بهترین محصولات و بررسی های آرایش زیبایی زارا

[ad_1]

غیر معمول نیست که یک خانه مد طیف لوازم آرایشی را راه اندازی می کند. شانل ، دیور ، جیوانچی از طریق طیف وسیعی از آرایش ، مراقبت از پوست و رایحه خود از موفقیت چشمگیری برخوردار بوده اند و حتی تازه واردان بازی زیبایی گوچی و هرمس نیز تحسین و مقام فرعی فوری را به راه انداخته اند. با این حال ، پیشنهادات خیابان عالی همیشه باعث شده است که کمی احساس کنیم. معمولاً مورد پسند لباس ، آرایش غیر قابل توجه است ، عطرهای عمومی و مراقبت از پوست ، خوب ، اجازه دهید به آنجا نرویم. هر چند اخیراً ، خرده فروشان خیابان های عالی بازی خود را بالا برده اند. مجموعه ای از مارک ها (H&M ، & Other Stories and Marks & Spencer) را بخوانید که معتبرترین عطاری های جهان را به ایجاد عطرهای عالی در قیمت های مقرون به صرفه فرا می خواند. اکنون ، زارا مورد علاقه مد ، طیف وسیعی از محصولات آرایشی با عملکرد بالا را به بازار عرضه کرده است که نوید می دهد بازی را برای رنگ بالا می برد و نحوه نگاه ما به زیبایی خیابان های بزرگ را به طور کلی تغییر می دهد.


طیف زیبایی و جامع زیبایی شامل مجموعه ای گسترده از محصولات از رژ لب تا هایلایتر تا سایه چشم است که نه تنها بازدهی رنگدانه ای باورنکردنی را ارائه می دهد ، بلکه تمیز نیز می باشد (در این حالت ، به معنای وگان ، بدون ظلم و بدون روغنهای معدنی ، سیلیکون و نفت.)

برای ایجاد محدوده ، این برند با آرایشگر مشهور Diane Kendall همکاری کرده است ، که باند ظاهری مورد انتظار برای بهترین نمایش های مد در جهان را ایجاد کرده است. دایان می گوید: “هدف ما ایجاد چیزی بود كه هرکسی فارغ از رنگ پوست ، جنسیت ، سن یا سبک شخصی که می خواهد استفاده کند ، ایجاد شود.” “من از همکاری با زارا در این زمینه بسیار هیجان زده شدم ، حتی بیشتر از این که قرار بود آگاهانه ساخته شود.”


برای جشن گرفتن از راه اندازی ، دایان با 9 عکاس مشهور در یک نمونه زیبا از تصاویر مختلفی از زیبایی های مختلف تصاویر زیبایی – و البته برای نشان دادن قدرت محصولات – کار کرد. “من همه محصولات را دوست دارم – رنگ پایین ، ترکیب های روشن ، بافتهای زیبا و زیباییهای بسیار زیبا. اگر مجبور می شدم مورد علاقه شخصی خود را انتخاب کنم ، باید رژ لب Stiletto باشد – کاملاً زیباست ، لغزش شگفت انگیز و بسته بندی شیب دار ، برنامه را به رویایی تبدیل می کند. ”


بسته بندی حداقل و شیک است ، از “Z” مایل در آرم مارک الهام گرفته شده است. تقریباً همه چیز قابل تعمیر است و در مواردی که این امکان وجود ندارد (لاک ناخن) ، بسته بندی از شیشه ساخته می شود تا آلودگی پلاستیک را کاهش دهد. همه کامپکت ها از یک حالت مشابه برخوردار هستند ، به این معنی که وقتی رژگونه را تمام می کنید ، این گزینه را دارید که بسته بندی را با رژ ، سایه چشم ، هایلایتر یا برنز دوباره پر کنید. دایان می گوید: “این واقعاً شخصی است ، شما می توانید هر آنچه را که می خواهید در کامپکت خود انتخاب کنید.” “شما حتی می توانید آن را مخلوط کرده و یک سایه چشم ، رژگونه و هایلایتر در آن قرار دهید.” علاوه بر نقاط بازیافت در فروشگاه که قادر به استفاده مجدد یا بازیافت محفظه های جمع و جور هستند ، می توان سینی های پر کردن را به راحتی در سطل بازیافت خانه خود انداخت.


Zara Beauty 12 مارس و همچنین مناطق اختصاصی Beauty در فروشگاه های منتخب در Zara.com راه اندازی می شود. به اسکرول ادامه دهید تا درباره محصولات اضافه شده به لیست خواسته های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>