بهترین نمایش های تلویزیونی مانند Line Of Duty

[ad_1]

آیا کسی در کشور وجود دارد نه چسبیده به صفحه تلویزیون خود را تماشا کنید خط وظیفه هر یکشنبه شب؟ درام پلیس بی بی سی یک موفقیت عظیم بینندگان را به اثبات رسانده است – تقریباً 10 میلیون نفر از ما یکشنبه گذشته در قسمت کلیفانگر تنظیم شده بودیم و آن را به عنوان دومین نمایش پربیننده آخر هفته ، پس از مراسم تشییع جنازه پرنس فیلیپ تبدیل کردیم – و ما با نفس طعمه منتظریم برای قسمت بعدی عتیقه های AC-12.

اما – و ما از اینکه حامل اخبار بد باشیم متنفر هستیم – خط وظیفهفصل ششم تقریباً تمام شده است * هق هق گریه *. قسمت ششم این یکشنبه 25 آوریل پخش می شود و متأسفانه این آخرین قسمت است. درست است ، پس از اولین آخر هفته در ماه مه ، خط وظیفه برای یک سریال دیگر به پایان می رسد

خوشبختانه برای ما ، درام های جنایی مشابه بسیاری وجود دارد که به همان خوبی هستند – اگر نه بهتر – نسبت به. تا خط وظیفه. تماس بزرگ ، ما می دانیم. اما به ما اعتماد کنید ، بسیاری از برنامه های تلویزیونی کاملاً جذاب برای پر کردن سوراخ AC-12 در زندگی شما وجود دارد.

با Line of Duty وسواس دارید؟ شما درگیر هیجان روانی جدید ITV ، Too Close ، از همین تهیه کننده خواهید شد

بگیر خیلی نزدیک، آخرین درام روانشناختی ITV که همه در حال حاضر درباره آن صحبت می کنند. امیلی واتسون دکتر اما رابرتسون است ، یک روانپزشک پزشکی قانونی اختصاص داده شده باید یک زن متهم به یک جنایت حقیر را ارزیابی کند ، که ادعا می کند چیزی را به خاطر نمی آورد. ارزیابی دکتر رابرتسون تصمیم خواهد گرفت که آیا “هیولای مومیایی جالب” امکان بازتوانی و آزادی را دارد یا باید یک زندگی را پشت میله های زندان بگذراند.

یا بسیاری از درام های مذهبی پلیس در سراسر BBC ، ITV و Netflix وجود دارد که اگر اولین بار آنها را از دست بدهید ارزش تماشای آنها را دارد (فکر کنید: سقوط، فراموش نشده، مارسلا…)

اگر صحبت کنیم ، قطعاً وقت آن است که از آخرین سری های این مجموعه مطلع شویم لوتر قبل از لوتر: فیلم به صفحه بزرگ برخورد می کند!

همه سرنخ های ظریف و شاه ماهی قرمز برای هویت “H” در Line of Duty که تقریباً قطعاً از دست خواهید داد

در اینجا بهترین درام های جنایی برای تماشای بعد وجود دارد خط وظیفه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>