بهترین مکانها برای کار زنان در انگلستان

[ad_1]

ما بعنوان زن هر روز در محل کار با موانع زیادی روبرو می شویم که بسیاری از مردان از آن استفاده نمی کنند. از شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی ، تبعیض و این واقعیت که بسیاری از زنان به دلیل بچه دار شدن مجازات می شوند یا دچار مشکل شغلی می شوند ، برای رسیدن به برابری در محل کار فاصله زیادی وجود دارد.

با توجه به این نکته ، و در حالی که پس از یک سال کار در خانه شروع به بازگشت به دفاتر خود می کنیم ، یک مطالعه جدید از SmartSurvey بهترین مکان ها را برای کار زنان در انگلستان پیدا کرده است – و یک منطقه از لندن در جایگاه اول قرار دارد.

راهنمای مدیریت پول به عنوان والدین شاغل (همه گیر یا غیراخلاقی)

واندزورث ، در جنوب لندن (منطقه ای که باترسیا ، پوتنی ، توتینگ و مناطقی از کلاپام را در بر می گیرد) به عنوان بهترین مکان در انگلستان برای زنان شاغل معرفی شده است زیرا متوسط ​​درآمد زنان در اینجا چیزی بیش از 40،000 پوند در سال است – تقریبا همتراز با مردان در منطقه.

در واقع ، پنج منطقه لندن 13 تیم برتر را تشکیل می دهند. از ویژگی های دیگر می توان به وست مینستر (2) ، کامدن (5) ، مرتون (9) ، لوئیزام (10) و همرسمیت و فولهام (11) اشاره کرد.

در خارج از لندن ، Anglesey در ولز به عنوان سومین مکان برای کار زنان نامگذاری شد ، و پس از آن Blackpool در مکان چهارم ، Carmarthenshire در ولز در ششم و Ayrshire شمالی در اسکاتلند در مکان هفتم قرار گرفتند.

13 مکان مناسب در انگلستان برای زنان شاغل

 1. واندزورث ، لندن
 2. وست مینستر ، لندن
 3. آنگلسی ، ولز
 4. بلکپول ، شمال غربی
 5. کامدن ، لندن
 6. Carmarthenshire ، ولز
 7. ارشیر شمالی ، اسکاتلند
 8. کانوی ، ولز
 9. مرتون ، لندن
 10. لوئیزام ، لندن
 11. Hammersmith & Fulham ، لندن
 12. ترافورد ، شمال غربی
 13. کالدریل ، یورکشایر

وست مینستر که به عنوان نفر دوم معرفی شد ، به دلیل داشتن بالاترین سطح زنان استخدام شده به عنوان مدیر ، مدیر و مقامات ارشد کشور برجسته شد. حتی اگر میانگین دستمزد زنان در بلکپول 18400 پوند است ، این رقم 3.1٪ بیشتر از مردان است و یکی از مناطقی است که بالاترین نسبت زنان در اشتغال را دارد و زنان 60٪ نیروی کار محلی را تشکیل می دهند.

می خواهید پس انداز برای خانه اول خود را شروع کنید؟ اینها نکات کاربردی است * همه * می توانند امتحان کنند

به طور کلی ، بهترین مکان در انگلیس برای شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی Anglesey در ولز نامگذاری شد. در حالی که این مطالعه نشان داد که مردان به طور متوسط ​​15.5 درصد درآمد بیشتری نسبت به زنان دارند (که در مکانهایی مانند مولی ولی در ساری به 39.8 درصد افزایش می یابد ، با وجود اینکه زنان در اینجا اکثریت نیروی کار را تشکیل می دهند) ، زنان 9.7 درصد بیشتر از مردان در انگلس ، بالاترین شکاف تحت هدایت زنان در کشور.

این مطالعه همچنین بدترین مکانهای کار زنان در انگلیس را مورد بررسی قرار داد که High Peak در East Midlands جایگاه نخست را به خود اختصاص داد. بارو در فورنس در شمال غربی دوم شد ، در حالی که براکستوو در شرق میدلندز مقام سوم را کسب کرد.

کمترین امتیازات برای زنان در کار

 1. قله بالا ، میدلندز شرقی
 2. بارو در فورنس ، شمال غربی
 3. بروکستوو ، میدلندز شرقی
 4. Folkestone و Hythe ، جنوب شرقی
 5. اشفورد ، جنوب شرقی
 6. تامورث ، میدلندز غربی
 7. دره عنبر ، میدلندز شرقی
 8. آلردیل ، شمال غربی
 9. لینکلن ، میدلندز شرقی
 10. استافوردشایر جنوبی ، میدلندز غربی

همسایگان ما در اسکاندیناوی در فهرست بهترین مکانهای جهان برای کار زنان در صدر لیست قرار گرفتند و نروژ به عنوان شماره یک معرفی شد و پس از آن دانمارک و فنلاند قرار گرفتند. نروژ به دلیل شکاف نسبتاً اندک در حقوق و دستمزد جنسیتی (5٪) ، با داشتن یکی از بهترین محیط ها برای زنان برای شروع کار خود و داشتن مکانی فراگیر و مترقی برای زندگی ، از این افتخارات برخوردار شد.

در رده بندی جهانی ، انگلستان در جایگاه دوازدهم قرار گرفت و در استرالیا و بلژیک قرار گرفت. در حالی که برای رسیدن به برابری حقوق جنسیتی هنوز فاصله زیادی داریم ، امید زیادی در این لیست وجود دارد.

بهترین (کاملاً رایگان!) ابزار مدیریت پول که به شما کمک می کند از پس امور مالی خود برآیید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>