بهترین ملافه های ملافه: 15 ست ملافه ملافه که ما 2021 را دوست داریم

[ad_1]

ملافه ملافه در حال حاضر یک لحظه * اصلی * دارد و نمی توان دلیل آن را دانست. در حالی که از زیر می لغزد هر روتختی تازه شسته شده بسیار راضی کننده است ، داشتن ملافه های ملافه خالص که به دور بالش و لحاف شما پیچیده شده است ، روند خواب شما را به سطح کاملا جدیدی می رساند.

پارچه ملافه برای تختخواب مناسب است؟

کاملا. نیاز به اثبات دارید؟ اول بالا: ملافه ملافه طبیعی است پایدار. پارچه کتان از الیاف گیاه کتان تهیه می شود – یک منبع تجدید پذیر که کاملاً زیست تخریب پذیر است ، بنابراین در جبهه سازگار با محیط زیست نمره زیادی می گیرد. روتختی های لحاف کتانی هستند تنظیم دما، هم. بله ، تختخواب 100٪ ملافه شما را در تابستان خنک نگه می دارد (آنها از بافت نرم تری نسبت به پلی استر یا پنبه ساخته شده اند ، به این معنی که می توانند رطوبت را فوری از بین ببرند و جریان هوا را حفظ کنند) و زمستان گرم ملافه های پارچه ای مناسب برای استفاده در تمام طول سال است.

25 بهترین پوشش لحاف برای خواب زمستانی از حالت “جدید معمولی” (و به روزرسانی اتاق خواب با بودجه)

ملافه های ملافه نیز فوق العاده است با دوام، می گیرد نرم تر بیشتر شسته می شود و در واقع اتو کشیده تر به نظر می رسد. نه واقعا. می توانید صفحه اتو خود را برای همیشه قفل کنید و هنوز یک تخت خواب تنظیم خواهید کرد که مینیمالیستی را از بین می برد و Scandi روی “Gram” لرزش می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وسوسه شده؟ فکر کردم ما در حال حاضر بهترین تختخواب پارچه ای موجود در بازار را شکار کرده ایم تا سفر خرید شما را آسان تر کند. در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

بهترین ملافه های ملافه چیست؟

بسیاری از مارک های داخلی در حال حاضر به دنبال تبلیغات تبلیغاتی ملافه های ملافه هستند ، از جمله شرکت های The White Company ، La Redoute و Soak & Sleep که گزینه های بسیار زیبایی ارائه می دهند … حتی آمازون نیز وارد عمل شده است. ملافه های ملافه H&M بهترین گزینه هستند اگر دنبال مقرون به صرفه تری باشید ، در حالی که ملافه های پارچه ای Eve Sleep وقتی که صحبت از نرمی است ، برتری دارند – یعنی به این دلیل که پارچه ها با بامبو نرم و باشکوهی بافته شده اند.

15 بهترین قاب خواب برای یک خواب شگفت انگیز در شب (و به روزرسانی اتاق خواب شیک)

برای انتخاب کامل بهترین مجموعه ملافه های ملافه موجود در بازار به پیمایش ادامه دهید. اکنون تنها آنچه شما نیاز دارید یک تشک راحت (یا بالش تشک) ، یک تخت خواب جدید شیک و چند پتو دنج است. زمان خوابیده خود را در نظر بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>