بهترین مدل موهای باب برای افراد عینک

[ad_1]

این که آیا شما به یک ریزه کاری پس از قفل کردن فکر می کنید یا به راحتی سبک خود را تغییر می دهید ، مدل موهای باب همیشه ایده خوبی است. هرچه بی انتها باشد ، 2021 از باب پشمالو ، باب خرد ، باب فرانسوی ، باب دوست پسر الهام گرفته است. هالی بری را در مراسم اسکار امسال ببینید ، جایی که او با استفاده از “super micro bob” – یک باب فوق العاده کوتاه و تیز که دقیقاً بالای چانه او قرار دارد ، پا به بیرون گذاشت. پس از آن بازگشت جادوگر کلاسیک دهه 90 جنیفر آنیستون است که طبق گفته آرایشگران ، روند بزرگ بعدی در جهان مو است.

لابی که در آخر انتخاب می کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مبتدیان ، بسیاری از آرایشگران برای ایجاد توهم حجم ، یک باب لایه لایه اگر موهای ضخیم یا درشت دارید و اگر موهای نازک یا ظریف دارید ، برش صاف را توصیه می کنند. در مرحله بعدی ، شاید بخواهید موضوع نگهداری را در نظر بگیرید. یک برش دقیق به منظور دستیابی به بهترین شکل به تعمیر و نگهداری بیشتری احتیاج دارد ، در حالی که چیزی که آرام و ریخته باشد به همان خوبی که سالن باشد یا کمی رشد کرده به نظر می رسد.

سپس ، مسئله رنگ وجود دارد. آیا می خواهید یک لمس balayage یا shatush ، آخرین روش ظریف رنگ برای جارو کردن سالن ها ، برای یک آسانسور ملایم برای ماه های تابستان داشته باشید؟ یا ممکن است شما جمله ای بیشتر را به شکل ظاهر “کنتراست معکوس” یا حتی رنگ peekaboo ترجیح دهید.

یکی از عواملی که اغلب می تواند در طول تصمیم گیری مورد استفاده قرار بگیرد این است که آیا شما عینک استفاده می کنید یا نه. اگر اینگونه هستید ، ممکن است بخواهید باب خود را به بهترین وجهی مناسب استفاده از عینک تغییر دهید ، چه برای جلوگیری از شلوغ شدن ویژگی های شما ، یا اضافه کردن چند لایه قاب صورت برای جلب توجه به مشخصات خود ، از حاشیه خودداری کنید.

به اسکرول ادامه دهید تا بهترین تعداد حباب عینک را در لیست ما پیدا کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>