بهترین کلبه های چوپان برای اقامت در اجتماع

[ad_1]

اگر شما هم مثل ما باشید ، در حال حاضر می توانید واقعاً با تغییر صحنه – فرار شیرین از همان چهار دیوار – انجام دهید.

همانطور که بوریس جانسون از نقشه راه خود برای خارج شدن از قفل 3.0 رونمایی کرد ، ترک چند شب خانه بیش از هر زمان دیگری جذابیت بیشتری دارد.

و در حالی که همه ما هنوز در تلاش هستیم تا فاصله Covid را از یکدیگر حفظ کنیم ، یک مینی بریک در وسط هیچ کجا ، که فقط برای دو نفر طراحی شده است ، نمی تواند اصیل تر به نظر برسد.

این سال گذشته عشق ما به اقامتگاه فروتن انگلیس را دوباره زنده کرده است و از آنجا که نمی توانیم تضمین کنیم که تعطیلات داغ بین المللی در ساحل بازگردد ، ما به دنبال انواع مختلفی از تعطیلات بعدی خود در بریتانیا هستیم ، با کمپینگ و تعطیلات خود پذیرایی در 12 آوریل افتتاح می شود و هتل ها می توانند در 17 مه بازگشایی شوند.

ما در حال صحبت کردن برای مخفیگاه های کوچک منحصر به فرد ، دمدمی مزاج و شیک هستیم که به همان اندازه قابل تنظیم هستند که هر یک از تعطیلات جت ست گذشته

پس چرا کلبه های چوپان را در لیست سطل های پس از قفل قرار نمی دهید؟ این جایگزین معاصر برای جلب توجه است که در آن مکان های مقدس خود متبرک در خارج از منزل برای مکان های فرار از آب و هوا که فرار بهینه را ارائه می دهند ، آماده هستند.

کلبه های چوپان از روستایی و عجیب و غریب گرفته تا مدرن و کوکی ، در هر شکل و اندازه ای وجود دارند ، به این معنی که هیچ وقت هیچ دو کوچک شکافی یکسان نخواهند بود. به علاوه ، گزینه هایی در بالا و پایین این کشور از کامبریا تا ساسکس وجود دارد ، بنابراین شما هرگز مجبور نیستید مسافت زیادی را طی کنید تا احساس کنید یک میلیون مایل از خانه فاصله دارید.

حتی بهتر ، این عقب نشینی های عجیب و غریب که غالباً با وسایل فراوانی انجام می شوند تا شما را در هنگام فرار عاشقانه روستایی سرگرم کنند. (بنابراین دیگر پازل و بازی های رومیزی نیست.) تصور کنید که بعد از ظهرهای تنبل را در یک حمام رول تاپ می خوابانید و چیزی جز حومه شهر ندارید ، یا از عصرهای بی پایان که از مارشمالو بر روی گودال آتش می پزند لذت می برید یا شام خود را روی یک چوب خش خش می کنید. اجاق گاز پیتزا در فضای باز

آیا ذکر کردیم که معمولاً یک وان آبگرم روی عرشه نشسته است؟ این فقط می تواند یک معنی داشته باشد: حمام های حبابی زیر ستاره ها.

این خاطرات این آخر هفته های طولانی و سعادتمندانه است که وقتی با هر سال 2021 روبرو می شویم بدون رانت در ذهن ما زندگی می کند. بنابراین ، 10 مورد از بهترین کلبه های چوپان از راه دور برای رزرو در حال حاضر را کشف کنید … قبل از اینکه آنها داغترین گزینه تعطیلات امسال شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>