بهترین چیزها در مورد مجرد بودن

[ad_1]

من تا الان تمام زندگی ام مجرد بوده ام. من تقریباً 25 ساله هستم. با تمام تجربه دوست یابی که داشته ام ، هرگز رابطه ای کاملاً کامل وجود نداشته است ، هرگز کسی که بتوانم او را شریک زندگی کنم. مطمئناً ، در این راه روابط عاشقانه ، پرشوری و حتی روابط کاملاً نه چندان کاملاً خوبی وجود داشته است: وجود تعهد فوبی ، یکی که دور شد ، آن چیزی که من را ارواح کرد ، کسی که سعی کرده بود (و شکست خورده است) به من بنزین… کارنامه من فراوان است ، به کمترین روش. مهارت ذاتی که به نظر می رسد برای جذب “افراد اشتباه” دارم ، در بین دوستان نزدیک من به یک شوخی تبدیل شده است.

بنابراین اینگونه نیست که من رابطه ای را نمی خواهم. من مثل اکثر مردم ، یک رابطه عاشقانه (سالم) دارم. من اعتماد دارم که یک روز هم خواهد آمد. برخی دیگر از افراد که با کفشهای مشابه آنها صحبت کرده ام ، گاهی اوقات احساس مشارکت می کنند ، حتی اگر تمایل کلی آنها به مجردی طولانی مدت ، رضایت خاطر باشد. انسانها به دنبال ارتباط هستند – این فقط کاری است که ما انجام می دهیم.

در بیش از چندین قفل قفل که در 11 ماه گذشته تجربه کرده ایم ، وقت کردم این مسئله را بررسی کنم. همه گیر شده است که در زیر نور بسیار پررنگ مجردی من برجسته شده و مشاهده شده است که من پاک شده و سپس Hinge ، Tinder و Bumble را بار دیگر بارگیری کردم و حدوداً هشت بار بارگیری کردم ، هر بار با امیدواری تازه که ممکن است سرانجام “مورد مناسب” را ملاقات کنم.

دلسوزی برای افراد مجرد در قفل کجاست؟

اما این جواب نمی دهد که من از جایی که الان هستم ناراضی هستم. با وجود نگرش رقت انگیزی که می تواند نسبت به بزرگسالان مجرد داشته باشد ، مجرد بودن مترادف غمگین بودن نیست. مردم برای آنها متاسف می شوند یا به آنها می گویند که آنها به خاطر خودشان بیش از حد کلافه شده اند. در این روایت به راحتی می توان فراموش کرد که مجرد بودن امتیازات خاص خود را دارد – بسیاری از آنها. در واقع ، من کاملاً دوست دارم که سالهای تشکیل من تنها بوده باشد. اجازه بدهید به شما بگویم چرا…

1. شما آزادی دارید
هیچ رابطه ای نباید هرگز احساس کند که گیر افتاده اید ، اما غیرقابل انکار است که مجرد بودن به معنای آزادی بیشتری در انتخاب شماست. در تصمیم گیری شما کسی وجود ندارد که شما به جز خود اولویت داشته باشید. این یک احساس رهایی بخش است.

2. می توانید زمین بازی کنید و لذت ببرید

بازی در زمین برای همه مناسب نخواهد بود ، اما داشتن یک انتخاب برای ملاقات و گفتگو با چند نفر همزمان می تواند هیجان انگیز باشد. من هرگز طرفدار بازی با احساسات کسی نیستم ، بنابراین این کار را فقط در صورتی انجام دهید که می دانید افرادی که با آنها درگیر هستید نیز سرگرم کننده نیستند. شما بعد از همه آنچه می کارید درو می کنید.

3. دوستان مشترک می خواهند از طریق شما نایب السلطنه زندگی کنند

معمولاً به همین دلیل بالا – بنابراین خود را شرمنده نکنید و از آن لذت ببرید!

4- شما واقعاً خودتان را می شناسید
مجرد بودن به شما این امکان را می دهد که بدون تأثیر شخص قابل توجهی بر شما ، چه چیزی شما را خوشحال می کند. وقت بگذارید و آنچه را که شما را صدا می کند کشف کنید: آن رویداد را رزرو کنید ، به آن باشگاه بپیوندید ، آن ورزش را انجام دهید. آنچه را که در شما طنین انداز است پیدا کنید – حتی ممکن است شما را به شخصی جدید ، عاشقانه یا افلاطونی نزدیک کند.

