بهترین مربیان مشکی برای زنان 2021: Nike ، Balenciaga ، The Row

[ad_1]

درست مثل LBD یا یک جفت شلوار جین سیاه ، مربیان سیاه می تواند شما را به هر مکانی با سبک حمل کند. در حالی که ما عاشق یک جفت مربی سفید هستیم ، مربیان سیاه و سفید بی نهایت شیک هستند و قطعاً همه کاره ترند. سایه تیره مطمئناً به آنها کمک می کند تا با هر موقعیت مدی که معمولاً به کفش احتیاج دارد متناسب باشند.

تطبیق پذیری مربیان مشکی البته به سبک کلی بستگی دارد ، اما یک قانون ساده این است که شکل ساده و کاملاً ابریشمی تر باشد ، وقتی ترجیح می دهید در یک لباس خنک و راحت لباس بپوشید ، بیشتر می توانند در کفش قرار بگیرند. جفت چرمی مینیمال Row کاملاً با یک لباس شلوار شلوار و یک مخزن کاملاً مناسب مانند سبک چرم لحاف دار Dune یا نسخه جیر اوگ کار می کرد.

چرا مربیان Balenciaga اینقدر فرقه لعنتی هستند؟ (به علاوه بهترین مربیان Balenciaga در همه زمان ها برای خرید)

وقتی مربیان خود را بیرون و بیرون می برید ، همه چیز در مورد مخلوط بالا و پایین است. مطمئناً می توانید مربیان خود را با یک لباس ورزشی یا شلوار عرق تیم کنید – و بسیار زیبا نیز به نظر می آیید – اما اگر می خواهید یک عنصر غافلگیرانه به روزمره خود اضافه کنید “مناسب این است که با بقیه چیزهایی که دارید بهم بزنید” دوباره پوشیدن

یک جفت مربی طراح ایده آل خواهد بود تا * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * برای هر سفر به یک باغ میخانه ، پیک نیک با دوستان و یا ضربه زدن به طبقه رقص با یک لباس زیبا (21 ژوئن ، ما به شما می آیم.) سپس جفت های بسیار اسپرت ، مانند سبک ساده آکنه استودیو یا پلت فرم نمادین بوفالو ، با لباس های شناور و قطعات فوق العاده زنانه شگفت آور و جالب به نظر می رسند. اگرچه ما در واقع اجرای آنها را توصیه نمی کنیم … در عوض می توانید ویرایش مربیانی را که می توانید در اینجا شرکت کنید بررسی کنید.

سبک Campo از Veja مترادف با مصرف آگاهانه است. این برند بر شفافیت ، تجارت عادلانه تمرکز کرده و مسئولیت زیست محیطی خود را جدی می گیرند – دوشس ساسکس یکی از طرفداران آن است. و اگر اولویت شما خرید چیزی است که تأثیر کمتری روی کره زمین داشته باشد ، مربیان مشکی Pangaia از بالا چرم انگور و کفی های لاستیکی بازیافتی ساخته شده اند.

16 محصول پایدار که ویرایشگر مد ما توصیه می کند به مناسبت روز جهانی زمین به کمد لباس خود اضافه کنید

مربیانی که احساس یک مدرسه قدیمی دارند – مانند تاپ های مرتب وانت معتبر وان ، New Balance’s 237 یا Adidas Gazelle – با این وجود جذابیت کم مصرفی در این زمینه دارند. قول می دهیم به هر سبکی که بروید ، آنها در ارتقا style سبک بهار شما پیشرفت خواهند کرد.

ویرایش بهترین مربیان مشکی برای خرید همین حالا را در زیر مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>