بهترین مربیان طراح برای زنان

[ad_1]

ما اخیراً بیش از سهم عادلانه وقت خود را صرف خیال پردازی درباره مربیان طراح کرده ایم. آنها قطعاً بیشتر از یک جفت کفش کتانی سفید بدون مارک ساده یک گزینه اسپانی هستند ، اما با توجه به میزان پیاده رویی که انجام می دهیم ، اکنون می تواند زمان مناسب برای سرمایه گذاری باشد و یک جفت مربی مد طراح را وادار به پرداخت هزینه های خود کنند.

با کمرنگ شدن روندهای سنتی بولدوزنی ، طراحان مد قاطعانه به مارک DNA خود – چه دخترانه ، اسپرت ، حداقل یا مدرن – پایبند هستند. آنها به جای چرخش هر فصل ، مدام سبک هایی را ایجاد می کنند که متناسب با ظاهر خودشان باشد. و مشتریانشان بنابراین می دانید که می توانید برای دریافت مربیان زنانه تر به Chloe بروید در حالی که مربیان Balenciaga هیبریدهای جسورانه الهام گرفته از ورزش را ایجاد می کنند.

چرا مربیان Balenciaga اینقدر فرقه لعنتی هستند؟ (به علاوه بهترین مربیان Balenciaga در همه زمان ها برای خرید)

از یک POV یک ظاهر طراحی شده ، یک نکته مهم به علاوه در انتخاب مربیان طراح این است که آنها فوراً هر لباسی را از blah به فراتر. حتی اگر در لباس راحتی خانه خود به بیرون از مغازه بیرون می روید ، اگر وارد مربیان گوچی خود شوید ، فوراً به یک * عوضی * تبدیل می شود. و در حال حاضر همه ما در مورد به روزرسانی آسان و موثر لباس هستیم.

بنابراین ، بهترین مربیان طرحی که به آنها امتیاز می دهیم کدامند؟

بدیهی است که همه اینها به سبک شخصی شما و مارک های تجاری شما بستگی دارد ، اما شما نمی توانید با استن اسمیت های رنگین کمان استلا مک کارتنی یا مربیان کلاسیک دادگاه کلاسیک سنت لورنت اشتباه کنید. سبک ساده تر ، فرصت بیشتری خواهید داشت تا آنها را با دامن میدی چین دار ، لباس تابستانی شناور ، شلوار جین یا شلوار بپوشید.

اگر کمد لباس شما حال و هوای Edgier دارد ، مربیان Off-White بی پروا هستند (شما نمی دانید که برچسب را بردارید ، درست است؟) یا Triple S Balenciaga با کف شفاف و شفاف نئون ، گزینه پیش رو هستند. علاقه مندان به لیبل به کفش ورزشی Dior’s ID ، چک امضای Burberry یا سبک تزئین شده آرم مثلث Prada که از پلاستیک بازسازی شده ساخته می شوند ، می افتند. شیک و پایدار.

اگر به دنبال ایده های جدید بیشتر در مورد مربی هستید ، اینجا را کلیک کنید یا اگر به دنبال مربیان در حال اجرا هستید ، گالری ما را در اینجا ببینید. سپس برای ویرایش GLAMOUR در مورد بهترین مربیان طراح برای خرید در این بهار / تابستان 2021 حرکت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>