این برای من پاک کننده اصلی صبح یا دومین پاکسازی عصر است. مطمئن شوید که این یکی را باز کنید زیرا وقتی به ظاهر تمام شد کالای زیادی در آن باقی مانده است ، شما می خواهید هر قطره را خوشبو کنید!

الان بخرش

برای بهترین استفاده از میز زیبایی هر هفته ، در خبرنامه Beauty Insider ما ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>