بهترین مصاحبه های مشاهیر اپرا وینفری: مایکل جکسون ، ویتنی ، الن ، ریحانا و لنس آرمسترانگ

[ad_1]

همه دنیا منتظر مصاحبه اپرا با پرنس هری و مگان مارکل با نفس نفس گیر هستند ، خصوصاً پس از آنکه تریلر نگاه اول در آخر هفته افتاد.

بنابراین ، پیش از مصاحبه ، نگاهی به برخی از مشهورترین و انفجاری ترین مصاحبه های اپرا در گذشته می اندازیم. زیرا اگر فردی وجود داشته باشد که می داند چگونه مردم را به واقع باز کند ، این اپرا است. تا این حد ، وال استریت ژورنال اصطلاح “Oprahfication” را به معنای اعتراف عمومی به عنوان نوعی درمان ابداع کرد. و در اینجا پنج مورد از برجسته ترین Oprahfications در تمام دوران وجود دارد …

تریلر اولین نگاه در مصاحبه بمب اپرا با مگان مارکل و پرنس هری به تازگی افتاده است و همه چیز بسیار پرتنش به نظر می رسد

مایکل جکسون (1993)

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مصاحبه اپرا با مایکل جکسون در فوریه 1993 با 90 میلیون بیننده خیره کننده ، پربیننده ترین مصاحبه تلویزیونی تاریخ تلویزیون است.

مایکل به مدت 14 سال مصاحبه ها را رد کرده بود ، تا اینکه اجازه داد اپرا به Neverland دسترسی پیدا کند. مصاحبه زنده که قبل از ادعای سو abuse استفاده علیه وی صورت گرفت ، از جراحی پلاستیک گرفته تا رابطه مایکل با پدرش جو جکسون را شامل می شد.

در طول مصاحبه کاملا صریح ، مایکل در مورد فقدان کودکی عادی خود صحبت کرد: “من به یاد می آورم که به استودیوی ضبط صدا رفتم ، و یک پارک آن طرف خیابان بود ، و من می دیدم که همه بچه ها بازی می کنند و من گریه می کنم. من را ناراحت خواهد کرد که مجبورم به جای آن به کار بروم.

“مردم تعجب می کنند که چرا من همیشه در اطراف بچه دارم. دلیل این امر این است که من چیزی را که هرگز از طریق آنها نداشته ام پیدا می کنم. دیزنی لند ، پارک های تفریحی ، بازی های آنلاین – من همه چیزها را می پرستم زیرا وقتی کوچک بودم ، همیشه کار ، کار ، کار بود “

Ellen DeGeneres (1997)

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مصاحبه اپرا با الن پس از اینکه به عنوان یک شخصیت خیالی در “الن” ظاهر شد ، در تلویزیون و LGBTQ + به تاریخ پیوست.

این مصاحبه با واکنش متفاوتی از سوی مخاطبان روبرو شد و آتش بینندگان (و تبلیغ کنندگان) را برانگیخت و اپرا بیشترین نفرت نامه ای را که برای او ارسال شده بود دریافت کرد.

ویتنی هوستون (2009)

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در سال 2009 ، ویتنی هوستون پس از هفت سال اولین مصاحبه خود را با اپرا انجام داد و به نظر می رسد این آخرین مصاحبه باشد. آن هم در زمانی که اعتیاد ویتی به مواد مخدر ، و همچنین خشونت خانگی که از دست بابی براون متحمل شده بود ، از آگاهی عمومی برخوردار بود. او به اپرا می گوید که براون چقدر به موفقیت خود حسود بود و چگونه مجبور شد “نور خودش را کم کند”.

ویتنی گفت: “من فکر می کنم جایی در داخل ، اتفاقی برای یک مرد افتاده است ، هنگامی که یک زن اینقدر کنترل دارد.”

اپرا پاسخ داد: “او باید خودش را داشته باشد.”

ویتنی موافقت کرد و گفت: “او باید خودش را داشته باشد.”

Rihanna (2012)

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ریحانا در سال 2012 درمورد رابطه با دوست پسر سابق کریس براون ، که پنج سال مشروط و یک قرار منع تعقیب برای خشونت جسمی علیه خواننده سه سال قبل دریافت کرد ، به اپرا پیوست.

ریحانا با صحبت از بخشش ، دوستی و عشق مخاطبان را شوکه کرد. وی گفت: “من او را بخشیده ام” ، در حالی كه اعتراف كرد: “من مدت زیادی عصبانی بودم.”

ریحانا گفت: “حضور در فضای عجیبی و گیج کننده بود.” “از آنجا که عصبانی بودم ، عصبانی و آسیب دیده و خیانت کردم ، احساس کردم که او مرتکب این اشتباه شده است زیرا به کمک احتیاج داشت و چه کسی می تواند به او کمک کند؟ هیچ کس نمی گوید که او به کمک احتیاج دارد. همه می گویند او یک هیولا است بدون با نگاه کردن به منبع ، و من بیشتر نگران او بودم. “

Lance Armstrong (2013)

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در سال 2013 ، مصاحبه اپرا با لنس آرمسترانگ هنگامی سرانجام خبرساز شد که دوچرخه سوار سرانجام به رسوایی دوپینگ اعتراف کرد و اعتراف کرد که وقتی هفت عنوان قهرمانی خود را در تور دو فرانسه به دست آورد تحت تأثیر داروهای تقویت کننده عملکرد بوده است. این اعتراف یک چرخش تکان دهنده برای آرمسترانگ بود ، که دو دهه را با عصبانیت انکار ادعاهای دوپینگ کرده بود.

در این اعتراف ، آرمسترانگ در یک روز 75 میلیون دلار حمایت مالی خود را از دست داد. وقتی اپرا از او سوال کرد که آیا او قلدر است یا خیر ، آرمسترانگ پاسخ داد: “بله ، بله ، من یک قلدر بودم. به معنای من سعی کردم روایت را کنترل کنم و اگر از گفته های شخصی خوشم نیاید ، من به آنها روی آوردم … من سعید گفت: “این دروغ است ، آنها دروغگو هستند”.

آرمسترانگ همچنین در مورد “آرزوی بی رحمانه خود برای پیروزی به هر قیمتی” صحبت کرد و گفت: “قبل از تشخیص من [with testicular cancer in 1996, aged 25] من یک رقیب بودم اما رقیب سرسختی نبودم. وقتی تشخیص داده شدم ، این باعث شد من به یک مبارز تبدیل شوم. خوب بود. من آن نگرش بیرحمانه پیروزی را به هر قیمت به دوچرخه سواری رساندم که بد بود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>