بهترین نشانه های نئون برای تزریق شخصیت به خانه شما

[ad_1]

TikTok قبل از قفل کردن ، برنامه ای بود که من اسم آن را شنیده بودم ، اما تصور می کرد که من 100٪ نه به اندازه کافی جوان و نه به اندازه کافی خونسرد برای استفاده بودم. یک سال به بعد و اینجا من هر شب در حال مرور فیلم های بی پایان هستم و ساعت ها در زیر لحاف از خودم دور می شوم.

این برنامه دقیقاً کاملاً مسئول آخرین روند داخلی است: علائم نئون. اگر از برنامه TikTok استفاده می کنید (در صورت عدم استفاده ، آن را بارگیری کنید) ، احتمالاً دیده اید که ژنرال Zs کلیپ هایی از اتاق خواب های پر جنب و جوش خود را با چراغ های نوار LED به رنگ mutli در لبه اتاق های خود بین دیوار و سقف ارسال می کند – این به عنوان اتاق خواب TikTok ساخته شده است.

نحوه جشن عید پاک در خانه در حین قفل کردن (نکته: شکلات * زیاد است)

TikTok همچنین دارای یک فیلتر اتاق دیسکو است تا ویدیوها را به ظاهر در یک کلوپ شبانه نشان دهد. در حالی که 13 هفته (چه کسی در حال شمارش است) باقی مانده تا زمانی که بتوانیم در زیر تغییر رنگ های IRL در انگلیس برقصیم ، جای تعجب نیست که این روند طی سال گذشته بسیار زیاد شده است.

از زمان ظهور این روند ویدئویی ، جستجو برای چراغ های نئون از پشت بام عبور کرده است. سال گذشته ، پینترست از افزایش 800 درصدی جستجو در “اتاق نئون” و در انگلستان در جستجوی “چراغ نئون برای اتاق” 340٪ گزارش داده است. این روند کاملاً صفر نشان دهنده کاهش سرعت است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یك مارك كاملاً آن را با تابلوهای نئونی كه با سوخت پاپ خود كشی می كنند Yellowpop است. آنها در کنار مجموعه دائمی خود ، با هنرمندانی مانند آندره سارایوا ، دیوید الیا ، دونفره منتقد مد ، Diet Prada و به تازگی ، سارا بابا ، هنرمند تجسمی و عکاسی مورد علاقه فرقه همکاری می کنند. نیازی به گفتن نیست که آنها افراد مشهور زیادی از جمله امیلی راتاجکوفسکی و بلانکا میرو را دنبال می کنند.

چگونه می توان علامت نئون را سبک کرد

تابلوهای نئون ممکن است درخشش شب معروف را در شهرهایی مانند نیویورک ، پاریس و لندن ایجاد کرده باشد ، اما چگونه بدون اینکه احساس کنیم در زیبایی شهر لاس وگاس زندگی می کنیم ، آنها را در خانه خود سبک کنیم؟ مسلماً افزودن علامت نئون به یک اتاق ترسناک به نظر می رسد ، زیرا ترس از فضا غلبه بر آن.

نکته اصلی این است که آن را ساده ، خلاقانه نگه دارید و در جایی که می توانید به یک پالت رنگ خنثی پایبند باشید. وقتی به علائم نئون فکر می کنیم ، به طور خودکار رنگ های روشن نئون مانند صورتی ، زرد و آبی را تصویر می کنیم. با این حال ، یک علامت نئون در یک رنگ سفید یا کرم ظریف می تواند یک پایان زیبا برای یک اتاق باشد و راهی برای فرو بردن انگشت انگشت خود در روند بدون استفاده از حد زیاد است.

گلدان های دوناتی هک یک ظاهر طراحی شده خانگی موردعلاقه اینفلوئنسر هستند که باید از آنها استفاده کنید

روند نئون فرصتی خارق العاده برای تزریق کمی شخصیت در عین بازسازی کامل یک فضا است. اگر مثل من هستید و یک دیوار خالی می تواند اضطراب جزئی برای شما ایجاد کند ، علامت نئون جایگزین فوق العاده ای برای کارهای هنری استاندارد در یک قاب است.

به خصوص فکر می کنم تابلوهای نئون در اتاقی که لزوماً محل زندگی بیشتر وقت شما نیست ، بهترین شکل را دارد. به عنوان مثال ، با افزودن تابلوی نئون به سالن ورودی خود ، سرویس بهداشتی مهمان یا یک دفتر می توانند به آن لبه ای بدهند که با افزودن فقط کارهای هنری به سادگی نمی توانید آن را بدست آورید. این دیوارهای کسل کننده یا کسل کننده را به ویژگی بیانیه ای تبدیل می کند که هیچ مهمان (پس از قفل کردن) قادر به اجتناب از صحبت در مورد یخ شکن کامل نخواهد بود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید ، دادن اتاق تنفس به تابلو است ، اطمینان حاصل کنید که فضا به اندازه کافی بزرگ باشد تا تابلو اتاق را مصرف نکند. دیوار پشت یک تابلو نیز باید یک عامل تعیین کننده باشد ، اگرچه از نظر رنگ های جامد عالی به نظر می رسند ، اما در دیوارهای بافت مانند سنگ یا آجر نیز افسانه به نظر می رسند. اگر به دنبال حداکثر تأثیر هستید ، لایه بندی علامت نئون روی کاغذ دیواری بیانیه رنگ را تقویت کرده و اتاق را زنده می کند.

“همانطور که همه ما بیشتر وقت خود را در خانه صرف کرده ایم (اگر نه همه) ، مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به سمت نئون روی می آورند تا شور و نشاط را به وجود آورند و خوشبینی ، انرژی و بازی را به فضای خود برسانند. هنگام سرمایه گذاری در نئون امسال توصیه می کنیم برای تهیه چیزی واقعاً منحصر به فرد مسافت بیشتری را طی کنید. “می گوید جرمی کورتیال ، بنیانگذار Yellowpop.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نشانه ام باید چه بگوید؟

هنگامی که اتاق و فضای انتخابی خود را فدا کردید ، بعدی بزرگترین تصمیم است – چه باید باشد؟ تعداد زیادی از طراحی های عجیب و غریب ، متن آهنگ های سکسی و نقل قول های الهام بخش برای انتخاب وجود دارد ، حتی اگر دوست دارید یکی را آرایش کنید. اگر الهام کافی ندارید ، ده دقیقه را در اینستاگرام مرور کنید و از طریق # نورافکن ها مرور کنید و فروخته می شوید.

یک ایده عالی برای علامت نئون استفاده از آن برای یک مراسم مانند عروسی یا حمام کودک است ، سپس می توان آنها را به خانه برد و سپس در خانه استفاده کرد. آنها همچنین در محیط های حرفه ای مانند استودیوها ، دفاتر یا هر چیز دیگری در پذیرایی بسیار عالی به نظر می رسند. برخی از شرکت ها حتی یک سرویس سفارشی با علائم نئون LED را اعم از کلمه یا شکل ارائه می دهند – بنابراین این امکانات واقعاً بی پایان هستند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما ویرایش شیک ترین ، خلاقانه ترین و تأثیرگذارترین علائم نئون موجود برای خرید آنلاین را مرتب کرده ایم. فقط انتخاب خود را …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>