بهترین نمایش های تلویزیونی برنده جایزه برای سال 2021

[ad_1]

به نظر می رسد که هرگز وقتی صحبت از نمایش های تلویزیونی می شود ، اینقدر خراب نبوده ایم. خواه Netflix باشد ، آمازون پرایم ، بی بی سی یا اپل تی وی ، درام های بسیار درخشان و بی نظیری وجود دارد که می توان آنها را در زمانی که بیشتر به آن احتیاج داشتیم تنظیم کرد ، به ویژه اینکه همه ما به لطف همه گیری

از آنجا که غروب ها با جعبه ست جایگزین می شد ، بنابراین بسیاری از ما برای ارائه عملکرد مورد نیاز خود به غول های محبوب جریان خود مراجعه کردیم و آنها ناامید نشدند. اکنون با شروع رسمی فصل گونگ (با تشکر از جوایز منتخب منتقدان 2021 و گلدن گلوب 2021) ، حکم بهترین نمایش های تلویزیونی برنده جایزه برای سال 2021 رسماً منتفی است.

جوایز Bafta Film Awards 2021: پس از #BaftasSoWhite سال گذشته ، آکادمی انگلیس متنوع ترین لیست نامزدی های خود را نشان داده است

برای طرفداران سلطنتی ، Netflix وجود داشت تاج که فصل 4 در ماه نوامبر با معرفی منتقدان اما Corrin به عنوان شاهزاده خانم دیانا کاهش یافت. ما با روابط غلطک سلطنتی شاهزاده چارلز و رابطه عاشقانه پایدار کامیلا ، حملات تروریستی مورد معالجه قرار گرفتیم.تاج در حال حاضر ثابت شده است که یک برنده بزرگ است ، و با چهار گلدن گلوب از جمله بهترین سریال های تلویزیونی دور است ، و ستاره های جاش اوکانر ، اما کورین و جیلیان اندرسون برای بازی های خود جایزه می گیرند. همچنین این سریال به عنوان بهترین سریال درام در جوایز منتقدان انتخاب شد و کورین ، اندرسون و اوکانر نیز برای نقش های خود جوایز زیادی را از آن خود کردند.

یکی دیگر از برترین جوایز تلویزیونی برای سال 2021 باید باشد نهر شیت که امسال بهترین جایزه کمدی را در گلدن گلوب و دو جایزه منتقدان انتخاب کرد. این نمایش موفق به عنوان نمایشی حیاتی و مثبت از روابط LGBTQ + با یک لژیون از طرفداران وفادار شناخته شده است. تعجب آور نیست که موفق به کسب 9 جایزه رکوردشکنی در گلدن گلوب ، دریافت شده توسط خالق برنامه که همچنین در نقش دیوید رز ، همراه با بیشتر بازیگران از جمله یوجین لوی و کاترین اوهارا است.

ترکیب عملکرد گرمی 2021 کاملاً حماسی است

نتفلیکس ملکه Gambit، که ثابت شد یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیونی سال 2020 است ، نه تنها یک موفقیت خروشان در بخش مشاهده چهره ها بوده است ، بلکه بسیاری از ما درگیر این داستان جذاب با بازی Anya Taylor-Joy به عنوان اعجوبه شطرنج بث هارمون هستیم ، همچنین قبلا نیز برنده بسیاری شده است این جوایز در سال 2021 جایزه گرفت. این نمایش برنده دو گلدن گلوب – بهترین مینی سریال تلویزیونی و تیلور-جوی نیز به عنوان بهترین بازیگر زن مینی سریال شد.

از دیگر نمایش هایی که خود را شایسته دریافت جوایز برتر امسال نشان داده اند می توان به نمایش های HBO اشاره کرد من می دانم این واقعیت بسیار است، بر اساس رمان پرفروش در مورد مردی که دوقلوی همسانش به اسکیزوفرنی پارانوئید مبتلا است ، مجموعه گلچین استیو مک کوئین تبر کوچک و با خنده بلند تد لاسو.

اگر به دنبال یک سری جدید هستید تا بتوانید در آن گیر کنید ، در اینجا یک گزارش کامل از بهترین برنامه های تلویزیونی برنده جایزه 2021 است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>