بهترین ملافه های ابریشمی: 11 ملحفه ابریشمی که برای تابستان 2021 دوست داریم

[ad_1]

بنابراین همه ما از مزایای روبالشتی های ابریشمی برای بالش های خود می دانیم ، درست است؟ آنها مزایای زیادی برای پوست و موهای شما ، از جمله ماسک و سر تخت فراهم می کنند ، بنابراین جای تعجب نیست که هر معلم زیبایی در حال پریدن از روی واگن است که یکی از آنها را به گلدان خود اضافه کند. اما بقیه ملافه هایتان چطور؟ در حالی که فکرش را نمی کنید ، ملحفه های ابریشمی در واقع شما را در تابستان خنک و در زمستان گرم نگه می دارد.

همانطور که هوا شروع به بهبود می کند (هاللوجا ، زمان آن فرا رسیده است) ، احساس ترسناک و مرطوب ما می تواند شبانه از اتاق خواب خود را تکان دهیم. همه طرفداران برق در جهان نمی توانند احساس چسبناک وحشتناکی را که هنگام خواب در تابستان تجربه می کنید لرزانند و متأسفانه همه ما نمی توانیم از نوع لحاف شما باشیم. من؟) بنابراین، ملافه ابریشمی به نظر می رسد پاسخی است که همه ما بدنبال آن بوده ایم.

پتو وزنه دار فقط مخصوص زمستان نیست – در واقع ، من یکی را امتحان کردم تا اضطرابم را تسکین دهم و هرگز خواب بهتری نداشته ام

آیا ورقهای ابریشم ارزش آن را دارند؟

در اینجا جای تعجب نیست ، اما تعریق مردم هنگام خوابیدن امری عادی است – واقعیتی که در آب و هوای گرم حتی بیشتر صدق می کند. پروتئین های موجود در تختخواب ابریشم به طور موثری جذب شده و به شما کمک می کنند تا رطوبت تشک و تشک خود را آزاد کنید در حالی که درجه حرارت پایداری را حفظ می کنید (بنابراین شما مجبور نیستید هر چند دقیقه به “سمت سرد” بالش بروید) . ابریشم پارچه ای است که به طور طبیعی قابل تنفس است ، بنابراین به جای به دام انداختن هرگونه گرما یا عرق ، آن را آزاد می کند.

وقتی ابریشم را با پارچه های رایج تری مانند پنبه یا پلی استر مقایسه می کنید ، مزایای ملحفه های ابریشمی برجسته است. در مواردی که پنبه باید فرآیندی را طی کند تا ضد حساسیت شناخته شود ، ابریشم به طور طبیعی چنین است. پنبه در جذب رطوبت عالی است اما تمایل دارد که آن را نگه دارد به جای اینکه مانند ابریشم از آن ساطع شود ، به علاوه ابریشم به طور طبیعی با گرمای بدن شما هماهنگ می شود بنابراین نیازی نیست که لحظه لحظه خود را از خود و کل قاب تخت خود را در نیمه شب بریزید – یا فقط با روتختی خود بخوابید.

چه جهنمی در این گرما می خوابیم ؟! 6 نکته نابغه برای کمک به شما در کنار گرم شدن هوا ، از آن دور می شوید (و سلامت خود را حفظ می کنید)

قیمت تختخواب ابریشم معمولاً عامل اصلی خاموش کردن افراد است ، اما ، گرچه می توانیم توافق کنیم که در انتهای شیب دار طیف قرار دارد ، اما به نظر می رسد مزایای آن بیشتر از معایب آن است. این سرویس ملافه چهار تکه ابریشمی از آمازون نه بانک را خواهد شکست ، نه این لحاف مملو از ابریشم جان لوئیس. اگر هرچند کمی بیشتر صرف هزینه نمی کنید ، توصیه می کنیم نگاهی به محدوده Audley شرکت The White Company یا شاید این روتختی طرح دار paisley از مجموعه ملافه های بد بو Etro یا Not Just Pajama بیاندازید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بله پنبه فواید واضح احساس خود را دارد ، اما به نظر می رسد ملافه های ابریشمی راه پیشرفت است. من شخصاً نمی توانم به چیزی بهتر از سرخوردن به ورقه های ابریشمی بعد از دوش آب سرد ()بخصوص با پاهای تازه صاف)

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

اگر می خواهید تابستان امسال ساعت خواب شما یک اتفاق جالب باشد ، به دنبال 11 گزینه برتر ملافه ابریشمی بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>