بهترین مدل های موی صاف و کاغذ بریده باب

[ad_1]

همه ما تمایل داریم که پایان قفل شدن را با یک ضربه ، یا در مورد موهایمان ، یک حباب مشخص کنیم. سبک چاپلوسانه جهانی محبوب ترین انتخاب برای سال 2021 است ، با همه افراد پس از ماه ها رشد و ظهور موهای لخت ، عجله می کنند که یک ملاقات سالن برای یک ریش بزرگ تهیه کنند.

در حالی که ما کاملاً درازا تنظیم شده ایم ، اما تصمیم گیری در مورد چه چیزی هنوز وجود دارد نوع از باب بهترین است. یک باب شاگ وجود دارد – یک بافت طبیعی سکسی ، کمی اومف در تاج ، یک باب نامتقارن – یک پیچ و تاب کلاسیک برش یک باب کلاسیک که یک طرف آن از دیگری بیشتر است و یک باب خارج شده (که به آن لوب گفته می شود ، یا Bob طولانی) که گزینه ای عالی برای هرکسی است که نمی تواند متعهد به قطع اینچ اینچ باشد. حتی “باب مدرن دیانا” وجود دارد که از جدیدترین مجموعه های این مجموعه الهام گرفته شده است تاج، که دارای یک تقسیم کناری عمیق و حجم و لایه ها در طول طول است.

برش کلاسیک دیگر که همیشه یک شرط بندی مطمئن است ، یک باب فوق العاده صاف است ، در غیر این صورت به عنوان “کاغذ برش کاغذی” معروف است ، که موهای شما را به صورت تیغ تیغ و بدون لایه در می آورد. این مدل علاوه بر اینکه همیشه شیک به نظر می رسد ، می تواند یک روش عالی برای تنظیم مجدد موها باشد اگر لایه های بلندی پوشیده اید یا انتهای رنگ آمیزی شده یا آغشته به رنگ آمیزی کرده اید و یک بوم خالی زیبا ایجاد کرده اید. بعلاوه ، اگر موهای نازک یا ظریفی دارید ، لبه صاف مانند یک توهم نوری عمل می کند ، موها را ضخیم تر و براق تر نشان می دهد.

به اسکرول ادامه دهید تا بهترین بهترین حباب های برش کاغذ را برای عکس گرفتن از صفحه نمایش و نمایش آن به آرایشگاه خود در قرارگاه آرایشگاه خود مشاهده کنید – و اگر یک بار رزرو نکرده اید ، بهترین کالاهای سالن را که اکنون قفل رفع شده است ، ببینید.

آرایشگاه های لیست A می گویند که همه ما باید در یک ریز مو بزرگ و پس از همه گیری رزرو کنیم (و بهترین سبک برای استفاده را نشان دهیم)

بهترین ایده های برش کاغذی باب

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>