5. می توانید یاد بگیرید که خودتان شاد باشید

تنها بودن (نه تنها بودن) قدرت وجود دارد. رسیدن به آنجا به شما کمک می کند.

6. پس از تسلط بر شماره پنج ، درمورد کسانی که قرار می گذارید انتخاب بهتری می کنید

این به این دلیل است که شما در حال انتخاب یک مکان کامل هستید ، نه ناامیدی. به نقل از شر در یک مصاحبه ویروسی در سال 1996: “تجربه من با مردان عالی است زیرا من آنها را انتخاب می کنم زیرا آنها را دوست دارم ، نیازی به آنها ندارم.” حال و هوایی است

عشق در زمان تاج: چگونه با کسی RN ملاقات کنیم (از شخصی که در اولین قفل آن را امتحان کرده است)

You- برای کارتان وقت بیشتری دارید

یا هر آنچه که می خواهید روی آن تمرکز کنید وجود دارد. تمام انرژی که در غیر اینصورت برای یک شخص می گذارید می تواند به چیزهای دیگری هدایت شود که باعث شادی شما شده و از آینده شما حمایت می کنند. با خیال راحت می توانم بگویم اگر در دو سال گذشته رابطه برقرار می کردم پیشرفت شغلی کمتری داشته ام ، بنابراین چیزی نیست که بخواهم تغییر دهم.

8- فضای لازم برای بهبودی دارید

پایان ها شروع های جدیدی را به وجود می آورند ، اما گاهی اوقات قبل از شروع جدیدی یک تأخیر وجود دارد. احتمالاً به این دلیل است که شما نیاز به بهبودی دارید. مجرد بودن می تواند فضا را برای انجام این کار و در زمان خود فراهم کند. التیام لازم نیست که به تنهایی انجام شود ، اما اگر بار شما هنوز سنگینی می کند ، شروع به کار واقعی در یک رابطه عاشقانه جدید دشوار خواهد بود.

9. شما رشد می کنید تا مقاومت بیشتری داشته باشید

نداشتن شخصی که در صورت نیاز به او تکیه کند ممکن است سخت باشد. مجرد بودن باعث فشار اضافی بر سیستم پشتیبانی و توانایی ثابت ماندن در شما می شود ، اما برای آن شجاع و قویتر خواهید بود. این انعطاف پذیری به زندگی شما در جاهای دیگر خواهد خورد – فقط تماشا کنید. کسی یک بار من را “غیرقابل تحمل” صدا کرد. این صفتی است که من تا حدی به وضعیت مجردی خودم می گویم.

10. مدبر می شوید

بدون داشتن یک شریک ، مجبور هستید که مسئله را به طور مستقل تری حل کنید. و یاد بگیرید که آن شیشه را بدون کمک باز کنید.

10. شما فرصت هایی برای چالش بیشتر خود خواهید داشت
ممکن است تصمیم بگیرید به تنهایی سفر کنید یا کار دیگری انجام دهید که باعث رشد شما شود. به چیزهایی فکر کنید که اگر شریک زندگی دارید بعید است آنها را امتحان کنید و از این فرصت استفاده کنید و با آنها رول کنید. چه کسی می داند ، شما ممکن است چند سال بعد به عقب نگاه کنید – با خوشحالی بهم پیوسته اید – و از اینکه جهشی در ایمان نیاوردید پشیمان شوید

11. شما برای دوستی و خانواده خود به خوبی ارزش خواهید داد
همه ما آن دوستی را داریم که وقتی عشق آنها را از روی زمین ناپدید کرد. یک مطالعه قدیمی توسط دانشگاه آکسفورد در حقیقت نتیجه گرفت که عشق برای شما دوستان هزینه دارد – دقیقاً دو نفر از نزدیکترین حلقه شما. اگر مجرد باشید ، بسیار کمتر احتمال دارد که افراد افلاطونی زندگی خود را مسلم بداند.

12. هیچ کس تأثیر عمده ای روی احساسات شما روز به روز ندارد

قرار گرفتن در معرض یک رابطه می تواند شما را به اوج شگفت انگیز برساند ، اما همچنین اگر سالم نباشد یا مواردی مانند وابستگی مشترک در بازی وجود داشته باشد ، به پایین ترین سطح وحشتناک نیز می رسد. زندگی روزمره مجرد می تواند کاملا سازگار باشد بدون اینکه منبع خارجی آن را ایجاد کند یا آن را خراب کند.

