بهترین هتل های انگلستان 2021

[ad_1]

در حالی که به نظر می رسد محل های اقامت در کارت های قابل پیش بینی است ، ضروری است شما در جایی رزرو کنید که احساس تعطیلات واقعی کند. شما باید احساس کنید که واقعاً * دور هستید * و نه فقط در مسیری که از محل زندگی خود فاصله دارید ، بلکه باید متنعم شوید – شما به یکی از بهترین هتل های انگلستان.

خبر خوب؟ ما آن را به 13 توصیه برتر خود در مکانهای مختلف درباره کشور محدود کرده ایم – خوش آمدید. از هتل های بوتیک با اتاق های دنج گرفته تا قلعه های بزرگ با آبگرم ، مکان سفر شما در انگلیس را مرتب کرده ایم. ما می دانیم که هیچ وقت احساس پیاده روی از هواپیما برای پذیرایی از هوای مرطوب و آفتاب را برطرف نخواهد کرد ، اما مناظر زیبا و مکان های عالی باید نزدیک باشند.

این بهترین قایق های خانگی Airbnb برای اجاره برای اقامت در هتل است

ما در حال حاضر بهترین Airbnbs در انگلیس را استشمام کرده ایم و حتی لیستی از کلبه های تعطیلات با وان های آبگرم ، قایق های خانگی Airbnb و Airbnbs را برای استراحت دخترانه آخر هفته خود جمع آوری کرده ایم. بله ، ما همه پایگاه ها را پوشش داده ایم. ما خودمان را دوست داریم چه راهی بهتر از کاوش در سرزمین خودمان با سفر کمی به جایی که قبلاً هرگز ندیده اید؟ به علاوه ، این بهانه ها به ما می دهد تا خودمان را با یک چمدان جدید یا کیف آخر هفته پذیرایی کنیم – برنده شدن!

این احتمال وجود دارد که هرگز به اندازه اکنون فرصتی برای دیدن برخی از شهرها ، شهرها و روستاهای خیره کننده ای که انگلیس ارائه می دهد ، پیدا نکنید (ما لیستی از تمام کارهای سرگرم کننده ای را که می توانید در انگلیس انجام دهید در طول تابستان) حتی ممکن است پیدا کنید که این آخرین سفر شما به خارج از کشور است. اگرچه درست است که مکانهایی مانند ایبیزا و مالت در فهرست مقصد دولت سبز قرار گرفته اند ، اما این موضوع هر لحظه قابل تغییر است ، اما رزرو هتل لوکس نزدیک به خانه در زمانهای نامشخص یک شرط امن تر است.

اگر می خواهید از لندن بگریزید ، همه سفرهای یک روزه سرگرم کننده را که می توانید انجام دهید

هتل و گلف Manor House یک ساختمان خیره کننده در قرن 14 است که در 365 جریب زمین پارک خلوت در حومه حمام واقع شده است. از قرن هفدهم دست نخورده ، دهکده Cotswold Castle Combe خانه این خلوتگاه افسانه ای است – و آیا پسر می خواهیم در آنجا بازنشسته شویم.

فرار از شهر را دوست دارید؟ هتل کانتی در نیوکاسل بر تین در انتظار است. فضای داخلی غنی آن به عنوان پایگاه عالی برای بازگشت پس از یک روز گشت و گذار – هتل مستقل در قلب مرکز شهر نیوکاسل و روبروی ایستگاه قطار و ایستگاه اتوبوسرانی نیوکاسل واقع شده است ، بنابراین همچنان مانند شما یک تعطیلات مناسب احساس خواهید کرد لازم نیست خودتان را به آنجا برانید!

برای مکانی دورتر ، به Dunalastair Hotel Suites در Kinloch Rannoch در اسکاتلند نگاه کنید. یک هتل خصوصی ویکتوریایی ، واقع در حاشیه لوخ رانوچ و کوه “Schiehallion” ، این ملک بزرگ دارای اتاق هایی به صورت جداگانه تزئین شده با ترکیبی از لوازم عتیقه و مدرن برای شخصیت های اضافی است. هر اتاق خواب شامل یک سرویس بهداشتی اختصاصی همراه با روپوش ، دمپایی و لوازم بهداشتی رایگان The White Company است. ما در حال رزرو یک هفته اقامت در اسرع وقت هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Associate Commerce Writer GLAMOR UK Georgia Trodd ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید.

عاشقانه ترین هتل های لندن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>