بهترین مداد رنگی آرایش برای زیبایی سریع در حین حرکت

[ad_1]

آرایش شیز است ، اما وقتی سرانجام اجازه می دهیم همسرمان را برای یک کباب پز غیر مسافت دور نگه داریم ، آیا صادقانه می خواهیم یک ساعت را صرف ترکیب یک چشم دودی کنیم؟ نووپ اینجا جایی است که من خواهم بود: شکستن یک آبجو (Desperados. کرونا می تواند خسته شود). و اگر بخواهم صورتم را سرپوش بگذارم – که البته tbh ، مطمئناً این کار را خواهم کرد – پس از یک نگاه زیبایی که می تواند حداکثر تأثیر را داشته باشد ، با حداقل تلاش ، برای اولین بازی باشکوهم به دنیا برمی گردم.

اگر به نظر می رسد نوع برنامه شما باشد ، من یک راه حل برای شما دارم – مداد رنگی زیبایی. ممکن است به نظر می رسد مانند ضد اوج باشد ، اما عملگرهای بسیار خوبی هستند. سایه متنوع و کافی را انتخاب کرده و می توانید آن را روی درب ، لب و گونه خود خط بزنید ، آن را با نوک انگشتان مخلوط کنید ، روی ریمل بخورید و نمایش را در جاده نشان دهید.

مداد رنگی زیبایی ممکن است جدید نباشد اما محبوبیت بیشتری پیدا می کند. وقتی Byredo در پایان سال گذشته خط آرایش خوش شانس خود را راه اندازی کرد ، از Color Sticks اصلی خود رونمایی کرد. “مداد رنگی همه کاره است. آنها روی چشم ها ، لب ها ، گونه ها ، ابروها کار می کنند ، هر کجا که شما بخواهید. ” او آنها را در کنار چشم باورنکردنی برخورد رنگ نشان داد ، که ایجاد آن فقط با استفاده از انگشتانش حدود 12 ثانیه طول کشید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ماه گذشته ، آرایش MILK از “گچ های رنگی” جدید و نوستالژی های بسیار سنگین دهه 90 خود شانه خالی کرد. به نظر می رسد این بسته بندی مشکی است بین رژ لب های آب نبات Love Hearts و بالم لب لب Smackers ، تفاوت اصلی؟ برای صرفه جویی در مواد زائد ، در یک بسته بندی لایه بردار سازگار با محیط زیست پیچیده شده است. چوب های رنگ جامد آزمایش را ارائه می دهند ، انعطاف پذیری را ارائه می دهند و از همه مهمتر سهولت را ارائه می دهند. یک نمایش جلوه ای OUT-OUT ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پس از آن پیشکسوتان هستند. بابی براون ، کلینیک و NARS همگی با قالب مداد رنگی بازی کرده اند. Stick Eyeshadow Cream Bobwear’s Longwear Cream برای سالها رنگ چشم پیچیده و کشیده ای را ارائه داده است. Chubby Sticks از کلینیک ، حاشیه ، رنگ گونه و مرهم لب را تشکیل می دهد ، در حالی که مداد لب چاق NARS باعث می شود دست و پا زدن بیانیه بی دردسر انجام شود. و با ارائه هر یک از رنگهای مات مخملی ، براق یا تازه ، شما می توانید بافت ها را با توجه به روحیه خود مخلوط کنید.

حتی کرایولا نیز با ما بزرگ شده است. مارک مداد رنگی OG در سال 2018 به زیبایی تبدیل شد ، وقتی فهمید که یک ترفند را از دست داده است. اکنون ، آنها آن رنگدانه علامت تجاری را به رنگ قابل تبدیل به رنگ دلپذیر ترجمه کرده اند که در پوست زیبایی کار می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در مورد NudeStix. کل مفهوم مجموعه مداد رنگی زیبایی این برند ارائه آرایش هایی با کاربرد آسان و پر زرق و برق است اما کاملاً فعال است. طیف رنگ لب ، کانسیلر ، سایه چشم ، پایه و هایلایت آن به صورت چوبی است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وجه اشتراک همه این محصولات چیست؟ هنگامی که در را پیچ می کنید ، راه راه آنها آسان است. آنها به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند تا به زیبایی با انگشت حلقه شما ترکیب شوند. و تقریباً با تلاش صفر فوق العاده به نظر می رسند. (ببخشید در حالی که کیف مدادم را خالی کردم).

اِل ترنر معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR است. می توانید او را در اینستاگرامelleturneruk دنبال کنید.

در اینجا 15 مداد رنگی مورد علاقه ما برای آرایش سریع آورده شده است …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>