بهترین مربیان برای زنان 2021: بهترین مربیان مد

[ad_1]

طی چند ماه گذشته ، ما در غم فرصت های از دست رفته مربیان لباس و آپارتمان های شیک در عزاداری هستیم. کفش تبدیل به اکسسوری فراموش شده شده است – و ما نیز شده ایم غمگین در مورد آن جدا از جستجوهای دمپایی در حوالی کریسمس ، شاید یک خرید بوت پیاده روی برای Daily Walk و سفارش کفش های مخصوص دویدن برای فعالیتی که ما را سالم نگه داشته است ، نیاز ما به کفش واقعی به صفر رسیده است.

اما با توجه به تاریخ انتشار ما یا بهتر بگوییم ، برداشتن قفل کردن… در معرض دید است ، وقت آن است که قدم های کودک را به کفش مناسب خارج از خانه برداریم. برای اینکه جهش از دمپایی به پاشنه در 21 ژوئن کمی کنترل شود ، ما با پوشیدن برخی از بهترین مربیان و تازه افتاده مربیان مد.

جفت مربی مورد علاقه مگان مارکل در حال حاضر با 30 درصد تخفیف در فروش است (به علاوه تعداد بیشتری از بهترین مربیان سفیدپوش برای خرید اکنون)

یک جفت از بهترین مربیان برای لباس های فصلی ایده آل هستند. مطمئناً برای صندل خیلی خنک است (ما قبل از بیرون آوردن انگشتان پا نیز منتظر یک پدی حرفه ای هستیم) اما قطعاً گزینه سبک تری نسبت به چکمه های زمستانی مورد نیاز است. مربیان Veja از محبوب ترین مربیان سفید در حال حاضر هستند – با مگان مارکل ، امیلی راتاجوفسکی و اما واتسون همه طرفداران مارک کفش ورزشی پایدار هستند. اگر به دنبال سبک متناسب با تأثیرگذاری هستید ، New Balance یکی از برترین آرزوها برای مربیان سبک Dad است ، در حالی که Balenciaga هنوز کفش های ورزشی فوق العاده اندازه اصلی را با سبک Track ارائه می دهد.

اگر قصد انجام یک کار ورزشی را دارید ، ویرایش بهترین مربیان برای دویدن در اینجا را ببینید یا اگر بیشتر به یک مربی ساده از نوع plimsoll ، مناسب برای قدم زدن علاقه دارید ، مربیان Saint Laurent’s Court از کفش های کلاسیک تنیس الهام گرفته اند. Converse و Superga هردو نیز به طور درخشان از بین رفته اند. ما اگر بهترین چیزهای خاص را دنبال می کنیم بهترین مربیان جدید را نیز جمع آوری کرده ایم.

نایک یک جفت مربی بدون بند و بدون لغزش منتشر کرده است و آنها ذهن کوچک ما را به باد می دهند

زیرا این سبک ها بیشتر از بودن مد هستند در حقیقت متناسب با ورزش ، آنها با لباسهای “واقعی” بهترین مدل را دارند. لباس راحتی خود را در خانه بگذارید و کت و شلوارهای شلوار شلوار ، شلوار جلو و یا دامن های میانی شیک را انتخاب کنید که با داشتن یک جفت بهترین مربی برای خانمها ، جالب ترین به نظر می رسد. به کفش های دنیای واقعی برگردید ، دلتنگ شما شده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>