بهترین نگاه های زیبایی از گلدن گلوب 2021

[ad_1]

هفتاد و هشتمین گلدن گلوب امشب پس از شروع تاخیر ، فصل جوایز را آغاز می کند. از آنجا که مراسم از تاریخ معمول خود در ژانویه عقب افتاد ، ما به شدت از الهام فرش قرمز خوشمزه بی بهره بودیم – تا کنون.

جای تعجب نیست که به دلیل همه گیری جهانی روند دادرسی امسال کمی متفاوت است. این رویداد با رفتن به دو ساحلی با فرشهای قرمز در نیویورک و لس آنجلس تاریخ سازی می کند ، اما با وجود این ، در واقع کمتر شاهد لیست های A مورد علاقه خود IRL خواهیم بود. به غیر از میزبانان تینا فی و امی پهلر – و همچنین تعداد معدودی از مجریان این رده – بیشتر نامزدها از طریق کنفرانس ویدیویی پخش می شوند.

آماندا سیفرید اجازه داد دختر کوچکش به خالق ترین شکل در ایجاد آرایش خود برای گلم گلدن گلوب مشارکت کند

اما ، خسته نباشید ، بعد از یک سال که بیشتر در شلوارهای عرق می گذرانید ، “فرار” از اوضاع شب است. گرم شدن قبل از اسکار ، گلدن گلوب همیشه احساس آرامش ، سرگرمی و تجربه می کند – به خصوص هنگامی که صحبت از لباس و ظاهر زیبایی می شود.

و ، برای اطمینان از اینکه ما کاملاً با موهای آرایشگر و مو آرایش یافته ایم ، نخبگان هالیوود – به همراه تیم های جذاب آنها – تمام جزئیات لازم برای دانستن و عکسهای پشت صحنه ظاهر خود را به اینستاگرام ما را برای سوار شدن همراهی می کند.

از جمله خلاقیت های مورد علاقه ما می توان به آستر فوق العاده بنفش سینتیا اریوو ، سایه چشم مرجانی نئونا نیکولا کاگلان ، نوارهای بامیزی شیر Laverne Cox و لب های قرمز وینیل جولیا گارنر اشاره کرد.

این بهترین جلوه های زیبایی از گلدن گلوب 2021 است …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>