بهترین پروژکتورهای 2021 برای یک تجربه سینمای خارج از منزل

[ad_1]

در حالی که فقط چند هفته مانده است تا بتوانیم دوستان و خانواده خود را در * زندگی واقعی * ببینیم (اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود 29 مارس) ، ما وقت زیادی را صرف تفکر فعالیتهایی می کنیم که می توانیم با آنها انجام دهیم – همه در فضای باز و از نظر اجتماعی ، یعنی البته ، تعداد زیادی پتو برای پیک نیک جمع خواهد شد ، پیاده روی با چکمه های مورد علاقه ما (بله ، پیاده روی های بیشتر) و یک کباب پز یا 10 عدد روی کارتها … اما برای چیزی کمی متفاوت ، چرا سعی نکنید فضای باز خود را تنظیم کنید تجربه سینما؟

ایجاد یک تجربه سینمای خانگی در باغ شما در واقع کاری است زیاد ساده تر از آنچه که به نظر می رسد؛ علاوه بر پتوهای راحت ، نشیمن راحت و تنقلات (خیلی خیلی زیاد میان وعده ها) ، اجزای اصلی یک سینمای خانگی که شایسته “گرم” است ، یک صفحه سفید مانند این (یا حتی فقط یک دیوار سفید) است و مهمتر از همه ، یکی از بهترین پروژکتورها. بنابراین با افزایش دما و بالا رفتن قفل ، ما همه کارهای سخت را انجام داده ایم و بهترین پروژکتورهای سینماهای فضای باز را برای خرید در حال حاضر پیدا کرده ایم.

9 بهترین اجاق گاز پیتزا برای بالا بردن برنامه های شام با نقاشی های دیواری خود در این تابستان و فراموش کردن دومینو که همیشه وجود داشته است

هنگام خرید پروژکتور چه مواردی را باید در نظر بگیرم؟

حتی برای اهل فن ، هجوم خرید یک پروژکتور می تواند کمی طاقت فرسا باشد. در اینجا فاکتورهای اصلی وجود دارد که باید هنگام خرید یکی از آنها را در نظر گرفت.

1. قطعنامه

طیف وسیعی از قطعنامه ها در بازار موجود است که هم بر تجربه شما در سینما در خانه تأثیر می گذارد – و هم بر قیمت. پروژکتورهای 4K به عنوان استاندارد طلایی در نظر گرفته می شوند تا بتوانند هرچه بیشتر پیکسل و وضوح تصویر با وضوح بیشتری داشته باشند ، اما دارای برچسب قیمت سنگین هستند و به طور کلی ، این سطح از وضوح برای یک شب فیلم خانوادگی در واقع لازم نیست. پروژکتورهای HD محبوب ترین و سازش خوب بین کیفیت و قیمت هستند.

2. روشنایی

این جایی است که شروع به فنی شدن می کند ، اما در اینجا با ما همراه باشید – روشنایی با لومن اندازه گیری می شود ، ولی لومن بیشتر همیشه به معنای کیفیت بهتر مشاهده نیست. میزان روشنایی مورد نیاز شما در واقع بستگی دارد چه زمانی شما قصد دارید در یک ماراتن فیلم در فضای باز لذت ببرید. برای هر چیزی بعد از تاریکی هوا ، می گوییم به دنبال کیفیت تصویر بیش از روشنایی در یک پروژکتور باشید. اما اگر روزانه در حال غربالگری هستید ، به دنبال خرید یک پروژکتور با لومن بیشتر باشید.

3. اندازه فضای بیرونی شما

نکته دیگری که باید بخاطر بسپارید ، اندازه باغ و محل قرارگیری پروژکتور است. اکثر پروژکتورها دارای فاصله ای از فاصله پرتاب هستند (فاصله بین پروژکتور و صفحه نمایش) اما اگر فضای محدودی در باغ خود دارید ، بهتر است سراغ پروژکتور با فضای پرتاب کوتاه بروید (مانند این مورد) که هنوز هم به شما کمک می کند هنگامی که پروژکتور از نزدیک است ، شما تصاویر با کیفیت بالا می گیرید.

4. اتصالات و قابلیت حمل در فضای باز

تفکر عملی می تواند شما را در خرید یک پروژکتور اشتباه برای خانه خود نجات دهد. پروژکتور را از کجا تأمین کنید یا اینکه می تواند ساعت ها با باتری کار کند ، آیا می خواهید از طریق WiFi ، بلوتوث جریان داشته باشد یا دستگاه خود را باید به آن وصل کنید و همچنین میزان حرکت دادن آن به اطراف.

اقامت از 12 آوریل آغاز می شود ، بنابراین در اینجا بهترین خانه های تعطیلات دارای استخر (و تاریخ های موجود در این تابستان) وجود دارد

بهترین پروژکتورها برای یک سینمای فضای باز

برای یافتن بهترین پروژکتور برای خود ، باید عوامل بالا و همچنین بودجه خود را در نظر بگیرید. قیمت ها از کمتر از 100 پوند تا بیش از 1000 پوند متفاوت است ، اما تعداد زیادی پروژکتور وجود دارد که در سطح میانی قرار می گیرند که ما آنها را بسیار عالی ارزیابی می کنیم. این میکرو پروژکتور از The Tech Bar ، دارای صفحه نمایش با کیفیت HD و 5 ساعت کار – با قابلیت حمل فوق العاده ، گزینه ای عالی است. یا این پروژکتور در آمازون وجود دارد که به راحتی با همه اشکال چندرسانه ای جفت می شود و از ترکیب وضوح و روشنایی خوبی برخوردار است – به علاوه آیا ما کمتر از 200 پوند آن را ذکر کردیم؟ صرفه جویی بیشتر در میان وعده ها.

بهترین کتاب های جدید برای خرید این روز جهانی کتاب و لذت بردن از آنها قبل از بالابرهای قفل

بعد از مطالب بیشتر در فضای باز؟ ما بهترین مبلمان باغ را برای تغییر شکل فضای بیرونی شما ، بهترین اجاق های پیتزا برای غذاخوری با نقاشی های دیواری و بهترین بخاری های پاسیو را پیدا کرده ایم تا در هنگام غروب خورشید شما را دنج نگه دارد. خود را تابستان 2021 آماده در نظر بگیرید.

برای 9 بهترین پروژکتور برای خرید پایین بروید تا بتوانید از سینمای بیرون و خانه خود لذت ببرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>