بهترین هتل های ایبیزا برای سال 2021

[ad_1]

دیروز ، دولت اعلام کرد که مالت ، مادیرا ، بیشتر کارائیب و جزایر بالئاریک از جمله مایورکا ، منورکا و ایبیزا به لیست سفرهای سبز اضافه شده اند. به این معنی که مسافران می توانند هنگام بازگشت به انگلستان بدون نیاز به جدا کردن از خود از این مکانها دیدن کنند.

به محض اینکه کسی از ایبیزا نام برد ، ما بلافاصله دیدیم “در حالی که شما در کار نیستید” در “mOmEnt uNTil” ، این یک بینش TikTok با MeMOry است که به طور مکرر تکرار می شود.

از آنجا که تعطیلات تعطیلات به طول انجامید مسیر خیلی طولانی است ، ما فقط می خواهیم بگوییم “پیچ آن” و کتاب خیره کننده ترین هتلهایی که جزیره سفید ارائه می دهد.

چرا برخی از زمان های از دست رفته را جبران نکنید. 😏

ایبیزا دارای هتل های لوکس خیره کننده و خیره کننده ای است که در سراسر جزیره منقوش شده اند ، گوشه ای کشف نشده است. این که آیا شما به دنبال یک گشت و گذار روستایی روستایی هستید ، یک فرار مجلل متوقف کننده نمایش یا یک مخفیگاه بوتیک برای میزبانی یک چرت زدن دیسکو درمانی – ایبیزا واقعاً همه اینها را دارد.

به گفته خودی های مد ، بهترین مارک های چمدان برای چمدان ها به همان اندازه شیک است

شایان ذکر است که قوانین در ایبیزا با قوانین انگلستان متفاوت است ، با این حال در حال بررسی هستند.

هفته گذشته اعلام شد که بارها و رستوران ها در Balearics می توانند تا ساعت 2 بامداد باز بمانند و از این شنبه (26 ژوئن) دیگر نیازی به پوشیدن ماسک صورت در خارج نیست.

قرار است رقص و رقص به زودی به جزیره برگردد زیرا دولت محلی موافقت کرده است که امروز (جمعه 25 ژوئن) یک رویداد آزمایشی را با هدف بازگشایی زندگی شبانه در فضای باز ایبیزا برگزار کند. گفته می شود ، مهمانیان باید اثبات کنند که حداقل یک دوز واکسن خورده اند ، ایبیزا اسپات لایت گزارش داد.


گرچه ممکن است مجبور شویم چند هفته صبر کنیم تا ایبیزا رقص رقص در فضای باز را آغاز کند ، از چهارشنبه 30 ژوئن ما می توانیم سفر کنیم و یک طرف متفاوت از ایبیزا تجربه کنیم ، یک قسمت که معمولاً خیلی آشفته نیستیم که قدر آن را بدانیم.

ایبیزا فرهنگ و میراث فراوانی دارد که معمولاً توسط مسافران نادیده گرفته می شود. اگر به سمت شمال شرقی جزیره نگاه کنید ، هتل و آبگرم Atzaró Agroturismo را پیدا خواهید کرد. یک ملک 300 ساله روستایی با 13 هکتار محوطه احاطه شده است که باغ های گیاه شناسی ، راهروهای پوشیده از درختان زیتون و سرو ، استخرهای آب شیرین و درختان خرما را تکان می دهد. این یک مخفیگاه ایده آل و منحصر به فرد است که کاملا مناسب برای بازگشت آرام به زندگی شبانه شبانه ایبیزا است که همه ما آن را از دست داده ایم.

Airbnbs در پرتغال که شما برای اقامت در آنجا * نیاز دارید * اکنون این کشور به “لیست سفرهای سبز” انگلیس (از لیسبون تا الگاروه) اضافه شده است

یا اگر به تپه های سن آنتونیو نگاه کنید ، هتل Pikes را پیدا خواهید کرد. هتلی تاریخی ، بیش از 40 سال پیش ساخته شده است که ریشه وجود زندگی شبانه لذت طلبانه ایبیزا را دارد. خانه موزیک ویدیو معروف کلوپ تروپیکانا توسط وهام، حتی در این ویدئو بنیانگذار هتل تونی پایک – که توسط بو جورج به عنوان هیو هفنر از ایبیزا ساخته شده است وجود دارد. این مجموعه از میهمانان VIP معمولی نظیر جورج مایکل ، فردی مرکوری ، گریس جونز و بن جووی استقبال کرد.


YoutTube WHAM! – کلوپ تروپیکانا

حتی اگر ایبیزا در حال حاضر ممکن است به طور کامل همان موردی که ما می شناسیم و دوست داریم نباشد (البته ممکن است در اواخر امسال برگردد) ، هنوز برای کسب و کار باز است و در تمام تابستان هتل های لوکس و زیادی وجود دارد.

ما برخی از هتل های لوکس و منحصر به فرد را برای رزرو در ایبیزا امسال جمع آوری کرده ایم ، فقط انتخاب خود را انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویرایشگر چند رسانه ای و تصویر دیجیتال GLAMOR UK ، وی را در Instagram @ ChelsHughes92 دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>