بهترین کتاب های نام کودک برای سال 2021

[ad_1]

اگر تازه باردار هستید یا به زودی پاپ می شوید ، تبریک می گویم! از یافتن لباس بارداری (و منظور ما از لباس ، شلوار استرچ کش دار است) تا متناسب با یک دست انداز رو به رشد ، لانه سازی قبل از ورود جدید ، زمان هیجان انگیزی است. مورد بعدی انتخاب نام برای کوچک یا جدیدتان است ، ممکن است سه قلو باشد ، شما هرگز نمی دانید. یافتن موردی که دوست دارید همیشه یک تصمیم ساده نیست. نام ها عمیقا شخصی هستند و می توانند به فرهنگ ، نژاد ، سابقه خانوادگی و غیره پیوند دهند. بنابراین ، اگر در تلاش برای یافتن نام مورد علاقه خود هستید ، کتاب نام کودک می تواند بسیار مفید باشد

پر از پیشنهادات ، ایده ها و معانی پشت نام ها ، انتخاب کتاب نام کودک فقط یک لحظه جالب برای یادآوری بارداری نیست بلکه به این معنی است که از پیمایش در تلفن خود فاصله می گیرید ، کاری که همه ما در انجام آن مقصر هستیم. .

بهترین لباس های بارداری که ثابت می کند شما مجبور نیستید سبک خود را فدای دست انداز خود کنید

برای کمک به جستجوی بهترین کتاب برای خرید ، ما ویرایش بهترین کتاب ها را تدوین کرده ایم که همه آنها را می توانید در آمازون پیدا کنید. و اگر عضو Amazon Prime هستید ، در همان روز یا روز بعد در خریدهای خود تحویل رایگان خواهید گرفت ، بنابراین اگر قبلاً مشترک نشده اید ، زمان بهتری نسبت به اکنون وجود ندارد. آمازون همچنین هزاران لوازم کودک ، از پوشک گرفته تا صندلی های بلند را در خود جای داده است ، بنابراین فروشگاه والدین جدید است که همیشه به درد شما می خورد.

نام نوزاد شماره یک چیست؟

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط Nameberry ، Luna ، Ophelia ، Elodie ، Iris و Maeve ، به ترتیب محبوب ترین نام دختران سال 2021 هستند و برای پسران ، Arlo در جایگاه اول قرار دارد و پس از او اسکار ، Hugo ، Albie و Atticus قرار دارند.

شلوار استرچ مخصوص بارداری که باید در طول هر سه ماهه (و فراتر از آن) بپوشید بدون اینکه سبکش را خدشه دار کنید

چگونه کتاب نام کودک را انتخاب می کنید؟

در انتخاب کتاب نام کودک هیچ کمبودی برای انتخاب وجود ندارد ، بنابراین اگر مایل به یافتن نام خنثی از نظر جنسیت یا یکی از فرهنگ های مهم هستید ، به خاطر داشته باشید. کتابهایی وجود دارند که اگر شما می خواستید نامی سنتی تر پیدا کنید سالها وجود داشته است ، اما همچنین هر ساله کتابهای جدیدی برای انطباق با زمان مدرن و تغییر محبوبیت نامها منتشر می شود.

اگر گزینه های بی پایان می خواهید ، بهترین نام های کودک 2021 توسط سیوبان توماس را بخوانید که بیش از 9000 نام مختلف دارد و می توانید از آن الهام بگیرید یا نام های الهام گرفته از سراسر جهان توسط Neala Shane را امتحان کنید ، که شامل موارد معنوی ، تاریخی و پیشینه فرهنگی پشت یک نام ما همچنین عاشق 100000+ نام کودک توسط Bruce Lansky هستیم ، که همچنین با مشاوره در مورد انتخاب نام ، روندها و حقایق جالب در کنار یک لیست طولانی همراه است.

بهترین هدیه برای درمان مادران و مادران جدید

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت آزاد Glamour UK ، لوئیز ویتبرد ، وی را در اینستاگرام Instagram دنبال کنید louisewhitbread.

به دنبال محتوای بیشتر بارداری هستید؟ این راه را به بهترین شلوارهای شلوار بارداری برای پوشیدن در هر سه ماهه (و فراتر از آن) بروید بدون اینکه سبک خود را به خطر بیندازید ، اینجا بهترین هدایا برای درمان مادران و مادران آینده و این روش برای بهترین لباس های بارداری است که اثبات می کنید شما نباید سبک خود را فدای دست انداختن خود کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>