بهترین نرم کننده اصلاح کننده رنگ برای هر رنگ مو

[ad_1]

مرد ، آیا ما عاشق چند وظیفه ای هستیم؟ ما همچنین موهای زیبایی را دوست داریم که توپ را همانطور که می خواهیم بازی می کند. به هر دوی این دلایل است که ما در تنظیم کننده های تصحیح رنگ جزئی هستیم تا رشته های ما همیشه تازه ، سرزنده و زیبا به نظر برسند.

اکنون که وقت بیشتری را در خانه می گذرانیم ، همه ما رنگ آمیزی خودمان شده ایم – مسئول حفظ سایه و حالت مو در بهترین حالت. خبر خوب این است که کارهای ساده ای وجود دارد که ما خودمان می توانیم انجام دهیم تا مطمئن شویم موهای ما در مدت زمان طولانی تری برای قرار ملاقات ها خدمات آرایشگاهی دارند.

تونرهای مو دست کم گرفته می شوند. یک رنگارنگ مشهور توضیح می دهد که چرا آنها کاملاً چند وظیفه ای هستند

نرم کننده های رنگی به چند روش کار می کنند. اولاً ، آنها می توانند از فاکتورهایی که باعث کمرنگ شدن رنگ می شوند محافظت کنند: یعنی آلودگی ، آفتاب و مواد معدنی موجود در آب دوش ما (برای این امر ، به دنبال آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین E و عصاره های گیاهی باشید). دوم اینکه آنها می توانند از فرمول های رسوب رنگ مانند نرم کننده های بنفش و آبی برای مقابله با تن های برنجی که به مرور زمان در موهای ما ظاهر می شوند استفاده کنند (آبی و بنفش اکسیداسیون زرد و نارنجی را خنثی می کند که باعث می شود رنگ ما کمی خاموش شود). سوم ، آنها می توانند حاوی نکاتی از رنگ باشند که سایه ما را رنگ ، غنی یا تقویت می کنند (مانند نرم کننده قرمز تقویت کننده جان فریدا ، یا ماسک های رسوب دهنده رنگ Moroccanoil). سرانجام ، آنها می توانند چندین روش فوق را ترکیب کنند تا نه تنها رنگ مو شما را زنده کنند ، بلکه وضعیت را قوی تر ، براق تر و در نهایت بسیار افسانه تر کنند.

شامپوهای بنفش بهترین چیزی است که می توانید برای تازه سازی هر سایه بور استفاده کنید

برای بهترین نتیجه ، نرم کننده اصلاح کننده رنگ خود را با یک شامپوی اصلاح کننده رنگ جفت کنید و با بهترین تونرهای مو آشنا شوید ، اینکه آنها چه کار می کنند و چگونه کار می کنند.

در اینجا 11 نرم کننده و ماسک اصلاح کننده رنگ برای معرفی در برنامه مراقبت از مو وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>