بهترین کتابهای تابستانی برای خواندن در تعطیلات 2021

[ad_1]

در حالی که باران سیل آسا و رعد و برق چندان امیدوارکننده نیستند ، تابستان در راه است و با آن (انگشتان ضربدری شده!) آزادی بیشتری ، به ویژه برای سفر. ما نمی توانیم صبر کنیم تا به یک صندلی آفتاب گیر برنزه ، کوکتل از یک دست و بیکینی جدید بپردازیم. البته علاوه بر ضد آفتاب و یک عینک آفتابی ، یک تعطیلات هم باید داشته باشید کتاب تابستان.

گرچه ما نمی توانیم تعطیلات خود را در این تابستان در خارج از کشور تضمین کنیم ، اما مکانهای آفتابی زیادی در انگلیس برای اقامت وجود دارد که به همان اندازه آرامش بخش خواهد بود. ما در حال فکر کلبه های تعطیلات با وان آبگرم ، تعطیلات بی نظیر Airbnb و تعطیلات آخر هفته در Cotswolds ، Dorset یا شاید Cornwall هستیم.

لیست کوتاه جایزه زنان در اینجا است و باعث می شود تابستان خوانی کامل شود

بعد از سخت ترین و عجیب ترین سال زندگی ما ، به دلیل کمی TLC خوب هستیم و یکی از کارهای مورد علاقه ما این است که در تعطیلات وقتی در تمام دنیا وقت دارید بدون کتاب بخوانید ، در کتاب جدید گیر بیفتیم. وقفه. بنابراین ، ما لیست کاملی از کتابهای تابستانی مورد علاقه خود را برای بسته بندی در چمدان شما ایجاد کرده ایم. خواه داستان ، داستان غیر داستانی ، عاشقانه ، هیجان انگیز ، خودیاری یا خیالی می خواهید ، شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

با 23 عنوان برای انتخاب ، شما برای انتخاب فریب خورده اید ، هرکدام برای شروع در هواپیما ، هنگام برنزه شدن در ساحل یا اتاق هتل خود که در آن آرامش و سکوت دارد ، مناسب است.

اگر عاشق خواندن داستان های عاشقانه هستید ، یک نسخه از Love In Colour توسط Bolu Babalola ، جشن عاشقانه ، پوشاندن داستان های محلی از آفریقای غربی ، اساطیر یونان ، افسانه های خاورمیانه و موارد دیگر ، در ژانرها ، قاره ها و چشم اندازها را بردارید. برای علاقه مندان به مد ، از آیکون سبک و فارغ التحصیلان Vogue ، خاطرات آندره لئون تاللی ، در سنگرهای نوعی پارچه ابریشمی ، که دهه های او را در صنعت مد برنج استفاده می کند ، لذت خواهید برد. یکی از کتابهای جدید مورد علاقه ما Luster توسط Raven Leilani است که در لیست طولانی جایزه زنان برای داستان 2021 جایزه گرفت و داستان صادقانه ، خام و اغلب تاریک شخصیت اصلی ادی را تعریف کرد ، زیرا او در روابط ، عاشقانه ها و نژادی و سیاست جنسی

این 23 کتاب از بهترین نویسندگان سیاه پوست است که باید در بالای لیست مطالعه شما قرار گیرند (از جمله تجسم مدرن Keisha the Sket)

به دنبال توصیه های بیشتر برای مطالعه هستید؟ از این طریق به دنبال بهترین کتابهای شعر باشید تا به کتابخانه خود اضافه کنید ، در اینجا برای همه کتاب های لیست کوتاه جایزه زنان و برای بهترین رمان های عاشقانه که تاکنون نوشته شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت آزاد Glamour UK ، لوئیز ویتبرد ، وی را در اینستاگرام Instagram دنبال کنید louisewhitbread.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>