بهترین کفش راحتی عروس عروس ، ساقدوش عروس و مهمان عروسی

[ad_1]

چیزی بدتر از اینکه در مراسم عروسی (یا بهترین دوستتان) در رنج باشید. از دست دادن رقص اول به دلیل اینکه این تاولها خیلی دردناک هستند ، ممکن است در آنجا باشد یا حتی (خدای ناکرده) مجبور شوید لباسهایی را که احتمالاً سالها برای برنامه ریزی با جفت یدکی کسی صرف کرده اید ، خراب کنید. فلیپ فلاپ؟ نه ، دستان خود را در یک جفت کفش عروسی راحت برای هر روز بزرگی یک ضرورت مطلق است … بنابراین اگر قبلا در لیست شما نبود ، خوب ، می دانید چه کاری باید انجام دهید.

لباس های عروس کوتاه در حال ترند هستند بنابراین در اینجا 21 مورد از بهترین انتخاب ها برای عروسی تابستانی شما آورده شده است

خواه قصد ازدواج خود را داشته باشید ، یک ساقدوش عروس قاتل یا به سادگی زرادخانه لوازم جانبی خود را برای تهیه لباس های مهمان عروسی تابستانی خود آماده کنید ، غصه نخورید ، زیرا ما در اینجا به شما کمک می کنیم. پس از جستجو در اینترنت و انجام دقیق ترین تحقیقات (به عنوان مثال پرسیدن از عروس و خانم های عروسی که تاکنون شناخته ایم) ، بهترین جفت کفش عروسی راحت را که می توانیم در زیر پیدا کنیم جمع آوری کرده ایم.

با توجه به اینکه کفش انتخابی شما واقعاً می تواند روز شما را خراب یا خراب کند ، می خواهید آن را درست کنید. مطمئناً ، بالشتک ها و کفی های Compeed ، و کفی برای مهار ضربات وجود دارد ، اما اگر پایه ها خراشیده نشوند ، می توانید از صندلی خود خاطره بسازید – و کسی چنین چیزی را نمی خواهد. چه عروس و چه میهمان ، قبل از خرید کفش های روز خود ، ابتدا به این فکر کنید که راحتی برای شما چیست. آیا همیشه از پوشیدن پاشنه پا متنفر بوده اید؟ آیا روز بزرگ قرار است در زمینی از گل و لای بلعیده شود. یا شاید تاب تحمل بند را ندارید. شروع در اینجا به این معنی است که شما قادر خواهید بود چیزی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد ، نه فقط آخرین روندها.

این دستبندها ، گوشواره ها و گردنبندهای زیبا ظاهر عروس شما را کامل می کنند ، زیرا جواهرات روز عروسی فراتر از انگشتر می رود

بهترین چیز در مورد عروسی های این روزها این است که هر چیزی پیش می رود. جایی که قبلاً پاشنه پا بود ، اکنون آپارتمان کاملاً قابل قبول است – برای عروس یا مهمان. فقط به این قاطرهای ASOS نگاه کنید که بسیار گرانتر از برچسب زیر 10 پوند خود هستند. اگر این یک کار غیر معمولی باشد ، شما حتی می توانید یک گوه اسپادریل را در نظر بگیرید – سبک های دوستانه Castaner به وضعیت آیکون رسیده اند و کاملاً مناسب یک عروسی در حومه شهر هستند.

خوشبختانه دنیای مد این روزها همه چیز در مورد راحتی است (به هر حال عصر لباس ورزشی است) بنابراین گزینه های کفش عروسی فوق العاده پوشیدنی زیادی برای انتخاب وجود دارد. برخی می گویند بیش از حد بسیاری – از کلاسیک های طراح که فراتر از روز می پوشید (سلام گوچی مارمونتس) گرفته تا منجیانی در خیابان های عالی که با بودجه شما و همچنین انگشتان پا شما سازگار هستند.

39 ایده شیک هدیه عروسی برای خاص تر شدن عروسهای پس از قفل دوست خود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>