بهترین معاملات فنی Prime Prime Amazon: تخفیف های فناوری Amazon Prime Day 2021

[ad_1]

اگر طرفدار فناوری و باهوش ترین ابزارها و وسایل جدید (از جمله دستگاه ها و ابزارهای زیبایی) هستید ، خوشحال خواهید شد اگر بدانید که معاملات فناوری Amazon Prime Day امروز داشته باشد به اپیلاتورها ، دستگاه های IPL ، مسواک های برقی و موارد دیگر فکر کنید و در خطوط صحیح قرار بگیرید. اگر عاشق کدهای تخفیف انحصاری و صرفه جویی در آخرین فناوری هستید ، پس شما در دست خوبی هستید.

Amazon Prime Day چیست؟

اگر هرگز نام Amazon Prime Day را نشنیده اید ، اجازه دهید ما شما را روشن کنیم. این یک فروش 48 ساعته است که آمازون در طول روز قیمت های خود را بر روی کالاهای مختلف می کوبد تا به مشتریان نخست خود معامله معامله کند. شما باید سریع باشید و باید همیشه مراقب همه چیز باشید ، معاملات رعد و برق آمازون و معاملات Spotlight ممکن است روی حیله و تزویر باشد. تخفیف های ویژه دوام بیاورید تا زمانی که کالایی فروخته شود ، در حالی که معاملات صاعقه هر پنج دقیقه شروع کنید و برای مدت زمان مشخصی اجرا کنید – بنابراین ممکن است ناگهان چیزی پیش از این به فروش برسد.

رویداد سال گذشته یکی از موفق ترین خرده فروشی ها بود ، حتی اگر خیلی دیرتر از زمان برنامه ریزی شده آغاز شود. آمازون در طول این دو روز بیش از یک میلیون معامله (!) انجام داد که معلوم شد بزرگترین دو روز فروشندگان شخص ثالث بوده است. بنابراین امسال قرار است حتی بزرگتر و بهتر باشد.

بهترین مسواک های برقی برای خرید سفیدی مروارید و لثه های سالم از Oral-B تا فیلیپس (و اساساً همه آنها در فروش هستند)

برای اینکه معاملات از نظر استرس زا کمتر به نظر برسند ، لیستی از بهترین تخفیف های فناوری را که باید در این روز نخست آمازون برگزار شود ، تهیه کرده ایم. خواهش میکنم. اعضای آمازون نخست با معاملات دیگر در مورد مواردی مانند مد ، خانه و زیبایی ، یک روز میدانی را سپری می کنند. بله ، شما باید در سیستم ثبت نام کنید یا حداقل 30 روز در یک دوره آزمایشی رایگان شرکت کنید. این v انحصاری است.

چگونه می توانم در Amazon Prime Day 2021 شرکت کنم؟

هزینه عضویت در Amazon Prime ماهانه 7.99 پوند یا یک سال 79 پوند هزینه دارد و ثبت نام شما را برای سایر مزایای گذشته از Amazon Prime Day واجد شرایط می کند ، مانند تحویل مفید همان روز هنگام استفاده از مرطوب کننده مورد علاقه خود ، بیش از 800،000 کتابهای الکترونیکی رایگان و دسترسی به Prime Video (Netflix کاملاً خود آمازون) و خدمات موسیقی آمازون. دیگر هیچ وقت برای اتلاف وجود ندارد بنابراین برو GO GO!

برای آمازون نخست ثبت نام کنید

چه معاملات فنی را می توانید در روز نخست آمازون خریداری کنید؟

نگران نباشید ، ما به همان اندازه شما مشتاق هستیم که دست همه ما را بگیریم معاملات فناوری Amazon Prime Day. تخفیف در مواردی مانند FOREO ، Kindle ، ساعتهای تناسب اندام و هدفون از جمله بسیاری از محصولات تخفیف خورده در سال گذشته بود – و امسال نیز تقریباً همان موارد را دارد. بله این ساعت هوشمند Fitbit Versa 2 Health & Fitness 220 پوند بود و اکنون 139 پوند است که با دستیابی به اهداف تناسب اندام ، 81 £ تخفیف برای شما صرفه جویی می کند. مسواک برقی Genius 800 Oral-B با تخفیف 75 درصدی ، از 280 پوند به 70 پوند می رسد – و این یکی از بهترین مسواک های برقی است! نیازی به ذکر نیست که نمادین FOREO UFO Mini 2 از 159 پوند تا 112 پوند به فروش می رسد بنابراین در کمترین زمان شما در بالای بازی مراقبت از پوست خود قرار خواهید گرفت.

فراموش نکنید که در طول روز انبوه معاملات رعد و برق نیز انجام خواهد شد ، بنابراین نگاه خود را به افراد جایزه معطوف کنید!

از Amazon Prime Day بیشتر می خواهید؟ برای بهترین معاملات زیبایی Amazon Prime Day به این روش بروید ، اینجا برای معاملات خانگی Amazon Prime Day و در این جهت برای معاملات مد Amazon Prime Day.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

بهترین سشوار برای هر نوع مو و بودجه ای که ارزش سرمایه گذاری را دارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>