بهترین محصولات هدی زیبایی ، کایالی و آرزوها برای خرید در ASOS

[ad_1]

هیچ کس چهره ای کامل از آرایش مانند Huda Kattan را انجام نمی دهد. هنرمند گریم و تأثیرگذار OG ، نیازی به ذکر نیست بازیگر زن کارآفرین GLAMOUR در سال ، یک یا دو چیز در مورد ایجاد ظاهر با رنگ های پررنگ ، مژه های بزرگ و یک برجسته کور می داند. بنابراین وقتی او را بسیار موفق شنیدیم (ما در حال صحبت با 48 هستیم میلیون دنبال کنندگان اینستاگرام و چهار میلیون مشترک YouTube) خط آرایش Huda Beauty در ASOS در حال فرود بود ، ما منتظر شروع خرید نبودیم.

از زمان عرضه اولین محصولات آرایش خود با Huda Beauty در سال 2011 ، وی در سال 2018 با رایحه عطر و طعم کایالی پیگیری کرد و بعداً با خط جدید خود ، Wishful ، در اوایل سال 2020 به مراقبت از پوست ادامه داد.

خرید تمام Huda Beauty

Huda Kattan: زنان سال GLAMOUR کارآفرین کارآفرین در مورد اعتماد به روده شما و اینکه چرا نمایندگی * بسیار * مهم است

جدای از ایجاد محصولات زیبایی مورد علاقه فرقه ، اخیراً کتان از پلت فرم خود استفاده کرده است تا از صنعت زیبایی بخواهد استانداردهای غیر واقعی سمی خود را تغییر دهد. او از هیچ فیلتر در حساب اینستاگرام خود استفاده نمی کند و مدتهاست که در مورد استفاده از بوتاکس و مواد پرکننده آزاد است.

در ماه مارس ، كتتان با GLAMOR گفت: و اگر جعبه ای وجود داشته باشد باید علامت گذاری شود. به همین ترتیب با جراحی ، اگر اینفلوئنسر بوتاکس یا ماده پرکننده ای داشته و تبلیغات مراقبت از پوست یا آرایش را انجام می دهد ، باید بیان شود. ” گویی نمی توانید بیشتر او را دوست داشته باشید.

“من کمپین های مراقبت از پوست را می بینم که از آرایش استفاده می کنند و مرا عصبانی می کند”: هدی کتان در مورد اینکه چرا صنعت زیبایی نیاز به تغییر استانداردهای غیر واقعی سمی دارد

بنابراین ، وقتی مارک های او برای اولین بار در ASOS راه اندازی می شوند ، چه بخریم؟ طرفداران دارند طولانی پوشش کامل او ، ظاهر فوق العاده پر زرق و برق و آموزش های آسان برای او را دوست داشت ، بنابراین رژ لب های مات Huda (دختران سفر یک ضروری است) پالت های سایه نرم (Nude Nude یکی از محبوب ترین نسخه های پالت سایه چشم ما در سال گذشته بوده است) و ریمل مژه بلند بسیار محبوب است. ما از طرفداران سرسخت Huda Beauty #FauxFilter Skin Finish Buildable Coverage Foundation Stick هستیم (سبک ، خامه ای است و به صورت یکپارچه در پوست ذوب می شود ، یک لایه فیلتر شده را که * * تمام روز طول می کشد) و برس پایه و ساخت یک جز bag اصلی کیف آرایش است.

با تحویل رایگان روز بعد برای خریداران ASOS Premier ، ما ماه را پشت سر می گذاریم که اکنون می توانید مجموعه ای از محصولات را از همه به دست خود برسانید سه از مارک های Kattan سریعتر از هر زمان دیگری. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، به ما اجازه دهید محصولات ضروری و خریدهای شخصی را برای خرید قبل از فروش آنها آشکار کنیم.

خرید تمام Huda Beauty

در اینجا راهنمای شما برای هر پالت سایه چشم Huda Beauty وجود دارد (که برای لذت تماشای شما تنظیم شده است)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>