13. می توانید خود را در اولویت قرار دهید

این کار را می توانید بدون احساس گناه انجام دهید. تأکید بر شماست (و باید باشد).

14. اگر قرار ملاقات را انتخاب کنید ، افراد بیشتری را ملاقات خواهید کرد

قرار گرفتن در معرض افراد جدید و جالب یک چیز عالی است. این فقط سرگرمی نیست و حتی اگر آنها را دوباره نبینید ، تجربیات می توانند افق دید شما را گسترش دهند. یک پسر در مورد یک رویداد شبانه میکروفن باز به من گفت که چند ماه بعد به آنجا رفتم و در آن صحبت کردم. اگر بذر توسط غریبه ای کاشته نمی شد ، شاید از دست می دادم.

15. احتمالاً داستانهای عالی خواهید داشت

و از تاریخ های کمتر الهام بخش ، احتمالاً داستان های خنده داری برای نوشیدن با دوستان خود خواهید داشت. چندین بار مینم که از خنده گریه می کنم.

16. شما یاد می گیرید که به تنهایی تجربه های غنی داشته باشید

هر چند وقت یکبار دوست دارم خودم را در یک قرار ملاقات ببرم. آخرین باری که این کار را کردم به یک نمایشگاه هنری رفتم که هیچ یک از دوستانم علاقه ای به آن نداشتند و بعد خودم را با یک وعده غذایی پذیرایی کردم. یادگیری انجام چنین کارهایی به راحتی و در عین احساس لذت واقعی باورنکردنی است. این اثبات این است که شما خودکفا هستید و نیازی به سپردن خوشبختی خود به یک شریک زندگی ندارید.

17. می توانید برای نتیجه بهتر در آینده به گذشته تأمل کنید

با اختصاص دادن لحظه ای برای جستجوی صادقانه با خود ، در جایی که عاشقانه پیش از این اشتباه رخ داده است ، آیا می توانید با اطمینان بیشتر در مورد حرکت بعدی خود ، در آن حوزه زندگی خود ظاهر شوید. همه ما در حال یادگیری هستیم و هیچ کس 100٪ از اوقات آن را درست نمی بیند.

18. شما موظف نیستید که وقت خود را با افرادی بگذرانید که ترجیح می دهید از آنها اجتناب کنید

آخر هفته با همسران اینجا تعطیل نیست.

چگونه پس از قفل کردن ، موجو دوست یابی خود را برگردانیم

19. می توانید پس انداز کنید (و آن را در خود سرمایه گذاری کنید)

هیچ تولد بزرگی برای گذراندن در تاریخ و یا قرارهای گران قیمت وجود ندارد. پولی را که می توانستید برای شخص دیگری بگذارید و می توانید پس انداز کنید و بعداً آن را در خود سرمایه گذاری کنید. همه ما می دانیم که انجام برخی کارها به تنهایی دشوار است ، مانند خرید خانه. و اگر زبان عشق شما هدیه دادن و دریافت است ، مانده حساب بانکی شما از شما تشکر می کند. (از زبانهای عاشقانه چیزی نشنیده اید؟ به آن Google بدهید و آن را بخشی از فعالیتهای شماره 18 خود قرار دهید).

20. شما در مراحل اولیه عشق جدید هستید که باید منتظر آن باشید (اگر تصمیم بگیرید این همان چیزی است که می خواهید)

چه چیز شگفت انگیزی است که در افق انتظار می کشید. همه آنقدر خوش شانس نیستند که چنین چیزی را پیش رو داشته باشند ، تا اینکه پشت سر خود باشند.

21. شما واقعاً می توانید عشق به خود را تمرین کرده و پرورش دهید

به هر حال همه ما باید این کار را انجام دهیم ، بدون توجه به رابطه. با این حال ، مجرد بودن غیر قابل انکار شما را مجبور می کند تا در سطح عمیق تری با این موضوع ارتباط برقرار کنید. شما می توانید بدون داشتن یک شریک عاشقانه عشق را داشته باشید ، احساس کنید و تجربه کنید. بعد از من تکرار کنید: “من عشق هستم”.

تانیل را در اینستاگرام دنبال کنید [link: https://www.instagram.com/tanyeledit]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>