بهترین مستندهای مشهور: تایگر وودز ، بیانسه ، تیلور سویفت

[ad_1]

قاب بندی بریتنی اسپیرز بدون شک یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیونی امسال تاکنون است. به تازگی در ایالات متحده پخش شده است ، مستند جنجالی از نیویورک تایمز به بررسی حرفه 28 ساله این ستاره پاپ و وضعیت پدرش ، جیمی اسپیرز ، به عنوان محافظه کار خود می پردازد – چیزی که بریتنی سعی داشت آن را سرنگون کند و در سال 2020 موفقیتی کسب نکرد.

بهترین فیلم های مستند موسیقی که * برای دیدن نیاز دارید *

اما در حالی که قاب بندی بریتنی اسپیرز در FX و Hulu در ایالات متحده منتشر شده و رسانه های اجتماعی را به شور و هیجان جهانی فرستاده است ، اما هنوز برای انتشار در انگلیس تأیید نشده است. اگرچه طرفداران معتقدند که این مستند جذاب می تواند به زودی برای ما بینندگان انگلیس از دیزنی + پخش شود (با توجه به اینکه Hulu و FX از زیر مجموعه های شرکت والت دیزنی هستند) ، اما می توان گفت که ممکن است مدتی منتظر بمانیم.

بنابراین ، ما فکر کردیم بهترین مستندهای مشهور را پر می کنیم – پر از انبوه درام ارزشمند گاز گرفتن – تا در عوض گیر بیفتیم.

شما می توانید با کوئین بیگ یک تور موسیقی برگزار کنید ، در اوضاع مرموز مرگ سام کوک کاوش کنید ، یا نگاهی چشم نواز به زندگی شخصی آیکون های موسیقی لیدی گاگا ، تیلور سویفت و نینا سیمون داشته باشید. یا خواه یک ورزش دوست باشید یا نه ، مستند تایگر وودز یکی از جالب ترین نمایش هایی است که ماه ها دیده ایم!

به ما اعتماد کنید ، این بهترین مستندهای مطلق Netflix برای تماشای در حین قفل 3.0 است (و تماشای بیش از حد تا ساعت 2 بامداد)

همچنین به زودی بیرون می آید بیلی ایلیش: جهان کمی تار است در Apple TV + – ارائه بینشی هرگز دیده شده از زندگی بیلی الیش 19 ساله ، یکی از مشهورترین افراد روی کره زمین. از زندگی در خانه در کنار خانواده اش تا راه اندازی آلبومی که زندگی او را برای همیشه تغییر می دهد ، این آلبومی است که می توانید در دفتر خاطرات خود ثبت کنید.

اگر مستندهای مشهور مورد علاقه شما نیستند ، بهترین بهترین مستندهای جنایی واقعی را در نتفلیکس ، بهترین مجموعه تلویزیونی تاکنون یا روز ولنتاین / روز ولنتاین ، فیلم های مورد علاقه شبانه ما ، بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>