بهترین پارک های لندن

[ad_1]

اگر یک مورد لندن کم ندارد ، این پارک ها است. در واقع ، لندن یکی از سبزترین شهرهای جهان است (به معنای واقعی کلمه) ، زیرا 40٪ از آن از فضای سبز تشکیل شده است.

پایتخت خانه 3000 پارک عظیم است که 35000 هکتار زمین را پوشش می دهد ، بنابراین هر جا در شهر باشید هرگز از یک تکه سبز دور نیستید.

در حالی که پارکهای ما در حین قفل کردن باعث ایجاد آرامش شده اند ، وقتی می توانیم در اواخر ماه مارس با دوستانمان برای پیک نیک ملاقات کنیم ، سطح دیگری از قدردانی را برای آنها احساس خواهیم کرد.

در اینجا یک راهنمای فوق العاده ساده برای نقشه راه چهار مرحله ای بوریس جانسون برای خارج شدن از قفل وجود دارد

به عنوان بخشی از برنامه چهار مرحله ای بوریس جانسون برای راحت کردن انگلیس در محاصره قفل ، ما مجاز به دیدار با افراد بیشتری در پارک ها و باغ ها هستیم ، یا تحت “قانون شش” یا بین دو خانوار ، از 29 مارس زودتر .

در حین قفل های مختلف ، جای تعجب نیست که برای کمی سلامت روان به پارک ها مراجعه کرده ایم. مطالعه ای در سال 2019 نشان داد که 20 دقیقه پیاده روی در یک پارک یکی از بهترین روش ها برای غلبه بر استرس است. تحقیقات دانشگاه میشیگان نشان داد که پیاده روی در پارک می تواند هورمون های استرس را تا 10٪ کاهش دهد.

خوشبختانه برای ما ، مردم لندن برای انتخاب در مورد پارک های زیبا خراب می شوند. خواه دنبال چیزی باشید که به طور جدی قدم هایتان را بالا ببرد (تماشای گوزن در پارک ریچموند باید این کار را انجام دهد) ، یا بخواهید در جنگل های جنوب لندن فرو بروید (Sydenham Hill Wood برای آن بهترین است) ، یا شما به سادگی می خواهید اقیانوس های مرکزی لندن را کشف کنید (هاید پارک و گرین پارک بهترین شرط بندی شما هستند) ، یک پارک برای هر ساکن شهر وجود دارد.

تابستان امسال در خارج از انگلیس فعالیت های سرگرم کننده زیادی در فضای باز انجام می شود (از جمله سافاری های حیات وحش)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>