بهترین مراقبت از پوست شخصی: عملکرد پوست ، پوست + من و درماتکا

[ad_1]

ما از طرح سه مرحله ای رژیم مراقبت از پوست 00s بسیار دور شده ایم. “پاک کردن ، تن و مرطوب کردن” تبدیل شده است “تمیز کردن ، دوباره تمیز کردن ، تن ، استفاده از سرم و یک درمان موضعی ، مرطوب کردن و استفاده از SPF”. محصولات متناسب با همه محصولات به شکل گسترده ای از بافتهای مختلف از ژل ، کرم ، کف ، مرطوب کننده و همچنین مواد بیشماری برای رفع هر نوع پوست و نگرانی تبدیل شده اند. اسید هیالورونیک برای پوست کم آب ، اسید گلیکولیک برای پوست مات ، رتینول برای ضد پیری ، اسید سالیسیلیک برای شکستگی ، اسید ماندلیک برای رنگدانه و سرامیدها برای تقویت وجود دارد. ماسک های ملحفه ای و ماسک های خواب ، کرم های لکه دار و لکه های آکنه ، ابزارهای gua sha و غلتک های یشم وجود دارد.

اگرچه بسیار عالی است که برای بسیاری از نگرانی های پوستی درمان های زیادی در دسترس است ، اما همچنین کمی طاقت فرسا است. ما با اصطلاحات اصطلاحات علمی ، نظرات متخصصان و آمار بالینی بمباران شده ایم و قبل از اینکه بدانیم ، شروع به شهوت پس از روزهای ساده تر از یک روال سه مرحله ای می کنیم. مطمئناً از پوست ما آنقدر مراقبت نشده بود اما حداقل هر وقت به قفسه دستشویی نگاه می کردیم سردرد نداشتیم.

خوشبختانه ، تعداد فزاینده ای از مارک های ارائه دهنده خدمات شخصی برای کمک به حرکت در دنیای اغلب گیج کننده مراقبت از پوست ، وجود دارد. یک نام تجاری Function of Beauty است ، که قبلاً در اولین سرویس خدمات شخصی خود را برای مو در دنیای زیبایی ایجاد کرده بود. آنها با استفاده از تجربیات فراوان و الگوریتم های فوق العاده هوشمندانه ، به مشتریان این فرصت را دادند تا به منظور تجویز کاملترین محصولات مراقبت از مو ، مشکلات مربوط به مراقبت از مو و همچنین نوع و طول موهای خود را وارد کنند. نه تنها این ، بلکه مشتریان همچنین می توانند نام خود را به بطری اضافه کنند ، رنگ فرمول و همچنین رایحه را انتخاب کنند و فاصله بین فرمول های سفارشی و بسته بندی های شخصی را برطرف کنند.

الآن امتحانش کن


اکنون ، این برند نسخه مراقبت از پوست مدل زیبایی قابل تنظیم اصلی خود را به بازار عرضه کرده است. همه چیز با مسابقه پوست شروع می شود ، که به راحتی می توانید به س questionsالات مربوط به وضعیت پوست و همچنین عادات سبک زندگی از جمله تعداد دفعات آرایش و اهداف پوستی بپردازید ، مانند اینکه آیا رنگ پوست روشنی می خواهید یا اینکه به دنبال کاهش موفقیت است. سپس ، به سادگی نام خود را برای شخصی سازی بطری ها اضافه می کنید و رایحه خود را انتخاب می کنید – 100٪ رایحه طبیعی ، مرکبات یا عطر بدون عطر ، که برای پوست های حساس بهترین است.

این الگوریتم محصولات مختلف مراقبت از پوست را ارزیابی می کند و محصولی را انتخاب می کند که با نگرانی ها و اهداف شما مطابقت داشته باشد و آنها را در یک رژیم آسان دنبال کنید ، به این معنی که شما هنوز هم از مزایای ترکیبات قوی برخوردار هستید ، اما بدون هیچ گونه سر و صدا.

الآن امتحانش کن

اکنون زمان ایده آل برای آزمایش اسیدهای مراقبت از پوست است و در اینجا آنچه که هرکدام برای پوست شما انجام می دهد آورده شده است

اگر به دنبال کمی بیشتر تخصصی هستید ، برخی از مارک ها توسط متخصصین پوست در سطح جهانی پشتیبانی می شوند و می توانند فرمول های درجه پزشکی را تجویز کنند. Skin + Me را که از یک تیم متخصص متشکل از متخصصین پوست و تجویز متخصص در زمینه مراقبت از پوست ضد آکنه و پیری تشکیل شده است. یک مشاوره آنلاین سریع به تجویز اجازه می دهد تا یک رژیم سفارشی شامل ترکیبات قدرتمند از جمله اسید آزلائیک ، ترتینوئین و نیاسینامید را برای رفع نگرانی های منحصر به فرد جمع کند.

سپس Dermatica وجود دارد ، که تیمی از متخصصین پوست و داروساز و همچنین محققان بالینی و فرمولسازها را تشکیل می دهد ، که به مجموعه ای از مواد قابل اعتماد برای مراقبت از پوست برای ایجاد راه حل های بالینی برای بسیاری از بیماری های پوستی فراخوانده می شوند. چه مترونیدازول برای روزاسه و چه بنزوئیل پراکسید برای منافذ مسدود شده ، مطمئن باشید که متخصصان بهترین مواد تشکیل دهنده و محصولات لازم را انتخاب کرده اند که از نظر ما قطعاً تلاش می کند تا برای خودمان کار کنیم.

تا به حال ایده زیبایی داشته اید و فکر کرده اید “چرا این وجود ندارد؟” – این شرکت می تواند آن را برای شما بسازد (و سود را تقسیم کند)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>