بهترین میله های پاک کننده صورت برای هر نوع پوست

[ad_1]

اگر کسی به شما بگوید که صورت خود را با صابون شسته است ، حق با شما خواهد بود که نگران باشید. از این گذشته ، صابون می تواند بسیار سست کننده باشد و در نهایت پوست احساس خشکی و حساسیت کند. با این حال ، موج جدیدی از میله های تمیز کننده جامد وجود دارد ، که نوید پاکسازی ملایم و در عین حال موثر را می دهد و همچنین جایگزینی بسیار پایدارتر برای بسته بندی سنتی ارائه می دهد.

در اینجا همه آنچه شما باید بدانید و همچنین انتخاب بهترین میله های تمیز کننده موجود در اینجا وجود دارد.

میله پاکسازی چیست؟

میله پاک کننده نسخه ای جامد از پاک کننده مایع سنتی است که برای پاک کردن آرایش و همچنین تمیز کردن منافذ آلودگی و آلودگی روزانه استفاده می شود.

آیا میله های پاک کننده حاوی صابون هستند؟

ممکن است شبیه صابون باشند اما در واقع هیچ صابونی ندارند (که معمولاً حاوی نمک های سدیم است و می تواند برای پوست بسیار خشک شود). در عوض ، آنها حاوی مواد مختلفی از جمله روغن نارگیل هستند ، که برای از بین بردن آرایش لجبازی بسیار مناسب است ، همچنین ذغال سنگ و روغن درخت چای ، که دارای خواص طبیعی هستند که آنها را به عنوان درمان های م forثر برای از بین بردن جوش و آکنه تبدیل می کند.

آیا میله های پاک کننده برای محیط زیست بهتر است؟

از آنجا که میله های پاک کننده جامد هستند ، نیازی به بسته بندی در بطری های پلاستیکی یا شیشه ای ندارند. پلاستیک در مورد پایداری مشکلات آشکاری دارد زیرا هزاران سال طول می کشد تا تجزیه شود. در حالی که شیشه از نظر فراهمی زیستی بهتر است ، سنگین تر نیز هست ، به این معنی که انرژی بیشتری برای حمل و تحویل مصرف می کند. از طرف دیگر میله های تمیز کننده جامد را می توان در مقوا بسته بندی کرد که هم سبک است و هم زیست تخریب پذیر است. بعلاوه ، وقتی دوباره اجازه سفر داریم ، آنها بسته بندی کاملی را انجام می دهند.

آیا میله های پاک کننده پوست من را خشک می کند؟

برخلاف برخی از فرمولاسیون های قبلی ، بیشتر میله های پاک کننده فاقد هرگونه نمک سدیم است که می تواند پوست را خشک کند. اگر مستعد لکه های خشک هستید ، به دنبال یک میله پاک کننده باشید که دارای ویژگی های مغذی باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>