بهترین گوشواره ها برای فرم صورت شما: مربع ، گرد ، بیضی ، الماس یا قلب

[ad_1]

احتمالاً به خوبی می دانید که برخی از موهای زائد متناسب با برخی فرم های خاص صورت است ، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه جواهرات شما می توانند چاپلوس باشند – یا نه بسیار چاپلوسانه – برای آن هم؟

اگر پاسخ شما به آن مطلقا نیست ، پس شما تنها نیستید. در حالی که بسیاری از ما از تصدیق اینکه در مورد انتخاب جواهرات خود مقداری انتخاب می کنیم ، خجالتی نداریم ، اما در مورد خرید یا رد قطعات خاص ، فقط سلیقه خود را در نظر بگیریم.

اگر آن را به اندازه کافی دوست داشته باشیم و توانایی پرداخت آن را داشته باشیم ، مال خود ماست – به ندرت (یا بهتر بگوییم هرگز) چیزی را که دوست داشته باشیم عقب می اندازیم زیرا * کاملا * شکل اشتباهی برای ساختار صورت ما است …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ناگفته نماند که همه فرم های صورت زیبا هستند ، اما به همان روشی که بسیاری از آنها دوست دارند با لباس آزمایش کنند تا ببینند چه چیزی بیشتر به بدن ما می آید ، بازی با جواهرات و جواهرات شما نیز می تواند سرگرم کننده باشد تا بفهمید کدام سبک ها نسبت چهره خود را به گونه ای دوست دارید که تعادل داشته و برجسته کند.

در اینجا راهنمای ما در مورد خرید گوشواره های مناسب شکل صورت شماست …

1. صورت گرد


برای کسانی که صورت گرد دارند ، بلندتر ساختن شبح صورت شما – در مقابل بزرگتر شدن آن – هدف اصلی است. برای دستیابی به این هدف ، اجتناب از گوشواره های گرد شده و تمرکز بیشتر بر روی سبک های آویز بلند ، ایجاد توهم طول اضافی است.


 1. گوشواره های زنجیره ای ، 55 پوند ، دیزی اکنون آنها را بخرید
 2. گوشواره های تاسل ، 1965 پوند ، لارک و بری اکنون آنها را بخرید
 3. گوشواره های چند رنگ ، 2245 پوند ، لارک و بری اکنون آنها را بخرید

2. صورت شکل قلب


برای افرادی که صورت قلبی دارند – پیشانی وسیع تری نسبت به گونه ها و چانه ای باریک – متعادل ساختن خط فک با گوشواره هایی که در قسمت پایین آن بازتر است ، ظاهری فوق العاده چاپلوسانه ایجاد می کند. سبک های مبتنی بر پهن ، مانند قطره های اشک ، صورت را کاملاً مسطح و متعادل می کنند.


 1. گوشواره های برگ ، 6 پوند ، Accessorize اکنون آنها را بخرید
 2. گوشواره های مارپیچ ، 1،120 پوند ، Kloto اکنون آنها را بخرید
 3. گوشواره الماس قطره قطره ، 690 پوند ، پاندورا اکنون آنها را بخرید

این دقیقاً همان فراق است که باید بر اساس فرم صورت برای چاپلوس ترین مدل مو انتخاب کنید

3. چهره به شکل مربع


صورت های مربع شکل به معنای خط های فک به زیبایی قوی است. جواهرات می توانند با جلوه دادن سبک های خمیده و منحنی شکل و شکل های روان – که خیلی زاویه دار نیستند – تأثیرگذارترین حالت را به شما می دهند و ساختار صورت شما را نرم و لطیف می کنند.


 1. گوشواره سکویین ، 8 پوندی ، اکسسوریز اکنون آنها را بخرید
 2. گوشواره حلقه ، 2800 پوند ، آنیتا کو اکنون آنها را بخرید
 3. گوشواره گل میخ دیزی ، 89 پوند ، دیزی اکنون آنها را بخرید

4. صورت به شکل الماس


برای کسانی که صورت الماسی دارند – جایی که چشم ها وسیع ترین قسمت صورت هستند و شکل پیشانی آینه چانه است – متعادل سازی زاویه ها به نظر مشکل می رسد. پوشیدن گل میخ های نزدیک به گوش واقعاً خوب عمل می کند ، در حالی که گوشواره های لوستر که در قسمت پایین آن پهن تر هستند نیز به زیبایی صورت را چاپلو می کنند.


 1. گوشواره مروارید ، 235 پوند ، کارهای کامل اکنون آنها را بخرید
 2. گوشواره های گل میخ ، 45 پوند ، آسترید و میو اکنون آنها را بخرید
 3. گوشواره های کریستال ، 75 پوند ، Roxanne Assoulin اکنون آنها را بخرید

وسوسه شده اید که حاشیه ای به دست بیاورید اما مطمئن نیستید کدام سبک متناسب با فرم صورت شماست؟ بگذارید کارشناسان شما را راهنمایی کنند …

5. صورت بیضی شکل


صورت بیضی ساده ترین لباس برای پوشیدن است ، تقریباً با هر سبک لباس گوشواره ای و تملق شبح متناسب. برای جلوگیری از طولانی شدن بیش از حد بهتر است از هر چیزی با افت زیاد خودداری کنید ، اما همه چیز از گل میخ ها گرفته تا قلاده ها و حلقه ها در صورت بیضی شکل عالی به نظر می رسد.


 1. گوشواره های مستطیلی ، 75 پوند ، میسوما اکنون آنها را بخرید
 2. گوشواره های دیزی ، 99 پوند ، دیزی اکنون آنها را بخرید
 3. گوشواره حلقه ای بافت ، 59 پوند ، آسترید و میو اکنون آنها را بخرید

برای اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، ویرایشگر مد Glamour UK ، وی را در Instagramcharlieteather دنبال کنید

Pandora الماسهای آزمایشگاهی را راه اندازی کرد – جایگزین پایدار و علمی مشابه الماس طبیعی ، با شروع از 250 پوند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>