بهترین چکمه های سیاه: 19 جفت شیک که برای همیشه دوست خواهید داشت

[ad_1]

در حالی که دمپایی ممکن است مطمئن ترین کفش مخصوص رفتن شما در حین قفل باشد ، بدون شک هر بار که برای گرفتن سس گوجه فرنگی به سوپرمارکت محلی نیاز به اضطراری دارید ، یک جفت ضرب و شتم محکم تری برای شما ایجاد می کند (چرا ما هرگز به یاد داشته باشید ما تا آن زمان تمام شده ایم ؟!).

پرتاب کفش شما ممکن است یک مربی باشد ، یا ممکن است بیشتر از یک جوراب عجیب و غریب بیرکنستاک (گناهکار) باشد ، اما بگذارید چیزی کمی شیک تر و پیچیده تر از آن ارائه دهیم.

12 روند مد بهار ، همه ما در اسرع وقت سقوط خواهیم کرد (بالاخره!) پوشیدن مانتو را متوقف کنیم

جذابیت چکمه سیاه فروتن چیزی است که همه ما از آن آگاه هستیم. می توانید آنها را با یک لباس روز کمی برای یک روز بیرون رفتن با خانواده ، روی لباس تنگ بچسبانید (بدیهی است که در روزهای غیر قفل سرسخت). می توانید آنها را تقریباً با هر شکل / طول / رنگ شلوار جین جسارت کنید که اکنون جرات دارید آن را تغییر دهید. می توانید آنها را با لباس های دامن ، با دامن های کوچک ، با دامن های ماکسی بپوشید … می بینید که با این کجا می رویم؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آنها به معنای واقعی کلمه با همه چیز پیش می روند ، اما برای آن دسته از ما که سال گذشته را صرف پوشیدن چیزی جز چرخاندن لباس های راحت ترین لباس های ورزشی خود نکرده ایم ، آنها AW20 را که شایسته آن بوده اند ، نداشته اند. اما این به لطف قدرت # نفوذ اینستاگرام در حال تغییر است.

درست مثل یک Birkenstock به راحتی می توان آن را لغزید ، یک روندی که در حال حاضر خوراک ما را می گیرد ، لباس محلی است که در یک جفت چکمه مشکی جمع شده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ساده ، نسبتاً کاربردی در آن روزهای یخبندان و بدون شک شیک ، این جفتی است که یک سال پیش هرگز وسوسه نمی شدیم اما ناگهان خیلی واضح به نظر می رسد. یک روش کاملاً بدون دردسر برای درمان # پیاده بدون نیاز به چشم پوشی از لباسهای راحت ما. اهداف لباس 2021 ، همانجا.

ترجیح شما در مورد چکمه های سیاه هرچه باشد ، چه آنها را بسیار پاچه دار یا پاشنه دار ، بلندی زانو یا مچ پا دوست دارید ، به پایین بروید تا ویرایش 19 جفت شیک موجود در حال حاضر را خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>