بهترین نقاط اپیلاسیون در لندن: کجا برویم

[ad_1]

تهیه موم می تواند بسیار ناخوشایند باشد ، به همین دلیل محیطی که در آن هستید می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. اگر قصد دارید هوای خود را در مقابل یک غریبه شلاق بزنید ، می خواهید بدانید که از شما مراقبت می شود. برخی از نورهای خلقی ، حوله های نرم و نرم و یک لیست پخش قابل حمل را بیندازید و ناگهان خیلی دلهره آور نیست.

علاوه بر آن؟ مهمترین چیز این است که ما اطمینان داریم درمانگر ما تخصص لازم را دارد تا باغ بانوی ما را در کمترین زمان با کمترین درد ، مجسمه سازی کند.

آیا بیش از حد طبیعی آسیب خواهد دید؟ در اینجا آنچه می توان از موم پس از قفل شدن انتظار داشت ، است

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ ما بهترین واکس های لندن را جمع آوری کرده ایم.

مکان شما مهم نیست ، شما با Strip Wax Bar خیلی فاصله دارید و مکان هایی در چلسی ، ناتینگ هیل ، سیتی ، سوهو ، ایسلینگتون و لوتون وجود دارد. اپیلاسیون نان و کره آنها است به همین دلیل همه درمانگران در بالاترین سطح آموزش می بینند. خدمات سریع ، کامل و راحت هستند ، به همین دلیل مقصد اپیلاسیون الی گولدینگ ، ویکتوریا بکهام و روزی هانتینگتون-وایتلی را به عنوان طرفداران در نظر می گیرد. موم بیکینی پایه از 23 پوند شروع می شود.

اینجا رزرو کنید

موسسه Aveda جایی است که Bright Young Things در جهان زیبایی به آنجا می رود تا کار خود را انجام دهد. برخی از بهترین درمانگران در اینجا پرورش یافتند و سالن گل سرسبد آرام در کاونت گاردن یک مکان آرام آرام با طیف گسترده ای از گزینه های اپیلاسیون است. موم بیکینی از 25 پوند شروع می شود.

اینجا رزرو کنید

شجاع اولین موم بیکینی پس از قفل کردن؟ در اینجا یک گزارش صادقانه و بی رحمانه از آنچه دقیقاً انتظار یک باکره در حال انعطاف پذیری دارد وجود دارد

آبگرم Cowshed یک لوکس ناب است. به حوله های نرم و نوازشگر ، رایحه تسکین دهنده رایحه درمانی در هوا و اتاق های درمان دنج فکر کنید. آنها منویی از گزینه های موم را در طیف وسیعی از مناطق اطراف لندن – از جمله Primrose Hill و The Ned در نزدیکی بانک – با واکس های بیکینی پایه از 35 پوند ارائه می دهند.

اینجا رزرو کنید

این مکان که یک مقصد لوکس برای زیبایی در قلب می فیر است ، مورد توجه افراد زیبایی ، افراد مشهور و حتی سلطنتی قرار گرفته است (اشاره: مگان مارکل). در کنار شکل دادن و اپیلاسیون افسانه ای ابرو ، سالن همچنین طیف گسترده ای از موهای زائد بدن را با خطوط بیکینی با قیمت 36 پوند ارائه می دهد.

اینجا رزرو کنید

با بیش از 12 سال سابقه کار در صنعت ، Odette در زمینه مرتب سازی سریع و کارآمد موهای ناخواسته یک حرفه ای است. او در سالن ماریلبون جیلی گرین با موم های بیکینی از 35 پوند کار می کند.

اینجا رزرو کنید

قبل از اینکه موم بیکینی خود را رزرو کنید (در نهایت) ، این اشکال و سبک هایی است که باید در نظر بگیرید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>