بهترین کیف های پیک نیک 2021: کیف های خنک کننده شیک پیک نیک برای خرید

[ad_1]

در زمانهای عادی (یعنی قبل از دوره Covid ؛ قبل از یک سال که بیش از آنکه از آن خارج شویم ، در حصر بود) ، پیک نیک نوعی فعالیت بود که برای روزهای آفتابی طولانی و بی پایان در اوج تابستان محفوظ بود. اما با محدودیت هایی که فقط اجازه ملاقات در فضای باز را می دهد (در انگلیس ، در حال حاضر اجازه ملاقات با یک شخص دیگر را دارید و از 29 مارس ، پنج نفر از خارج از خانه شما) و نیاز به فاصله اجتماعی تا آنجا که ممکن است ، پیک نیک اکنون مجاز است بازی عادلانه ، مهم نیست که دما

در غیاب مهمانی های شام و ملاقات با دوستان در میخانه ، یک پیک نیک تنبل در پارک جایگزین بسیار خوبی است. علاوه بر اطمینان از داشتن یک بطری گل رز از اشتراک شراب ، تنقلات بیشتر از آنچه واقعاً می توانید بخورید و افراد عالی که در آن مکان تماشا می کنند ، ارزش دارد که در برخی از مبانی ناهار خوری آزاد به صرف لذت بردن از وعده های غذایی خود بپردازید. یک پتوی شیک برای پیک نیک ضروری است و لوازم جانبی بسیار خوبی برای پیک نیک وجود دارد که روز شما را بهتر می کند. اما ما نمی توانیم سرمایه گذاری در * واقعی * را توصیه کنیم کیف پیک نیک کافی. زیرا وقتی سعی کردید * فقط یک بطری * گاز مایع به بار خود اضافه کنید ، هیچ چیز بدتر از این نیست که بسته Sainsbury شما تمام مطالب شما را در اواسط راه به پارک بریزد.

بهترین مبلمان باغ برای تغییر شکل فضای بیرونی شما در آستانه تابستان – از ست های میز بیسترو گرفته تا فرش های باغ و چکش ها

علاوه بر اینکه یک روش عملی تر برای انتقال هوموس و ترد تیز به محل پیک نیک شما است ، یک کیسه پیک نیک عایق بندی شده است – به این معنی که نوشیدنی های شما سرد و تنقلات شما تازه بماند. و خسته نباشید ، چاپ خوبی وجود ندارد که در ویرایش بهترین کیف های پیک نیک مشاهده شود – به کیف های بوم خنثی و سبک های پرنعمت نگاه کنید که کاملا در خانه در شبکه شما به نظر برسند (زیرا می دانید که همه ما پست های خود را ارسال خواهیم کرد) #picnicviews).

دور ما شامل کیف های ارزان قیمت پیک نیک است که فقط برای وسایل ضروری مناسب است (بله ، کیک شکلاتی ضروری است) مانند این کیف خنک کننده Selfridges و همچنین سبک های بوم و چرم مانند این کیف از Fortnum & Mason. گران است ، اما تابستانهای آینده دوام می آورد. و اگر می خواهید برای پیک نیک پارک بعدی خود فانتزی تهیه کنید ، ما همچنین مجموعه کیف های پیک نیک مانند این کوله پشتی را که شامل ظروف ، کارد و چنگال یک پتو برای پیک نیک و یک نگهدارنده شراب جداگانه است ، قرار داده ایم. تخمهای اسکاچ را رد کنید.

بهترین ست های پیک نیک: در اینجا همه چیزهایی است که شما برای ارتقا. پیک نیک آینده با فاصله اجتماعی نیاز دارید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>