بهترین مربیان گوچی زنان برای بهار تابستان 2021

[ad_1]

بهار زمان مناسب برای سرمایه گذاری در یک جفت مربی طراح است. هوای ترانس فصلی = آخرین فصل مربیان. و مربیان گوچی در بالای لیست آرزوهای مد ما هستند. (امیدوارم) خیلی مرطوب ، خیلی گرم یا خیلی سرد نباشد ، و چون زمان کمتری را در پاشنه خود می گذرانیم ، خرید یک طراح هزینه به مراتب بهتری برای هر نتیجه سایش به شما می دهد.

همانطور که مربیان مد به بطری های هر طراح – و بنابراین هر فروشگاه خیابانی – سرایت کرده اند ، ممکن است خسته شوید. کدام سبک را انتخاب کنید؟ و کدام مارک؟ ما مربیان کلاسیک سفید را دوست داریم ، و مربیان Balenciaga یک روحیه عالی هستند … اما انتخاب قبیله مربیان یک تصمیم جدی است. ما برای کمک اینجا هستیم! در حال حاضر ، اگر به فکر خرید مد (و نه کاری برای اجرا) هستید ، طیف وسیعی از مربیان و کفش های کتانی گوچی دقیقا کمد قفل پست شما به چه چیزی نیاز دارد.

به گفته یک مدیر مد ، بهترین مربیان مد که همه ما در این تابستان خواهیم پوشید

الساندرو میشل ، مدیر خلاق برند ، اغلب برای الهام گرفتن به گذشته نگاه می کند. دهه هفتاد دهه مورد علاقه برای جذابیت یکپارچهسازی با سیستمعامل است که کاملاً به سبک کفش های کتانی لوکس در مجموعه مربیان گوچی ترجمه می شود. اگرچه چون گوچی است ، همه چیز با پولک ، گل ، گل میخ و پانل های رنگین کمان یک سرگرمی سرگرم کننده و بیهوده می شود.

Ace ساده ترین شکل مربی گوچی است در حالی که محدوده تنیس 1977 نیز دارای احساس کمرنگی است ، اگرچه رنگ ها و چاپ آرم رنگین کمان آنها را غیر اساسی می کند.

گوچی سابقه مشارکت های عجیب و غریب دارد (هفته گذشته میشل Balenciaga را برای یک مجموعه ترکیبی که صدمین سالگرد تولد گوچی را جشن می گرفت هک کرد) اما همکاری طولانی مدت با دیزنی منجر به این کفش های ورزشی بسیار جذاب دونالد داک در این فصل شد. هر چند همه مربیان گوچی ساده نیستند. سبک های ورزشی پمپ شده زیادی نیز خواهید یافت ، با Rhyton ، G-Line و Ultrapace همه روند را نشان می دهند (و همه با کفش های ورزشی یا مینی بند های تقسیم شده بسیار جذاب هستند.)

بهترین کفش مخصوص دویدن برای زنان در سال 2021 (و به گفته یک متخصص نحوه انتخاب بهترین جفت برای شما)

همزمان با ادامه فیلمبرداری در خانه گوچی ، با بازی لیدی گاگا و همچنین جشن های سالگرد مارک های ایتالیایی ، همه نگاه ها به گوچی معطوف است. اگر به دنبال الهام یکپارچهسازی با سیستمعامل واقعی هستید ، همه چیز در آنجاست. اما تا زمانی که منتشر نشود ، با مربیان همکاری خواهیم کرد ، متشکریم.

این 17 بهترین مربی گوچی است که می توانید هم اکنون خریداری کنید. کدام یک از موارد مورد علاقه شما هستند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>