بهترین موارد از مجموعه Marks and Spencer SS21

[ad_1]

ما از شما اطمینان نداریم ، اما برای ما احساس می شود زمستان امسال طولانی شده است (و ادامه دارد). شاید این اتفاق در یک قفل سوم در اعماق ماههای سرد رخ داده باشد ، اما ما بیش از این آماده یک تابستان پر از موج گرما هستیم.

به محض اینکه آرام شدن قفل کم شود ، ما را پیدا می کنید که با دوستانمان در پارک مشغول پیک نیک هستیم ، وقتی هوا گرم می شود روزانه به کنار دریا می رویم و هرجا ممکن است به شنای وحشی می پردازیم.

H&M به تازگی از مجموعه بهار خود رونمایی کرده است – و اگر شما به خنثی های فوق العاده شیک و زیبایی نگاه می کنید ، این مجموعه برای شما مناسب است

خوشبختانه ، M&S در طول موج ما قرار دارد و خیابان های خیابانی ما تازه کتاب تابستانی خود را برای سال 2021 رها کرده اند – و ما همه را می خواهیم. تنها. چیز.

امسال ، مجموعه تابستانی آن از روزهای روشن تر الهام گرفته است – به اصول پر جنب و جوش و شیک با شکل ها ، سبک ها و چاپ های جدید فکر کنید. این واقعاً همه چیزهایی است که شما برای تنظیم مجدد مد تابستان نیاز دارید.

لباس های زنانه و شناور ، همچنان مورد اصلی در کارنامه M&S قرار می گیرند ، در حالی که تخت های Grecian روند عمده کفش های تابستان و جین برتر است ، با شلوار جین باریک تر ، انزجار از انزجار ژن Z از سبک های لاغر و هیجان زده را به خود جلب می کند.

امسال ، پالت تابستانی M&S همه صورتی های نرم ، خاکی ها و خنثی های گرم با رنگ آمیزی عجیب و غریب رنگی اینجا و آنجا است. دوز ملایم پارچه ای نیز وجود دارد ، برای ظاهری تصفیه شده و خنک تر در تابستان.

رسمی است: کراوات شیک ترین گزینه برای آب و هوای بلاتکلیف بهار هستند

از آنجا که در بیشتر اوقات یک سال کم و بیش به شلوار عرق محدود شده ایم ، تابستان امسال – با انتظار می رود قفل شدن راحت تر شود – ما می خواهیم تمام مدت زمان ویژه ای را که از دست داده ایم ، آرایش کنیم و جبران کنیم.

با این حساب ، ما قطعات مورد علاقه خود را از مجموعه جدید زیر جمع آوری کرده ایم که به اصلی در کمد تابستانی شما تبدیل می شوند. شما را در اتمام خواهید دید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>